nasiona marihuany

A taki sobie oucik 2021 - AFowy OS Rumcajz, Quakemind, Pan Pestka + fasty Biogenetic, Sweet Seeds i inne.

  • Autor wątku Usunięty 23746
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 23746

Guest
Sie macie ludzie!
Na wstępie dziękuję za pestki dostane w tegorocznych Open Seedach od @Rumcajz , @quakemind oraz od @panpestka.pl dzięki którym zobowiązałem i zmotywowałem się do przeprowadzenia fotorelacji, a także idąc za ciosem postaram się regularnie wrzucać też zdjęcia z 3 lub 4 spotów z pafami i sezonówkami na które będę miał możliwośc wpadać za dnia i psztryknąć jakieś fotki.
Nie przedłużając- sytuacja na chwilę obecną prezentuje się tak:

-PESTKI AUTO:
-5x Red Poison od Rumcajz
-5x Girl Scout Cookies x Red Poiosn od Rumcajz
-5x White Widow x Crystal Meth od Pan Pestka
-5x Gorilla Glue od Pan Pestka
-22x auto Biogenetic od quakemind
-7x Purple Lemon x Diesel Kush od GGS
-6x Orange x Diesel Kush od GGS
-6x Glue x Diesel Kush od GGS

-PESTKI PÓŁ AUTO I SEZONOWE (tutaj póki co bez ilosći sztuk, bo kilka plantów padło i będę dosadzał na dniach, więc później uzupełnię)
-S.A.Dy od Sweet Seeds
- Gorilla Girl od Sweet Seeds
-Sweet Skunk od Sweet Seeds
-Green Poison od Sweet Seeds
-Killer Kush od Sweet Seeds
-Nothern Passion 2.0 od Bulk Feminized Seeds
-Serious6 od Serious Seeds
-Kabul Express od Kalashnikov Seeds
-Fasty od Biogonetic (Green Poison, Serious6, Top44, KC33, OG Kush, Leda Uno, Critical, Guerilla Gold, Biddy Early 1 oraz 2)

-SPOTY/ZIEMIA:
-
Spot Auto- poletko 2,5 na 2 metry. Przekopana ziemia spotowa spod pokrzyw z dodatkiem 25kg dolomitu, 0,5kg azofoski, 200l torfu i 120l perlitu.
-Spot Biogenetic- Nowiutki spot w tarninach, mieszczący 14 plantów. Jak nazwa wskazuje będą tu rosły same Pafy od Biogenetic. Dołki +-50l na które składają się: 25l ziemi kupnej Kronen do warzyw, 10l perlitu, 3-3,5l obornika granulowanego bydlęcego, 1-2kg dolomitu, 40g hydrożelu, kilka suchych skórek od banana na dno i pokruszonych patyków, trochę spotowej ziemi pozyskanej z wierzchniej warstwy dołka i mikoryza uniwersalna Biopon
-Spot mieszany- Nowiutki spot w tarninach mieszczący 12 plantów. Na +-50l dołki poszło: 25l ziemi kupnej Kronen do warzyw, 1-2kg dolomitu, 10l perlitu, 3-3,5l obornika granulowanego bydlęcego, kilka skórek od banana na dno oraz mikoryza uniwersalna Biopon, brak hydrożelu
-Spot SS- stary powiększony spot w tarninach na 17 Panien. Tutaj na 50l poszło wszystko to co wyżej oprócz skórek od banana i mikoryzy, ale za to sporo nazrywanych na spocie pokrzyw poleciało na dno dołków.
-Spot Gałązki- spot eksperymentalny na bagnach. Na dołki składają się pół na pół ziemia Do warzyw Kronen i ziemia wzbogacona z hydrożelem, jednak jej nazwy nie pamiętam. Do tego standardowo perlit, dolomit i mikoryza
Wszystkie planty obsadzone już jednak w tygodniu wrzucę fotki większości z nich jak to mniej więcej wygląda.

NAWOZY:
-Asahi
-Tytanit
-Obornik bydlęcy granulowany(w ziemi i do podsypywania)
-Azofoska(w ziemi do automatów, oraz podsypywania spotów Gałązki i SS)
-Yara Milla Complex granulat do podsypywania na weg
-Polifoska Plus granulat na flo
-Jakieś dodatkowe bio/mineralne zależnie od spota, które będę kupował na dniach, ale jeszcze nie wiem jakie, dopiszę jak kupię.


TRENINGI:
brak, niech rosną jak natura chciała :)

A więc póki co wrzucam tylko te zdjęcia które mam, czyli foty autosów i plantów ze spota SS. Do końca tygodnia wrzucę i opisze sytuację na spotach pozostałych;]

Spot SS
Stary spot powiększony jesienią i mieszczący 17 roślin. Dołki przygotowane jesienią i zmieszane z dolomitem. 30 kwietnia przekopane z obornikiem granulowanym i hydrożelem. Na dno dołków wrzucone powyrywane pokrzywy. Rosną tu planty z pierwszego rzutu. Pestki wrzucone do wody 1 maja, 2 maja na watę, 4 maja do kubeczków i na parapet, a 12 maja wkopane na spota. Póki co bez nawozów, pryskane po przesadzeniu i tydzień temu roztworem 1ml Asahi i 1 ml tytanitu/1,5l wody, oraz raz Karate Zeonem 1ml/1,5l wody. Foty z 30 maja i 4 czerwca. Byłem tam też 8 czerwca po zmroku i progres był bardzo zadowalający. Ogólnie planty te ruszyły z kopyta jakoś dopiero 2 tyg temu. Wcześniej z racji chłodnych temperatur praktycznie stały w miejscu. Rośnie tu 15 panien od Sweet Seeds oraz 2x Northen Passion.
30.05
30.05-Wu-8.jpg

30.05-Wu-7.jpg

30.05-Wu-5.jpg

30.05-Wu-2.jpg

04.06
04-06-Wuu-9.jpg

04-06-Wuu-8.jpg

04-06-Wuu-7.jpg

04-06-Wuu-4.jpg

04-06-Wuu-3.jpg

04-06-Wuu-1.jpg

04-06-Wuu-6.jpg


AUTOMATY
Wszystkie autosy wrzucone do wody 1 czerwca, na następny dzień na watę, 4tego do ziemi i na parapet. Wczoraj wieczorem poleciały na poletko i dostały oprysk Asahi + tytanit. Roztwór po niecałym mililitrze każdego na 1,5l wody. Dodatkowo podlane 200l wody. Niestety zapomniałem zabrać aparatu, więc w tygodniu szybka aktualizacja jak to wygląda na poletku. Mam jedynie ich fotki z dnia 10 czerwca rano, czyli jakoś 6 dzień po wsadzeniu kiełków do ziemi i wyglądały one tak:
-4szt od lewej to biogenetic, reszta podpisana
10-06-afki-1e096cb67b1550545.jpg

-biogenetici
10-06-afki-3.jpg

-GGSy
10-06-afki-2.jpg


Póki co tyle, na dniach uzupełnię zdjęcia i opisy z pozostałych spotów. Z fartem Panowie :tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,126
Odznaki
7
Namierzone, połączenie jest, bonusy odpalone, lecimy na grubo :D Pozdro i z fartem!
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
taki skalniaczek przed domem poprosze :) ładnie Panie rumcajz , z farcikiem bo chyba tylko tego potrzeba do konca :) Pozdro
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Wszystko bardzo ładnie wygląda!

P. S urzekł mnie jeden kamulec - ten z granitoidów, dwa na samym dole z lewej.
30.05-Wu-5.jpg

Wygląda na jakiś granit polodowcowy z kwarcowymi inkluzjami, zabarwionymi na czerwono przez tlenek żelaza. W ciemno strzelam, że to granit z okolic Liberii/tamtej części świata.

Mam bardzo podobny granit właśnie z Liberii, jednak mój okaz ma nieco mniej czerwone kryształy, co znaczy, że przyjął mniej FeO, Twój będzie na bank ze starszej epoki, w okolice jury mógłbym celować. Niby kamień a jednak prze kawałek czasu skrystalizowany w takiej formie materii. Hehehe jeśli to okaz znaleźny w Twych stronach - to detektyw BZK śmiało mógłby obstawić hipotetyczne województwo/część kraju, w której rosną Twoje konopki heheheh.

Pozdro i oby bez problemów po ostatni trym!
:tiphat:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Wszystko bardzo ładnie wygląda!

P. S urzekł mnie jeden kamulec - ten z granitoidów, dwa na samym dole z lewej.
30.05-Wu-5.jpg

Wygląda na jakiś granit polodowcowy z kwarcowymi inkluzjami, zabarwionymi na czerwono przez tlenek żelaza. W ciemno strzelam, że to granit z okolic Liberii/tamtej części świata.

Mam bardzo podobny granit właśnie z Liberii, jednak mój okaz ma nieco mniej czerwone kryształy, co znaczy, że przyjął mniej FeO, Twój będzie na bank ze starszej epoki, w okolice jury mógłbym celować. Niby kamień a jednak prze kawałek czasu skrystalizowany w takiej formie materii. Hehehe jeśli to okaz znaleźny w Twych stronach - to detektyw BZK śmiało mógłby obstawić hipotetyczne województwo/część kraju, w której rosną Twoje konopki heheheh.

Pozdro i oby bez problemów po ostatni trym!
:tiphat:
No popatrz niby zwykły kamień, a ile ciekawych rzeczy można się o nim dowiedzieć :D Ile historii zapisane w tym kamieniu jest hehe. Śmiało obstawiaj w której to części kraju i jakie województwo, ciekawy jestem czy zgadniesz. Najlepiej na priv ;>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 23746

Guest
Witam ponownie! Idealna i pochmurna pogoda pozwoliła dzisiaj na odwiedziny 3 spotów, a więc wypadałoby zrobić jakiś update i pokazać kolejne 2 miejscówy. Tak więc na pierwszy ogień leci:
Spot Mieszany
Jest to mój indywidualny spot wycięty w tym roku wczesną wiosną. Dołki przygotowane 28 kwietnia(proporcje wszystkiego podane w pierwszym poście). Planty kiełkowałem 12 maja, 16 poleciały do kubeczków na parapet, a 30 kwietnia na spota, a więc obecnie mają miesiąc. Niestety nie mogłem poczekać kilka dni więcej i musiałem je wysadzić tuż przed dwiema bardzo zimnymi nockami(+4st.C). Nie pomogły przykrywki z pustych 5 litrowych baniaków i planty mocno dostały po piź**ie od temperatur:jprd: 4 dziewczynki odpadły na start, a na ich miejsce wkopałem dziś 5 nowych plantów kiełkowanych 1 czerwca. Wszystkie dostały po 5 l wody i oprysk z 1ml tytanit/asahi na 1,5l wody+ odchwaszczanie. Na szczęście planty odmuliły już trochę i w porównaniu do wizyty z przed ostatnich 6 dni wyglądają "ładnie". Najważniejsze, że są zdrowe i teraz powinny ruszyć do przodu. Rośnie tutaj 12 panien. Z pierwszej tury- 2x s6 od Serious Seeds, 3x S.A.D od SS,1x Green Poison od SS,1x Kabul Express od Kalashnikov Seeds,1x s6 od Biogenetic. Z dzisiaj dosadzonych: 1x s6 od Serious Seeds, oraz od Biogenetic: 1x KC33, 1x Top44, 2x Green Poison w jednym dołku. Wygląda to tak
DSCN0253.jpg

DSCN0263.jpg

DSCN0259.jpg

DSCN0256.jpg

DSCN0255.jpg

Dzisiaj dosadzone wyglądają tak. 2x Green Poison od Biogenetic
DSCN0260.jpg

Nie podpisuje plantów póki co, przyjdzie na to pora:)
Spot Bio
Rosną tutaj same pestki od Biogenetic. Spot wycięty wiosną, dołki przekopane 14 maja. Planty kiełkowane 12 maja, kubeczki 16 maja a na spocie rosną od 30. Również ciężko zniosły zimne noce i mocno przyklapły, ale żyją wszystkie i już ruszyły do przodu. Od ostatniego tygodnia zrobiły zadowalający progres. Wszystko podlane po 6l wody + oprysk 1ml asahi/tytanit na 1,5l wody + odchwaszczanie. Rośnie tutaj 14 panien: 2x KC33, 2x s6, 2x Top44, 2x Biddy Early 2, 1x Biddy Early 1, 1x Green Poison, 1x OG Kush, 1x Leda Uno, 1x Critical, 1x Guerilla Gold
Wyglądają mniej więcej tak:
DSCN0278.jpg

DSCN0276.jpg

DSCN0273.jpg

DSCN0272.jpg

DSCN0270.jpg

DSCN0269.jpg

DSCN0268.jpg

DSCN0265.jpg

DSCN0266.jpg

Spot SS
Wpadłem też na wczoraj przedstawianego spota. Jak na półtorej tygodnia zrobiły bardzo zadowalający postep. Tutaj jedynie powyrywałem chwasty, podsypałem dolomitem dołki po garści i przemieszałem z wierzchnią warstwą gleby. Poleciał też oprysk Karate Zeon bo przędziorki albo inne kur***wo mi podgryza tutaj. Roztwór 1ml na 1,5l wody. Od Sweet Seeds rosną tutaj: 8 S.A.D, 2x Gorilla Girl, 3x Sweet Skunk, 1x Killer Kush, 1x Green Poison oraz 2x Northen Passion 2.0 od Bulk Feminized Seeds (łącznie17).
Wu13-06-17.jpg

Wu13-06-13.jpg

Wu13-06-12.jpg

Przędziorki? Nie jestem pewny w sumie
Wu13-06-10.jpg

Wu13-06-11.jpg

Wu13-06-3.jpg

Wu13-06-1.jpg

S.A.Dy-rosły najlepiej w pierwszej turze od samego początku
Wu13-06-2.jpg

Spot od 2 stron
S.A.Dy na 1 planie
Wu13-06-16.jpg

Green Poison na 1 planie, obecnie najładniejsza panna. Następne 2 planty to Sweet Skunk z lewej i Killer Kush z prawej
Wu13-06-15.jpg

To tyle, do następnego upa ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 23746

Guest
Czołem załoga! Korzystając z pięknej pogody wybrałem się po południu na rowerek i ogień w stronę spota lekko zaniepokojony o sytuację na afowym poletku. Przesadzałem je na dwór w piątek- tydzień po wyjściu ziemi, a w sobotę kilkoma falami lało u mnie jak po zerwaniu chmury. Miałem lekkie obawy czy nie zmieszało ich tam z błotem i nie oberwały od tej ulewy, ale na szczęście wszystkie mają się dobrze i zrobiły nawet fajny progresik jak na te 2-3dni. Foty wrzucę za tydzień, jak już będą trochę bardziej fotogeniczne.
Spot Gałązki
Odwiedziłem też spota Gałązki na którym nie było mnie prawie 2 tygodnie. Planty zostały podsypane dolomitem i podlane po 4l wody na głowę + oprysk 1ml Asahi, 1ml tytanit na 1,5l wody, no i odchwaszczanie. Woda gruntowa stoi tutaj dość wysoko z racji bagnistego klimatu, więc będzie lżej z tym spocikiem trochę. Mniej łażenia i podlewania. Pestki kiełkowane 12 maja, 16 maja w kubeczkach, desantowane 27 maja. Również trochę odczuły zimne noce, ale są zdrowe. To najważniejsze.
Rośnie tutaj 14 panien: 4 Sweet Skunki od SS, 3x Green Poison od SS, 2x Kabul Expres od Kalashnikov Seeds, oraz po sztuce odBiogenetic: Green Poison, Leda Uno, OG Kush, Guerilla Gold i Biddy Early 1. Tak wyglądają na dzień dzisiejszy:
DSCN0281.jpg

DSCN0283.jpg

DSCN0285.jpg

DSCN0287.jpg

DSCN0295.jpg

DSCN0310.jpg

DSCN0311.jpg

DSCN0320.jpg

DSCN0324.jpg

DSCN0290.jpg

Wszystko elegancko i do przodu jak na razie, oby tak już do końca. Z fartem :toke:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ładnie Ci idzie,mamy te same odmiany,niedługo zajrzę do moich seriusów,ogólnie spoty super przygotowane,wykarczowane gdzieś w środku,na niektórych to chyba ostro z piłą szarżowałeś co? :)
 
U

Usunięty 23746

Guest
Ładnie Ci idzie,mamy te same odmiany,niedługo zajrzę do moich seriusów,ogólnie spoty super przygotowane,wykarczowane gdzieś w środku,na niektórych to chyba ostro z piłą szarżowałeś co? :)
Paaaanie... kto wycinał tak gęste krzaczory, że trzeba się czołgać w środku ten wie ile to "zabawy" o_O Krew, pot i łzy hehehe. A Twoje planty też mam na uwadze. Liczmy na to, że porosną gruuuube pały :devilish:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Witam szanowne grono. Po tygodniowej nieobecności odwiedziłem 2 spociwa aby zobaczyć jak się sprawy mają i oczywiście podlać coś, bo susza konkretna się porobiła. Poza rojem wk***iających komarów i innego dziadostwa kapkę zdenerwowała mnie sprawa fastów od Biogenetic czego mogłem się spodziewać przeglądając forum. Tak i u mnie 3 panienki okazały się automatami i do tego takimi skarłowaciałymi na dodatek, a są to 2x Green Poison i Critical... No trudno trzeba liczyć, że kolejne panienki nie zaczną wkrótce kwitnąć i porosną takie jakie powinny. Akurat zostały mi jeszcze 3 panienki od Biogenetic na parapecie, więc chyba na dniach podjadę tam i wyrwę te autosy i zastąpie sadzonkami, bo szkoda tych dołków na takie gówniaki. Wszystkie panny oprócz 5l wody z pobliskiej rzeki dostały jeszcze po oprysku 1ml tytaniutu 1ml asahi i 10g siarczanu magnezu na 1,5l wody. Z nawozami dalej się wstrzymuję. Kilka fotek z dzisiejszej wizyty
Spot Biogenetic
Zadowalający progres, pomijając Criticala auto i Green Poisona auto oraz jednego planta który rośnie bardzo powoli. Pozostałe panienki wyglądają mniej więcej tak:

DSCN0342.jpg

DSCN0341.jpg


DSCN0345.jpg

DSCN0344.jpg

DSCN0346.jpg

Coś podgryzło i poleciał fim​
DSCN0348.jpg

Auto Critical​
DSCN0349.jpg

Całość​
DSCN0340.jpg


Spot Mieszany
Tutaj planty rosną trochę wolniej i zauważyłem, że owady je podgryzają. Na następną wizytę koniecznie z karata dostają. I tutaj Green Poison zaczął kwitnąć w najlepsze. Kilka foto:
Green Poison wchodzący na flo
DSCN0337.jpg

DSCN0335.jpg

DSCN0334.jpg

DSCN0333.jpg

DSCN0332.jpg

DSCN0331.jpg

DSCN0330.jpg

DSCN0329.jpg

Green Poisony dosadzone tydzień temu​
DSCN0338.jpg

DSCN0328.jpg

To tyle, na dniach upik z kolejnych spotów no i oczywiście wypadałoby wrzucić coś z Open Seedowych pestek. Byłem u nich przedwczoraj w nocy i przyjęły się ładnie i zdrowo. Póki co rosną bez problemów. Trzymajta się i bez przypału do harvestu, bo to najważniejsze w naszym hobby. :tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
No faktycznie jest sucho. Chciałem nabrać wczoraj wody z przykopy co zawsze chociaż jakoś płynie a tam susza. Aż ziemia powoli spękana z wierzchu. Dobrze że ziemia jest ogólnie dobrze napita po zimie i wiośnie. Owocnych Panie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół