Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com


rastaDZAsta napisał:Ja jeżdżę trzy lata na rolkach, a w przyszłym tygodniu rozpoczynam naukę jazdy na desce (jakby mnie długo nie było widać na forum to znaczy że leżę zagipsowana w szpitalu ))))
Why?Blant napisał:I nie jeździj na desce!
Blant napisał:Bo deska to ścierwo



