nasiona marihuany

a jak namuwić rodziców do palenia (żebym JA palił) :D

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

kkk36

Guest
a jak namuwić rodziców do palenia (żebym JA palił) :D

jakie morzna wysunąć argumenty zeby uwarzali rze sie nie uzalerznie i że sie nie opuszcze w nauce (coprawda ijusz sie opuściłem :mrgreen: )
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
raport WHO (chyba tak to idzie) daj im blunta niech się przekonają:D:D
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
kkk36 napisał:
a jak namuwić rodziców do palenia (żebyj JA palił) :D

jakie morzna wysunąć argumenty rzeby uwarzali rze sie nie uzalerznie i rze sie nie opuszcze w nauce (coprawda ijusz sie opuściłem :mrgreen: )
czlowieku zrob cos z soba bo tego sie naprawde nie da czytac :O
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wyraźnie widać, że opuściłeś się w nauce i to chyba jeszcze na początku podstawówki, co ? "że" przez "rz"
 
D

DaVIDeK

Guest
kkk36 napisał:
jak namuwić rodziców do palenia (żebyj JA palił)

jakie morzna wysunąć argumenty rzeby uwarzali rze sie nie uzalerznie

no przed tobą bardzo ciężka przeprawa ze starymi ... myśle że najlepiej bedzie jak usądziesz i pogadasz z nimi o tym ze to nie jest narkotyk twardy itd BLA BLA BLA BLA

Przedewszystkim nawiązał bym do środów legalnych w polsce a odużających niesamowicie mocno....

marycha jest ogolnie znana i uważana za Bardzo szkodliwą <tak przy okazji co ci po***ani terapełci ktorzy przychodzą na lekcje mówia o MJ to sie w pale nie mieści>
Ale poczytaj sobie o pewnej roślince co zwie sie Salvia Divinorum (Szałwia Dywinorum; Szałwia Czarownika) <tutaj masz link poczytaj sobie http://herbarium.0-700.pl/salvia_divinorum.html do czego to jest zdolne >

Przez szczerą i wyrozumiałą rozmowe można wiele osiągnać ... ja przynajmniej tak zrobiłem , i doszedłem do kompromisu z rodzicami ... z dziewczyna gorzej co prawda ale jestem na dobrej drodze :)

a co do szkoły ... hmmm pamiętaj zawsze musi być COŚ za COŚ ... czego starzy mogą wymagać ... oczywiście Nauki , leprzych stopni Itd.
WIęc decyzja należy do ciebie !! Miłych Negocjacji
 

Darky

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
107
Buchów
0
Raport WHO to raczej najlepszy pomysł...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jakiś internetowy raporcik dla wielu rodziców będzie gówno wart. Równie dobrze, oni mogą polecić obejrzenie Klanu( zapaść po ziole) SroL.
 
R

Rider

Guest
albo detektywi, w11, kryminalni... ku**a niewiem czy mam plakac czy sie smac. Raz to obejrzalem i mnie roz***alo totalnie, czulem sie jak za czasow rusyfikacji czy germanizacji, takie sciemy tam leca ze szok na temat dragow i ich kultory, jak PIS przejmnie pelnom kontrole nad miediami to bedzie ku**a zombi a nie mama czy tata, dla niektorych oczywiscie...
 

hany

Member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
6
Buchów
0
Czesc , znam taki jeden przypadek ze syn namowil swego ojca do zapalenia MJ w raz z nim. Rodzice naprawde wporzadku dobry kontakt z synem, tak wiec syn z ojcem zapalili ( matula poszla wczesniej do kol) nawiazala sie pozytywna rozmowa , tato stwierdzil ze stracil 45 lat zycia . Uswiadomil sobie ze jest jeszcze tyle rzeczy do odkrycia :mrgreen:
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
*kkk36 - ja bym na twoim miejscu wziął się za nauke a nie za palenie trawy. Przecież ty w ogóle nie umiesz pisać! słowa będom i hyba mnie rozwaliły. Albo jesteś jakimś gówniarzem albo specjalnie tak piszesz.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
No niestety, nie mozna sie nie zgodzić.
najpierw nauka, później palenie! Co jak co ale pisanie "rze" albo "muwil" nie mowiac juz o "hyba" to jest typowe przegiecie. Kazdy moze popelnic jakis blad, chocby przez przeoczenie, ale nie takie i nie w takiej ilosci!!
Najlepszym sposobem bedzie, nauczenie sie ort. i gram. a nastepnie pokazanie starszym, jak pisales wczesniej, a jak piszesz teraz (?) i usiadomienie im, iż to dzieki MJ, tak pięknie nauczyłes się obrazowac swoje mysli :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół