nasiona marihuany

90x90, 0,81m2, 5x Critical Jack Herrer Fem, 2x Old Cali White Auto Fem

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Nie, nie zaszkodzi. Niektórzy specjalnie daja nawet ciemnie, po co nie wiadomo ;)
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Coś słyszałem, że wtedy szybciej przechodzą na flo ale pewnie bajka :) Dzieki!
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
31 dzień weg/ 6 dzień 12/12

Szósty dzień indukcji, automaty już pokazały włosy sezony już sie przymierzają.
Po czterech dniach nieobecności zastał mnie nieprzyjemny widok , mianowicie niektóre dolne liście zrobiły się żółte prawie we wszystkich roślinach. Czy to delikatne popalenie od ostatniego podlewania z nawozami? Poobcinałem wszystkie chore liście.
Poza tym ładnie idą w góre ale dziś ostatni raz chyba nagiąłem je do gleby bo na dalsze naginanie po prostu nie ma miejsca w doniczkach. Teraz dam im iść do góry. LST dało dużo bocznych odrostów także jestem z niego zadowolony.

Jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Kiedy ściągnąć LST i puścić je wolno?

Dość pieprzenia oto fotki:











 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
A po co chcesz je uwalniać ? Co prawda zostaną w takiej pozycji jak sa ale pytanie po co?! :p nawet jak kwitną trzeba lac azotu. Minimalne dawki. 1/4
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Jeść im daj. Całe NPK

Niedobory to to nie są na 100%, bo ostatnio właśnie po pierwszym nawożeniu tak zareagowały. Mam nauczkę na przyszłość - jak nie pokazuja niedoborów to nie dawać nawozów "zapobiegawczo" na wyrost. Są w bardzo bogatej w nawozy ziemi także nie sądze żeby czegoś im brakowało teraz. Po podlaniu ładnie się popodnosiły bo miały sucho . Dam foty po weekendzie to będzie widać jakis postęp i myślę, że juz pokażą włosy.

A po co chcesz je uwalniać ? Co prawda zostaną w takiej pozycji jak sa ale pytanie po co?! nawet jak kwitną trzeba lac azotu. Minimalne dawki. 1/4

Nie chce ich uwalniać tylko pytam czy powinno się :) Jak łodygi będa grube to druty mogą się w nie powżynać. Miałem tak u jednej roślniki jak zostawiłem na tydzień a one wystrzeliły jak z procy kolo 3 tygodnia weg, ale wszystko ok bo w porę zareagowałem.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Canna terra wcale nie jest taka bogata, EC 1.0-1.2 - tyle co lightmix. Żarcie na jakieś 2 tygodnie. Głodne są + chyba trochę za mało podlewane.
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
A w którym tygodniu flo łodygi drewnieją i stają się sztywne na tyle że zostaną nagięte?
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Siemano wszystkim !!! 46 dzień życia od wczoraj od 20.11 liczę 1 dzień flow .

Założyłem filtr i wywaliłem nawilżacz przez co wilgotność spadła do 20-30% w dzień i 60-70% w nocy.
Temperatura wzrosła, ale raczej nie przekracza 30 stopni.

Tak to wygląda na chwilę obecną:

Bez lampy


Z lampą


Teraz już będą je puszczał do góry bo jest dośc cjuż dość ciasno, ale potrzebuje pomocy. Naginałem mocno i głowne łodygi w zasadzie rosną poziomo na ziemi a nawet częściowo są w niej zagłębione co sprawia mi problemy chociażby w podlewaniu. Nie mogę też dosypać swieżej ziemi bo ugniotło się w każdej donicy dobre 4cm.

Spójrzcie na zdjęcie niżej. W jednej sztuce roślina jakby "rozrywa się" bo po fimie oba główne szczyty zacząłem naginać w przeciwne strony żeby spotkały się po okrążeniu donicy. Myślę że to się ładnie zrośnie ale zastanawiam się mocno nad zdjęciem im LST i puszczeniem wolno żeby się rozprostowały. Co radzicie z tym zrobić ? Dobrym pomysłem jest puszczenie tego LST?



Pierwsza uprawa i chciałbym ją chociaż doprowadzić do końca a nastepnym razem będę już miał nauczkę, chyba każdy z nas uczył się na błędach :) Pomóżcie prosze bo trochę sobie z tym nie radzę. Pozdro dla wszystkich !
 
Ostatnia edycja:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Żeby to skleić trzebaby zdjąć lst żeby je do siebie przybliżyć bo to jest rozciagniete tak jakby. Tzn rozciagnelo się samoistnie bo przed nagieciem lst przesuszalem panienki a po zabiegu podlewalem obficie i wyjeżdżałem na parę dni.
Podpowie ktoś jeszcze?
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie ma sie co martwic malym peknieciem, ale dobrze jest je zabezpieczyc, zeby nienszlo dalej. Owin lodyge jakims drutem, ale bez puszczania rosliny wolno ;)
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Zaczynamy drugi tydzień flo. 53 dzień życia

Sytuacja opanowana dziewczyny strzelają do góry jak głupie. 2x w tygodniu oprysk Tytanit + Hesi BOOST. 2 x w tygodniu po 1,5 L odstanej wody. Jedna sztuka ( po lewej ) puszczona wolno, zdjęte LST na próbę bo trochę źle ją poukładałem i zaczęło się wszystko plątać. Poza tym bez problemów. Duża z tyłu po prawej to ta z poprzedniego Upa która miała problem z "rozszczepem" łodygi. Puściłem wolno rozszczepiony szczyt który się zrasta powoli z główną łodygą.

Czy to norma że dolne wiatraki które są praktycznie nie oświetlone zółkną , usychają i odpadają? Dzięki za odzew, pozdroo :)





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół