nasiona marihuany

A taki sobie oucik 2021 - AFowy OS Rumcajz, Quakemind, Pan Pestka + fasty Biogenetic, Sweet Seeds i inne.

  • Autor wątku Usunięty 23746
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Ja to mam tylko latem, zimą nie ma zieleni hahaha :D ale co do szukania potencjalnych miejcówek to tylko pociąg na tyle mnie odpręży, że przy torach szukam poletek na automaty :D
 
U

Usunięty 23746

Guest
Spot Gałązki
Siema. Chociaż u mnie mokro i na dniach zapowiadają kolejne deszcze, to nie można spocząć na laurach i trzeba wykorzystać jakoś zapowiadany deszcz. Wybrałem się więc na spota Gałązki na którym nie było mnie 12 dni. Progres mega zadowalający, nie spodziewałem się takiego. Każdego krzaka poza fastomatem podsypałem średnią garścią mieszanki 50/50 Azofoski i Yara Mila Complex, solidną garścią dolomitu, plus poleciał oprysk z roztworu o proporcjach: 1ml asahi, 1ml tytanit, 1ml Karate Zeon, 15g siarczan magnezu na litr wody. Do tego pielenie i poobrywałem w każdym plancie te najsłabsze dolne odrosty. Fastomat Green Poison od Biogenetic pomimo kwitnięcia rośnie dalej w najlepsze i nie odstępuje wysokością pozostałym fastom oO Myślałem, że będzie już karzełkiem przy pozostałych. Papu podrzucone teraz tylko czekać na kolejne deszcze :)
Biddy Early 1 od Biogenetic​
05-07-galazki-BE1.jpg

Guerilla Gold od Bio​
05-07-galazki-GGbio.jpg

Green Poison od Sweet Seeds​
05-07-galazki-GP1.jpg

drugi GP od SS​
05-07-galazki-GP2.jpg

trzeci GP od SS​
05-07-galazki-GP3.jpg

Green Poison fastomat od Biogenetic​

05-07-galazki-GPbio-2.jpg

05-07-galazki-GPbio-1.jpg

Leda Uno od Bio​
05-07-galazki-LU.jpg

OG Kush od Bio​
05-07-galazki-OG.jpg

Sweet Skunk od Sweet Seeds​
07-05-galazki-ss1.jpg

następny​
05-07-galazki-ss2.jpg

kolejny​
05-07-galazki-ss3.jpg

i ostatni​
05-07-galazki-ss4.jpg

Kabul Express​
07-05-galazki-Kabul1.jpg

drugi Kabul​
07-05-galazki-Kabul2.jpg

Całość
12 dni różnicy
galazki-23-06-1.jpg

05-07-galazki-calosc-1.jpg

Od drugiej strony
galazki-23-06-12.jpg
05-07-galazki-calosc-2.jpg

Może jeszcze zdążę skoczyć na spota SS przed tymi deszczami, bo najbardziej mnie interesuje co właśnie tam się dzieje a dawno nie byłem. To tyle na dziś, do następnego upa:tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Ten fastomat to taki doładowany automat wyszedł. Dupa była kłuta :D Rośliny zrobiły duży progress :) 100 procent jak nie więcej podrosły :) teraz ma być ciepło i deszczowo to bedą szły jak wściekle :)
 
U

Usunięty 23746

Guest
Ten fastomat to taki doładowany automat wyszedł. Dupa była kłuta :D Rośliny zrobiły duży progress :) 100 procent jak nie więcej podrosły :) teraz ma być ciepło i deszczowo to bedą szły jak wściekle :)
No trochę poszedł w górę, ale wydaje mi się, że topów na nim dużo nie będzie. Coś za mało ich wiąże i za duże przerwy między nimi. No ale zobaczymy co to z niego wyrośnie, może zaskoczy pozytywnie znowu ;] A co do pogody to lepszej nie mogłem sobie wyobrazić patrząc tak od 3 tyg wstecz do teraz. Oby tak dalej :)
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Rzadszy kwiat nie jest zły, jakiś tam przewiew będa miały kwiatki. :) Na razie nie widać drastycznych zmian w pogodzie więc póki co będzie dobrze:)
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Dobrze idą po***ki, zielone więc azotu jest fest. Myślałeś może aby rozrabiać azofoske z wodą? Czy też polifoske?? Bo to tanie nawozy i tak właśnie myślałem o tym tylko fajnie jak by ktoś już to przetestował? żebym ja nie musiał palić krzaków
 
U

Usunięty 23746

Guest
Dobrze idą po***ki, zielone więc azotu jest fest. Myślałeś może aby rozrabiać azofoske z wodą? Czy też polifoske?? Bo to tanie nawozy i tak właśnie myślałem o tym tylko fajnie jak by ktoś już to przetestował? żebym ja nie musiał palić krzaków

haha chcesz ze mnie zrobić królika doświadczalnego ? :D Nie mam za bardzo opcji się w to bawić, bo wodę mam blisko spotów i chwilę przed podlaniem ją nabieram. Wrzucanie azofoski chwilę przed nie ma sensu, ale czytałem na forum o tym i ludzie niby z powodzeniem rozpuszczali granulaty w wodzie. Jak dobrze pamiętam 1g azofoski na litr wody dobę lub więcej przed podlaniem mieszali i co każde podlewanie taki zabieg, ale nie ręczę za to. Możesz spróbować, jak nie będzie palić roślin ani nie będzie niedoborów to zostań przy tej dawce i git.
Pięknie oby ci nikt nie za***ał spota , powodzenia.
Dzięki mam taką nadzieję ;]
 
U

Usunięty 23746

Guest
Spot Auto
Szybki upik. Będąc w pobliżu zajechałem kontrolnie zobaczyć co tam słychać u automatów. W sumie wizyta bez sensu bo tylko kontrolnie, ale o przypał się tu nie martwię. Ciekawość wygrała nad rozsądkiem xD Nie było mnie tu raptem 5 dni a planty pięknie wywindowały się do góry. Największe sięgają już do jaj albo i wyżej. Wszystkie pokazują włoski lub budują powoli kwiatki. Pachnie już tu pięknie :love: Po oprysku z karata nie widać nowych szkód od owadów więc już jest lux. Ostatnio podsypane porządnie polifoską plus- nadchodzące deszcze dadzą im to czego potrzebują? Pewnie pokuszę się o jakieś jedno bio nawożenie w połowie flo, ale sam jeszcze zobaczę. Może już do końca tylko jakieś opryski stymulatorami i czymś na plechę. Wyjdzie w praniu. Fotki średnie, bo słońce raziło jak sk***isyn, ale widać wystarczająco:



Rumcajz- Miałem wrażenie, że trochę zaczęły odstawać ostatnio od reszty pomimo prawie najlepszego startu, ale dzisiaj już jestem o nie spokojny. Idą pięknie. Red Poisony ledwo zawiązują topy a już fiolet piękny się wybarwia.
06-07-rumcajz-2.jpg

06-07-rumcajz-1.jpg

Pan Pestka- Idą elegancko. 2 Gorilla Glue odstają od reszty, ale z tymi Gorillami od początku był problem. Słabiej kiełkowały i rosły od reszty, ale dają radę jak na tak mizerny początek.
06-07-afy-pp-2.jpg

06-07-afy-pp-1.jpg

Biogenetic od Quakeminda: Tu od początku jeden autos odstawał od reszty. Pozostałe idą elegancko, nie można się do niczego przyczepić.
06-07-afy-bio-2.jpg

06-07-afy-bio-1.jpg

GGSy: Od początku 1/3 plantów miała najlepszy wigor ze wszystkich. Pozostałe równiez klasa. Jeden odpadł na wejściu, a jeden mniejszy od pozostałych.
06-07-afy-warry-2.jpg

06-07-afy-warry-1.jpg

Całość 5 dni temu
01-07-afy-1.jpg

i dzisiaj
06-07-afy.jpg




Pierwszy raz sadzę automaty tak gęsto i trochę żałuje, że nie porobiłem ponad 30cm przerw miedzy nimi tylko +- 20cm. Nie wiem czy nie ponaginać ich lekko. Szczerze mówiąc nie chce mi się w to bawić. Może zostawię je tak jak jest i zrobię tylko lekkiego fryzjera + poucinam te słabe zacienione dolne odrosty. Porady mile widziane ;] Pis joł!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Normalnie, stylizuj fryzury jak w indoorze. Daj im jeszcze z tydzień i ogol doły, chlaśnij skromnie wiatraka to tu to tam i będzie haraszo. ✌️

Niezły busz wszędzie !
 
U

Usunięty 23746

Guest
Normalnie, stylizuj fryzury jak w indoorze. Daj im jeszcze z tydzień i ogół doły, chlaśnij skromnie wiatraka to tu to tam i będzie haraszo. ✌️

Niezły busz wszędzie !
No właśnie taka wizja najbardziej mi się widzi. Ciul w pseudo lst. Do tego oprysk tytanit/top max pójdzie i styknie im. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu. Dzięki za radę i pozdro i z fartem :D
 
U

Usunięty 23746

Guest
Spot SS
Zajechałem jeszcze na ostatniego "dawno" nie odwiedzanego spota. Myślałem, że nie dam rady, ale nie mogłem odpuścić widząc zapowiadane ostre deszcze. Po równych 2 tygodniach wszystko porosło pięknie i jest zdrowe :hermy: Każdy plant dostał po średniej garści mieszanki 50/50 Azofoski zmieszanej z Yara Mila Complex. Do tego solidna garść dolomitu, pielenie w okolicy dołków, poobcinanie słabych dolnych odrostów i oprysk z roztworu: 1ml asahi, 1ml tytanit, 1ml karate, 10g siarczanu magnezu na 1l wody plus 100ml Biohumusa Extra prosto pod krzaka. Wszystkie panny pokazały preflowery poza dwoma fastami dosadzanymi 2 tyg później. Zamierzam odpuścić tutaj nawożenie i opryski na jakiś miesiąc, więc jak pogoda pozwoli to zrobię sobie długi odpoczynek od tego miejsca. Fotek tylko kilka w pośpiechu:


S.A.D
06-07-SS-SAD.jpg

06-07-SS-costam.jpg

06-07-SS-costam2.jpg

Całość
2 tygodnie temu
DSCN0352.jpg

DSCN0351.jpg



Aktualnie
Pierwszy z lewej Northen Passion po autofimie, za nim 2x od lewej Sweet Skunk. Te 2 z prawej Gorilla Girl a za nimi 6x S.A.D
06-07-SS-calosc-2.jpg

Pierwszy z lewej Northen Passion 2.0 Pierwszy po środku i z prawej Gorilla Girl. Wszystko dalej S.A.Dy

06-07-SS-calosc-1.jpg

S.A.Dy pierwszy plan
06-07-SS-calosc-3.jpg

Wszystkie spoty nakarmione, teraz można się modlić o deszcze w najbliższych tygodniach i święty spokój od spotów ? Do następnego upa i z fartem Pany!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Nic im nie brakuje, deszcze nadaja w tym tygodniu, jak popada u Ciebie to nawóz fajnie wleci :) też musze chyba przed deszczami skoczyć na głownego spota i cos podsypać :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół