nasiona marihuany

90x90, 0,81m2, 5x Critical Jack Herrer Fem, 2x Old Cali White Auto Fem

Wyszukiwarka Forumowa:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
10 dzień

Dziewczyny już w docelowych 14L sezony i 7,5 L autosy i nowej ziemi Canna Terra Professional. Pod korzenie poszła mikoryza uniwersalna z ogrodniczego, lampa 38 cm nad szczytami. Korzenie były już na dnach kubeczków i zaczynały się zakręcać także moment chyba odpowiedni. Po całym zabiegu chwilę przed włączeniem nocy zrobiłem oprysk z mniej niż połowy dawki Tytanitu (dałem 1/4ml na 250ml wody) i tu pytanie: jak często mogę pryskać Tytanitem żeby nie przesadzić?
Nawilżacz ostatecznie zamówiłem, powinien być jutro.







Ten jeden na ostatnim zdjęciu to największa i najlepiej rozwinięta sztuka- jeden z automatów. Jeśli jest coś co robię źle dajcie znać. Piona!

PS: Kolorki są troche inne niż na zdjęciach. Ogólnie wszystkie ładnie zielone jeden żółtawy ( lewy górny róg)
 
Ostatnia edycja:

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Siema. Laczenie mikoryzy z ziemia canna terra pro jest bez sensu. Ta ziemia jest tak naladowana mineralnymi skladnikami, ze mikoryza nie ma prawa z nia wspolgrac. Stosowanie tej gleby pod organike to kiepski pomysl. Zycze powodzenia
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Rozumiem :) Jeśli nie pomoże i nie zaszkodzi to w porządeczku. Nic nie mówiłem, że to będzie uprawa organiczna. Raczej właśnie nawozy, które będę zapodawał i ziemia raczej w strone mineralki.

Odpowie mi ktoś na pytanie z Upa o tytanit? Nie wiem jak mocny chemicznie jest ten oprysk i czy nie zaszkodzi jak będę zapodawał go np. raz na 3 dni razem z podlewaniem.
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
14 dzień

Zainteresowanie niewielkie, ale aktualizacja na jubileusz dwutygodniowy będzie :)

Trochę podskoczyły, nawilżacz hula, temp. ok. 26 C, wilg. w granicach 65-75% podlane wczoraj odstaną kranówką. Dzis przedstawię każdą panienke z osobna :















I zdjęcie grupowe:

 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Zaraz wystrzela jak potluczone he

Zdrowe także co więcej pisać kolego ☺

Będę zaglądał

Pozdrawiam
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Dobry rolnik :D Bede obserwowal jak rosnie u cb natura :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
I jak ten nawilzacz ? Widzę wilgotnosc ponad 50% . Tez musze kupić podzielisz się info co to za nawilzacz?
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
I jak ten nawilzacz ? Widzę wilgotnosc ponad 50% . Tez musze kupić podzielisz się info co to za nawilzacz?

Nawilżacz Esperanza hydro spa , zobacz na allegro. Gdzie widzisz tą wilgotność? Na jedynym zdjęciu z termometrem jest koło 40 a od kiedy wrzuciłem nawilżacz nie schodzi poniżej 60 :)
 
Ostatnia edycja:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dziś zrobiłem LST na automatach. Do ocenki , nic nie z***ałem? Dobrze nagięte?





PS: Czy to odpowiedni czas, żeby na tych większych sezonach (czwarte piętro sie rozwija) zrobić FIM?
 
Ostatnia edycja:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Trochę się wydarzyło, a więc czas na duży UP

25.10 przed włączeniem nocki zrobiony FIM to jest 19 dzień weg.

Przed:




Po:













Po zabiegu podany dolistnie Tytanit. A tu już efekty po FIM z LST 30.10 tj. 24 dzień weg 4,5 dnia po cięciu:



















Operacja chyba się udała, pacjent przeżył :) W jednej Jack Herrer lekko nadłamałem niechcący głowny szczyt ale podparłem i zostawiłem. Powoli się zrasta. Jakoś koło niedzieli planuje przełączyć to będzie 30 dzień. Kusi mnie żeby potrzymać jeszcze tydzień, ale się cykam trochę, że za duże porosną i będę musiał łamać kombinować. Co sądzicie?
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Bez kitu mój ziomek miał taką samą heh nie wiem czy ma jeszcze bo mnie nie było kilka lat w pl ale tak samo uprawia krzoki heh

Ładnie zdrowo :)
Pozdrawiam
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Kanapa większą furorę robi niż panny :)
Chujowata jest bo skrzypi niemiłosiernie.

Kiedy byście przelaczali na 12/12 przy takim boxie?
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
30 dzień weg !!! Po tygodniu nieobecności taki busz zastałem po otwarciu boxa :) Aż się morda sama cieszy na taki widok:





Nagiąłem do gleby i taki tego efekt :

















Po wszystkim podlane po pół litra wody z pierwszą ( minimalną dawką Biohummusa i Plagron Terra Bloom)

Pozdrawiam i oby tak dalej <coolpalacz>
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Od dziś zaczynam indukcję. Czy nie zaszkodzi to w jakiś sposób roślinkom jeśli potrzymam je w ciemni przez 24h? Chciałem zmienić żeby lampa świeciła w nocy a nie w dzień
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół