nasiona marihuany

[90W LED][0,16m2][Żul OS][No Mo Blo Jo x Tropicana Valley][The White Bulba x TV][Reg]

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Ladnie ladnie 13 naprawde zacnie wygladaja !!! pozdro
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
DZIEŃ 17

Dzisiaj poszedł toping. Po trzecim piętrze, ale czuję, że to dobry moment.




 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
DZIEŃ 22

Tylko lać i jeździć. Wygląda, że nie ma żadnych problemów. Ładnie odbiły, mam nadzieję, że się zaraz określą.



 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
DZIEŃ 26

Przełom. Namierzone dwa samce - poszły na karmę dla kotów. Reszta dziewczyny :dance:. Zostały przesadzone do 7 litrowych air potów z keramzytem na dnie, pod korzenie każda dostała po jednym guerilla tab, poszedł trening, cal-mag dolistnie i podlanie. Wszystko zmieściło się na styk. Zaczyna się najtrudniejszy etap podróży. Trzymajcie kciuki i łapcie fotki.

NoMo jest w głębi po lewej oraz z przodu po prawej. Na zbliżeniach widać taśmę izolacyjną na potach z NoMo.







 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
DZIEŃ 29

Dzisiaj zamocowałem siatkę bramkarską, ma ładny kolor i jest śmiesznie tania. Następnie uciąłem dolne wiatraki. Podlewam codziennie. Jedna roślina ma niepokojące objawy - jasne krawędzie liści w górnych partaich. Chętnie posłucham co to może być, nie chciałbym jej stracić. :don:





 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Właśnie ogarnąłem ze dałeś outdoorowe biotabsy. Wiesz, że to ma wchuj więcej azofu, niż normalne tabsy ktore maja za dużo azotu? :D

Nigdy tak nie mialem, spytaj [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION], widziałem, że jest mentorem na złoto.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Chłopaki. Póki co, to nie jest nadmiar azotu. Poprzednio też były te tabsy tylko jeszcze bogatsza ziemia, dlatego mam nadzieję, że będzie dobrze. Póki co wydaje się, że to niedobór.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Z tego co lojarze, to rodzice tych crossow to raczej wybredni gracze, a nie żarłoki. ***nij prewencyjnie oprysk z MgSO4 i obserwuj. A przenawożenie jest widoczne gołym okiem, czarne jak mój cybuch.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Cztery tygodnie o samej wodzie w lighmixie. Symptomy rozwija tylko jeden krzak i to jeszcze przed przesadzeniem, i biotabsami zaczął, dlatego wątpię, że to przenawożenie.
 
P

pozytyw

Guest
Dolne odrosty masz w ziemi praktycznie, troche za głęboko wsadziłeś albo może ubierz troche ziemi.
Może te tabsy popaliły a ten zestaw nawozów troche ubogi, moze daj cos typowo N i PK , jakis ogolny bloom organiczny czy biohumus, może psiknij czyms dolistnie..

---------- Post Zaktualizowany 22:08 ---------- Data pierwszego postu 22:03 ----------

Właśnie ogarnąłem ze dałeś outdoorowe biotabsy. Wiesz, że to ma wchuj więcej azofu, niż normalne tabsy ktore maja za dużo azotu?

chyba mamy odpowiedz.. tabsy na out do in to i tak niezle ze ich nie spaliło
 
U

Usunięty 65798

Guest
Tabsy out i in sa dokładnie takie same w składzie, różnią się tylko wagą, te indoorowe są droższe i wieksze są = więcej ważą = więcej papu. Outdoorowe mniej wazą = mniej papu bo mniejsza dawka ale takie samo npk.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Tabsy out i in sa dokładnie takie same w składzie, różnią się tylko wagą, te indoorowe są droższe i wieksze są = więcej ważą = więcej papu. Outdoorowe mniej wazą = mniej papu bo mniejsza dawka ale takie samo npk.

Uprawiałeś czy tylko teoretyzujesz? spytaj [MENTION=85296]bisek[/MENTION], bo on chyba ma porównanie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Uprawiałeś czy tylko teoretyzujesz? spytaj [MENTION=85296]bisek[/MENTION], bo on chyba ma porównanie.

Analizę składu? Skoro to z naturalnych składników jest to skład ma na pewno nieco? zmienny w zależności od partii - tak jest z naturą - może nie w jakiś dużych granicach - ale to nie wagowa mieszanina czystych chemicznie...soli mineralnych.

co tam piszą: Bone meal, blood meal, feather meal, fish meal, natural humic acid, beneficial soil bacteria and a formula of slow-acting nitrogen. -> to ostatnie jest tylko nie jasne i zagadkowo brzmi - w sumie nic ponad to co jako naturalne dodatki nawozowe...od "początku" świata się używa. [ krowie łajno jako slow acting nitrogen to raczej nie? ]

Podoba mi się - wrzuć w donicę i miej wyjechanie - pewnie dało by się coś podobnego przy odrobinie wysiłku samemu skomponować..[ odrobina wysiłku w tym wypadku to... zdobycie wielu worków naturalnych składników i dojście do tego jakie proporcje w tym wypadku są najlepsze.. eeee.. chyba nie warto?]

Dodatek "grzybów" - czyli P jest w postaci trudno dostępnej [Bone meal] - bez nich raczej byłby prawie niedostępny dla roślin.. Bakcyle także pomocne skoro i pióra są w składzie bez nich N z tego nie wyjdzie wcale Hmm... Czego to ludzie nie wymyślą.
 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
DZIEŃ 33 FLO 7

Mają za wysokie ph wody i zaczęły się problemy. Będziemy z tym walczyć. Poza tym idą jak burza, co chwila muszę podnosić światło.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół