nasiona marihuany

A moze bez Box'a ??

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lift

Guest
Zakladam ten temat poniewaz niewidzialem nic o tym na forum.

Uprawa indor, ale bez growboxa ?!

Jakie sa zalety i wady uprwy indor na parapecie (niewliczajac rodzicow i latwiejszego wykrycia) ??
Prosze o pomoc !

PS Jezeli na forum jest juz cos o tym to prosze o link i do kosza, a jezeli niema... to juz jest :D
 
B

blancik

Guest
O tym wlaśnie jest na forum. Uprawa na parapecie nie ma najmniejszego sensu, więc daj so z tym spokój.
 
L

Lift

Guest
blancik napisał:
Uprawa na parapecie nie ma najmniejszego sensu
czemu nie ma sensu przeciez zadne hps'y nie rownaja sie swiatlu slonecznemu?
 
B

blancik

Guest
Tak, to prawda ze slońce jest najlepszym zródlem swiatla, ale parapet to nie jest to, bo tam nie zawsze masz takie światlo jak powinno być. Lepiej uprawiaj wtedy na out, bo naprawde szkoda twojej pracy przy uprawie na parapecie.
Z resztą sam spróbuj a się przekonasz.
 
L

Lift

Guest
blancik napisał:
Z resztą sam spróbuj a się przekonasz
Ok wiec raczej Out... a jak myslicie ile by mnie wyniosla budowa box'a na 1-2 roslinki ??
 
B

blancik

Guest
To wszystko już zależy od Ciebie co masz w domu, tz. jaki material.
Bo boxa można zbić np. z jakiś plyt, lub przerobić starą szafkę. Co jest do kupienia to napewno kompakty lub hps i z dwa wentylatorki, reszte znajdziesz w garażu, piwnicy lub nawet u kumpla. Poczytaj sobie na forum jaki bylby najlepszy box dla dwuch panienek, i popatrz bo są też fotki różnych fajnych i prostych boxików.
W każdym razie z takiego boxa bedziesz mial troche palonka, bo z parapetu jakby kot naplakal.
Powodzenia życzę i dobrej uprawy.
Elooo
 
L

Lift

Guest
Mam jeszcze dwie pozby:

1. Moze mi ktos podac link do tej uprawy na parapecie.

2. Ocencie, czy taki box by sie nadal, czy cos proponujecie dodac lub ujac ??

Pzdr :queen: [/quote]
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
hoduj na balknie w duzej donicznce 5 litrowej podluznej
co rpawde teraz juz nie zabardzo pogoda ale jeszcze na wiatr jakbys dal i zyc nie umierac
 
L

Lift

Guest
arch napisał:
hoduj na balknie
zbudujesz mi balkon?? :thumleft: nie posiadam balkonu... gdy bym go mnial to by juz tam roskinki sobie rosly...PzdR :queen:
i nadal czekam na odp.
 
B

blancik

Guest
Co do linku uprawy na parapecie to niemam, ale box jest jak najbardziej ok.
Sprawdz sobie tylko na forum dla pewności ile na dany box potrzeba lumenów bo tego niepamiętam, ale myśle że to co masz na rysunku styka.
 
L

Lift

Guest
OK. i tak uzyje go dopiero na przyszly sezon juz policzylem ile mnie to wyniesie... niecale 120zl Musze kupic 2 wentylki, 4 swietlowki, 2 piwka :D, blache do ciasta, zasilacz mam, kable mam, musze kupic gwinty e27 i timer ale to dopiero na flo, box zrobie z kartonu, wykleje kartkami do drukarki. o i termometr jeszcze musze kupic... i chyba juz wszystko. I jeszcze niech mi ktos powie jak zamatowac cala lempe (4swietlowki, blache i puszki) do kartowowego sufitu bo chyba ni ena lancuchy ;]
PzDr... :queen:
 
B

blancik

Guest
Jak już robisz z kartonu, choć lepiej byloby zrobić chociaż z plyty pilsniowej to poprostu zbij ramke z listewek takiej samej wielkości jak środek boxa, i wsuń ją do srodka, tylko nie calkiem do tylniej sciany tylko po srodku i do gurnej czesci ramki daj malitkie haczyki i sprawa powieszenia lampy nawet na lancuszkach zalatwiona, i przy okazji ta ramka wzmocni Ci troche tego boxa.
Elooo
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
ja teraz sobie robie boxa ze scianek od szafy nie bedzie za duzy ale na moje warunki wystarszczacy :D

[ Dodano: 2006-08-14, 00:51 ]
Lift, jak chesz tanie oswitlenie dobra na pierwsze fazy rozwoja to do mnie
 
L

Lift

Guest
mowicie ze maly plon... a jesli bym chcial huodowac na nasiona ?? Mnialo by to jakis wplyw ??
PzDr... :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół