nasiona marihuany

ABSYNT przepisów kilka

Wyszukiwarka Forumowa:

Kawka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2010
Postów
41
Buchów
0
chodziło mi o różnice między liśćmi piołunu a zielem piołunu.
 

bino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2009
Postów
89
Buchów
0
Kawka nie pleć głupot pewnie nawet nie widziałeś jak wygląda piołun.
Z tego co wyczytałem liście i kwiaty zawierają tujon owoców nigdy na piołunie nie widziałem tylko nasiona .
Znalazłem jeszcze coś takiego

"Tujon ? C10H16O, keton terpenowy dwupierścieniowy, jest składnikiem psychoaktywnym, zbliżony strukturą przestrzenną do tetrahydrokanabinolu - THC. Tetrahydrokanabinol jest podstawowym składnikiem haszyszu. Tujon i THC są ligandami tego samego receptora w ośrodkowym układzie nerwowym. Absyntyna i anebsyntyna to izomery tujonu. Związki te dobrze rozpuszczają się w alkoholu, czyli szczególnie dużo jest ich w nalewce i w intrakcie z piołunu. Długotrwałe stosowanie piołunu w postaci wyciągów alkoholowych doprowadza do uzależnienia, a następnie do psychicznych i nerwowych zaburzeń oraz do napadów padaczkowych. Przewlekłe zatrucie piołunem określa się mianem absyntyzmu. Wodne wyciągi z bylicy piołunu w dużych dawkach i często stosowane powodują bóle i zawroty głowy, a u kobiet w ciąży - poronienie. Absyntyzm objawia się niepokojem, wymiotami, drżeniem, utratą świadomości, psychozą i stanem podniecenia"
 
Ostatnia edycja:

Kawka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2010
Postów
41
Buchów
0
Kawka nie pleć głupot pewnie nawet nie widziałeś jak wygląda piołun.

mylisz się, widziałem i w tym zielu są liście oraz kwiaty takie małe zielono zółte kuleczki. W skaładnikach na absynt są podane liście, a ja kupilem ziele (mogą to być kwiaty lub owoce) i chce się upewnić czy nie ma różnicy w działaniu.

"Tujon ? C10H16O, keton terpenowy dwupierścieniowy, jest składnikiem psychoaktywnym, zbliżony strukturą przestrzenną do tetrahydrokanabinolu - THC. Tetrahydrokanabinol jest podstawowym składnikiem haszyszu. Tujon i THC są ligandami tego samego receptora w ośrodkowym układzie nerwowym. Absyntyna i anebsyntyna to izomery tujonu. Związki te dobrze rozpuszczają się w alkoholu, czyli szczególnie dużo jest ich w nalewce i w intrakcie z piołunu. Długotrwałe stosowanie piołunu w postaci wyciągów alkoholowych doprowadza do uzależnienia, a następnie do psychicznych i nerwowych zaburzeń oraz do napadów padaczkowych. Przewlekłe zatrucie piołunem określa się mianem absyntyzmu. Wodne wyciągi z bylicy piołunu w dużych dawkach i często stosowane powodują bóle i zawroty głowy, a u kobiet w ciąży - poronienie. Absyntyzm objawia się niepokojem, wymiotami, drżeniem, utratą świadomości, psychozą i stanem podniecenia"

ok, dzięki za info
 
Ostatnia edycja:

chudyrok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2008
Postów
345
Buchów
0
nie trzeb robic absynta zeby miec haluny a zeby je miec musiałbys pic co najmniej tydzien dzien w dzien wygórowane dawki 2 razy dziennie sie upijac do nieprzytomnosci" i wtedy po takim maratonie nie zdziwiłbym sie ze miałbys haluny, ale tak samo haluny alkoholowe bedziesz miał spijajac sie dzien w dzien spirytem czy gorzała. osobiscie widziałem człowieka na odtruciu który miał halucynacje bał sie za chwile sie cieszył potem niszczył wszystko i straszne rzeczy wyprawiał, osobiscie piłem absynt wielokrotnie 70% i 80% przywieziony raz ze słowacji i z niemiec pamietam ze raz polski straszna chemia a tamte mocno ziołowe i duuuuzo lepsze niz polski.
 

digitalHC

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
143
Buchów
1
po absyncie nie bedziesz mial haloooo, jak chcesz miec haloooo to wdup se kwacha albo grzyby... :pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół