nasiona marihuany

[91w->315w][żyrandoled->CMH][0.2mkw>1mkw][AF] Bruce Banner & Gorilla Glue w Californijskim śniegu.

  • Autor wątku Usunięty 79633
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79633

Guest
Plan był taki żeby wrzucić 3 autosy do jednego boxa i 4 do drugiego, zobaczyć jak to będzie szło równolegle do outa. Sprawdzić jeszcze raz phillipsy w większym zagęszczeniu i krótszym świeceniu. Lecz życie weryfikuje plany i trzeba być elastycznym. Dlatego po moim przedwcześnie :hermy: skończonym grow na metrowej powierzchni postanowiłem przenieść się z automatami z mikroboxów do makro. Znów nie będzie to wymierny test lampy, ale liczy się pasja, a nie wyniki.

Box: 46x45x90+30x70x120 z jakiejś szafki, pomalowana w środku na biało/mylar, później 80x120x250 growroom ściany wykończone białą folią.
Rośliny:
Auto Bruce Banner & Auto Gorilla Glue @panpestka.pl z OS Outdoor
Auto Bruce Banner & Auto Gorilla Glue & Auto WW x Californian Snow & Auto Do Si Dos od @Gnomesgarden.ie sponsorowane przez gnoma
Oświetlenie: FP:18/6 6-7x żyrandoled -> CMH315 z parasolką
Medium: używana ziemia z poprzedniego grow, napakowana jeszcze biotabsem.
Donice: 0.5l->5l->11l
Wentylacja: wentylator łazienkowy z castoramy -> prima klima tk 125
Nawozy: BioBizz TryPack, dolomit, astvit, supervit, King crab
Trening: cropping, LST
Temperatura: 24-30st

Widząc ilość moich automatów wysadzanych na outdoora postanowiłem pożyczyć kilka do projektu w microboxach, zwłaszcza że strainy się powtarzają i ciekawiło mnie jak to wygląda od różnych producentów. Pestki z prywatnych zapasów od gnoma oraz 2 szt z os PanPestka outdoor.

Siewki wystawiły głowy 20maja zdjęcia można obejrzeć w FR outdoor, fotki przedstawiają życie od 15 dnia roślin.

Dzień 15



Dzień 22
Wszystkie panny dostały FIM



Dzień 26
Wszystkie panny leżą, gotowe na kwitnienie, część już chce zacząć.
IMG_20210615_062106.jpg



Dzień 31
Panny się rozrastają, parę dni temu zaczęły kwitnąć.
IMG_20210620_220612.jpg

IMG_20210620_220521.jpg


Dzień 33
Tutaj nastąpiła awaria :herm: grow w metrowym boxir i przeprowadziłem automaty w miejsce ściętych roślin. Panny dostały ziemię po poprzedniczkach wraz z donicami 11l. Przesadzanie na kwitnieniu - no jakoś mnie podkusiło.
Pierwsza fota na nowym miejscu:



Dzień 36
Dziewczyny dalej rosną, chyba podoba im się nowe miejsce. Poprawione LST


Dzień 41
Te automaty chciałyby zapełnić tą przestrzeń, lecz za późno dostały duże donice i nie będą ogromne.

Dzień 46
Wskoczyły siewki na chwilę, pokazują się pierwsze niedobory, zaczynam lekko suplementować

Dzień 51
Do boxa wleciał kolejny projekt, który również jest częściowo sponsorowany przez gnoma. Będzie po sąsiedzku wegował sobie razem z autosami.

Dzień 56
Rośliny zaczynają wyjadać nabicie azotem, widać już, które mają większy apetyt od reszty

Dzień 60
Poprzestawiałem rośliny, dodałem dużo więcej nawozu, dla głodomorów po 7ml/l BB i TM + 2ml/l BG. Reszta dostaje 3ml/l +1ml/l


Dzień 64
Planty puchną ładnie po za BB od PPC, ten automat będzie potrzebował więcej niż 2-3tyg żeby dojść, pewnie po ścince wszystkich automatów wyląduje w micro, a tu zrobi miejsce dla następnego projektu.



Dzień 65
Tutaj grupówki nie będzie, ale wrzucę indywidualne fotki każdego z automatów. Następne podlanie pewnie po raz ostatni dostaną papu i dalej będą musiały radzić sobie z tym co mają.







 
U

Usunięty 79633

Guest
Dzień 74
Tutaj grupówka z dnia wcześniej, bo później nie cyknałem

Dzień 75
Przyszedł czas na ścinkę. Jedna WW x CS i GG od Gnomów miały już mleczne trichomy z wkraczającym bursztynem.


Dzień 80
Znowu fotka z dnia poprzedzającego ścinkę


Dzień 81
Z pierwszej kosy wyszło około 25g z WW x CS i ponad 30g z GG od Gnomów. Pierwsze wrażenia na korzyść WWxCS lepiej zbite, smaczniejsze i chyba lepiej mi odpowiada. Więcej w podsumowaniu.
Kolejne rośliny poszły dziś pod kosę były to druga sztuka WWxCS, DoSiDos i BB od gnomów i GG od pana pestki. Tutaj od razu widać że BB i DSD będą najbardziej zbite, GG sporą, ale luźna.



 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Fajny wysoki boks a takie karły. pałki fajne
 
U

Usunięty 79633

Guest
Masz rację @LukexOG karły, bo jak pisałem plan był na micro, a przeniosłem do dużego boksa, do tego przesadziłem do większych donic, ale za późno.
Co to dało, chyba nie za wiele, bryła korzeniowa się rozrosła na 11l, ale plonu to bym podobnie uzyskał w mikro. Szkoda trochę prądu, ale w mikro by było cieplej o 4-5st z uwagi na letnie temperatury.
Teraz po ścince widząc jak to wygląda wnioski wyciągnąłem:
-Przesadzenie do 11l nie miało sensu, po za wykorzystaniem do końca biotabsów z podłoża.
-FIM na autosach jest możliwy, fajnie to hamuje wzrost i rozkrzacza, lecz w tym wypadku nie był potrzebny i bez tego to dużo wyżej by urosło wszystko Niestety zrobiłem go jeszcze wtedy gdy myślałem że to będzie micro grow. Plany się zmieniły jakoś to wyszło.
-Trochę za dużo zostawiłem od dołu popkornu, ale jakoś mi w tym gąszczu zniknął.
-Jednak moim ulubionym treningiem pozostaje wujek benek.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Wszystko trochę podeschło, można ważyć. Do tego kilka fotek suszu.


Gorilla Glue Auto @panpestka.pl
26g topy dosyć luźne, podobne miałem na oucie, ale trafiłem jeszcze inne bardzo zbite, ale te szczęście miałem na outdoorze. Moc typowa dla automatów.


Bruce Banner Auto @Gnomesgarden.ie
29g topy podobnej struktury jak wwxcs. Tutaj zapach mi się lepiej podoba niż u poprzedniczki.


Do Si Dos Auto @Gnomesgarden.ie
32g topy najtwardsze z całego grow, widać to było już od ścinki. Bardzo mi się podoba taka jakość palenia. Jeden z moich faworytów.


WW x California Snow @Gnomesgarden.ie
30g ta roślinka wyszła trochę luźniejsza od siostry ściętej wcześniej. W zapachu czuć cytrusowe nuty. Odmiana polecona przez gnomów, kolejna faworytka tego grow.
25+30+26+29+32+30
Co daje 173g + Bruce Banner od PPC, który zmienił mieszkanie i spędza teraz 18 godzin w świetle razem z siewkami.
Szału nie ma, pewnie w mikroboxach bym uzyskał podobny wynik.
Na szczęście uzyskałem dużo praktyki w uprawie automatów, będę jeszcze do nich wracał. Kolejny projekt na gnomowych automatach już wystartował, tym razem już bez zbędnych przeprowadzek i innych problemów od początku do końca w micro.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Dzień 99
Czas zakończyć tę grow, ostatni plant stał 5 dni pod 12/12 po czym dostał miejsce w vegboxie. Dogorywał tam przez kolejne dwa tygodnie już przy 18/6.
Nie spieszyło mi się że ścinką, myślę że dojrzał odpowiednio, kilka dni przed ścinką:


Bruce Banner @panpestka.pl


No i fotka suszu:


Na wadze wyszlo 43g co daje: 173+43=216g taki cel miałem... Tylko że w mikroboxach... Szkoda prądu, jeżeli automat ma być mikro, to musi dojść w mikro i tyle. Do zobaczenia w kolejnej odsłonie moich zmagań z automatami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół