nasiona marihuany

90x90, 0,81m2, 5x Critical Jack Herrer Fem, 2x Old Cali White Auto Fem

Wyszukiwarka Forumowa:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Cześć i czołem, kluski z rosołem! Ruszam z nowym projektem. Tym razem debiut w indoor. Pokrótce przedstawie sprzęt:
- Namiot Dark Street 90x90x170
- Zasilacz elektroniczny LumiPower 400W
- Odbłyśnik XtraSun 47,5x47
- Lampa na weg: MH Philips Master HPI-T Plus 250W
- Lampa na flo: HPS Philips Master Son-T Pia Plus 400W
- Wentylacja: Axial-flo 125 Turbo + na flo filtr Prima klima eco line FI 125 + 2 mieszaki
- Medium: Kiełkowanie w zwykłej uniwersalnej a po tygodniu Canna Terra Professional
- Donice: dla sezonówek 14L dla automatów 7,5L

Planowany trening: Automaty tylko LST, sezonówki prawdopodobnie Cięcie wuja Bena, jeszcze myślę nad tym. Chciałem je powegować około miesiąca :)

Bohaterki relacji: Critical Jack Herrer od Dinafem i jakaś nowośc z gratisu Old Cali White od F2seeds. Wszystkie ładnie wykiełkowały także 100% kiełkowalności :)

Od dziś liczę pierwszy dzień WEG ponieważ wszystkie ładnie na parapecie pokazały głowki i pierwsze listki.

Jedyny problem to temperatura z włączoną lampą ok.32 stopni i wilgotność w granicach 40-50%. Mieszaki dmuchają między roślinki a lampę, z wilgotnością walczę rozkładając miski z wodą i mokre szmatki, ale efekty marne ( kilka procent w góre).
Macie jakieś pomysły jak temu zaradzic poza kupnem nawilżacza? Jakie będą skutki jeśli na dłuższą metę wilgotnośc będzie na tym poziomie?

Lampa 52 cm od szczytów. Nie za dużo?

Tak to wyglądało rano:








A tak po włozeniu do boxa:



 
Ostatnia edycja:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Przypałowe foty dajesz z takim widokiem...

Z niższą wilgotnością będą ciut wolniej rosnąć.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
spoko loko, nie przejmuj sie tym ze masz 40-50% wilgotnosci, bedzie w parzasiu ;)

powodzonka
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Zwiększ wilgotność, to Ci spadnie temperatura. :p
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
To się rozumie samo przez się tylko jak to zrobić?
W nocy temp 26 i wilgotności 70%także chyba idealnie. Opuściłem lampę na 32 cm wg tej słynnej tabelki z forum żeby się nie wyciągały. Nie popale szczytów?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Nawilżacz powietrza/jakieś wilgotne płótno zawieszone nad pojemnikiem z wodą.
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Nawilżacz powietrza/jakieś wilgotne płótno zawieszone nad pojemnikiem z wodą.

Zauwazyłem ze sciery mało dają, lepiej pranie zrobić :jocolor: juz lepiej miski lub wiadra z wodą postawić, nawilzacza nie zastapi nic, no chyba ze opsrysk, ale kto bedzie lał, piskac co godzine ?:pl:<peace>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Zauwazyłem ze sciery mało dają, lepiej pranie zrobić :jocolor: juz lepiej miski lub wiadra z wodą postawić, nawilzacza nie zastapi nic, no chyba ze opsrysk, ale kto bedzie lał, piskac co godzine ?:pl:<peace>
Pranie to jakby nie patrzeć płótno. Wiadomo, ze nawilżacz załatwia sprawę, ale jak ktoś wężokieszeniuje to niech kombinuje. Kto będzie psikał co godzinę? Prawdziwy pasjonat! :mrgreen:
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Pranie to jakby nie patrzeć płótno. Wiadomo, ze nawilżacz załatwia sprawę, ale jak ktoś wężokieszeniuje to niech kombinuje. Kto będzie psikał co godzinę? Prawdziwy pasjonat! :mrgreen:

To tez fakt i tez lubie jak wszystkie ciekną wodą, jak masz czas to dbasz i pamiec :pl:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
To tez fakt i tez lubie jak wszystkie ciekną wodą, jak masz czas to dbasz i pamiec :pl:
Nie mów, że nie masz czasu dla swoich panien... powiedz, że chociaż znajdujesz dla nich pięć minut dziennie na pogawędkę :(
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Nie mów, że nie masz czasu dla swoich panien... powiedz, że chociaż znajdujesz dla nich pięć minut dziennie na pogawędkę :(

Normalna sprawa, jakies czułe słowka musza byc a jak pije to na pewno z nimi, brakuje zeby audycje radiowe im puszczał :jaraczz:
ponoc lubią, ale nei róbmy koledze smietnika, chociaz informacje zawsze sie przydadzą np fajny UP
czekamy <peace> ładne lolki
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Dzieci w brzuchach matek lepiej rozwijają się jeśli jest im puszczana muzyka klasyczna to może i panienkom nie zaszkodzi jakis Beethoven w dzień ( oczywiście w nocy nie można przeszkadzać bo śpią ). Czekam aż ktoś sie zainteresuje tematem i zrobi jakaś eksperymentalną fotorelkę z muzą i zbada jej wpływ :)
Up będzie po niedzieli jak będę przesadzał do docelowych pewnie bo narazie nie za dużo jest do pokazania. Rozwijają drugie pięterko nie licząc pierwszych dwóch listków i jest ogólnie wporzo
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Jeszcze przed niedzielnym przesadzaniem wrzucam malutkiego UPa do ocenki czy wszystko w porządku.

7 dzień

Herrery z definicji na początku nie rosną zbyt szybko bo nadrabiają na finiszu, ale wydaje mi sie, że sa troche małe jak oglądam relacje innych forumowiczów. Warunki w boxie : dzień 26-29 stopni C, 30-45% wilgotności ( większość dnia ok. 35) / noc ok.24 stopni C/ 70% wilgotności.

Powinienem kupić jakiś nawilżacz np. żabę za te 40 zł? Wychodzę z założenia, że jak już robić to porządnie i jak te 40 zł ma dużo zmienić na lepsze to nie ma co żałować . Jakie wasze opinie?

Te dwie najlepiej rozwinięte w prawy górym rogu to automaty





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół