nasiona marihuany

Absynt.

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Absynt jest to likier ziołowy, uzyskiwany przez macerację piołunu i innych ziół oraz późniejszą destylację i barwienie otrzymanego destylatu. Zawiera wysokie stężenie alkoholu (powyżej 60%), przez co spożywa się go uprzednio rozcieńczając wodą. Ma bardzo gorzki smak, więc trzeba go również wcześniej posłodzić. Absynt zawiera tujon, który w nadmiernych ilościach ma działanie halucynogenne. Nazywany jest czasami "zieloną wróżką" (The Green Fairy).

Ciekawa substancja ale jeszcze jej nie prubowałem.
Z chęcią bym ją spróbował tylko ciekawe czy można ją dostać w ogulnodostepnych sklepach, barach.
Co o tym sądzicie?

W filmie "eurotrip" to brali.

- www.absynt.w3.pl
- http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/1002
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
powiem tak: mocne gówno :) (70% alkoholu) duzo nie pilem, ale moc jego mozna łatwo poczuc :p smaczek taki anyzkowy :) i oczywiscie zielona jest :p

11.jpg

nazwa mówi sama za siebie :p
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
Niestety ale w Polsce tego nie da rady kupić. Za to można na Słowacji lub w jakimś sklepie internetowym zagranicznym. Jednak takie coś sporo kosztuje, ponieważ jak chcecie aby was klepało to trzeba wydać za jedną buteleczke 0,7 ok 200 dolarów. Tańsze gówno zawiera bardzo mało substancji halucynogennych.
 
R

Rider

Guest
Dla mnie w tej substancji liczą się tylko efekty halucynogenne bo przecież upojenie to normalka :)
Wyróżniamy 4 rodzaje absyntów, ponoc najlepszy jest - absynt szwajcarski

jezyk, gdzie kupiłeś? gdzie go piłeś?
 
R

Rider

Guest
Niestety ale w Polsce tego nie da rady kupić. Za to można na Słowacji lub w jakimś sklepie internetowym zagranicznym. Jednak takie coś sporo kosztuje, ponieważ jak chcecie aby was klepało to trzeba wydać za jedną buteleczke 0,7 ok 200 dolarów. Tańsze gówno zawiera bardzo mało substancji halucynogennych.

I wszystko jasne...
Więc lepiej samemu wyprodukować.
- www.absynt.w3.pl
- http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/5508
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
ziołolek dobrze pisze :p unia do***ala sie do apsyntu i kazala obnizyc poziom stezenia piounu :( i chyba podniesc poziom alkoholu dlatego zanim poczujesz cos po piounie to szybciej sie na***iesz alkoholem :D a nie wiem z kad mialem :p stary mial :D (jakis kumpel byl za granica i mu przywiózł) (był to piłem) :D ale cos chyba jest jakis patent zeby przesaczyc go przez cukier... :D
 
R

Rider

Guest
Nieliczył bym po abstynie na jakies super halucynacje ,wcale tej substancji niema tak duzo w abstynie chyba ze sam sobie go zrobisz ;]
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
oj jest :p kumpel siedzi w szkocji ;P i tam pija absynt :) pracuje w hotelu :D pewnego dnia jak sie na***ali tym to chcieli wezwac winde, a wcisneli przycisk przeciw pożarowy :) i przyjechala straż :lol:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Na***any nie mógłby tego zrobić ? Robienie samemu ekstraktów thujonu to jedyne, tanie rozwiązanie, by spróbować jego mocy.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Dokladnie na allegro jest pelno aukcji z absyntem ,mozna kupic ziola do wlasnej roboty lub ekstrakt do przyzadzenia w 3min. Mysle ze ta druga metoda jest lepsza bo nie trzeba sie bawic w destylacje. Podobno to co sprzedaja ma duze stezenie thujonu (to co wywuluje haluny). Mam zamiar cos sobie takiego sprawic i wyprubowac jezeli ktos to wypruboje niech opisze :D
 

magisterek

Active member
Rejestracja
Lut 18, 2006
Postów
42
Buchów
0
Jeżeli nie przedestylujesz absyntu to gorycz zawarta w piołunie nie pozwoli ci się cieszyć z tego wspaniałego trunku . Jeżeli ktoś pisze że jego ziół na absynt nie trzeba destylować to robi cię w balona !
Polecam samodzielną uprawęe ziół na absynt , nasionka można kupić na allegro :)
 
G

gio

Guest
ja to sam robiłem ... z przepisu na hyperreal ... zioła kupiłem normalnie w zielarskim ... niestety nie wiem jak z halucynacjami ale tego nie dalo sie pic ... po kilku kieliszkach juz jestes taki pijany ze o chalucynacjach to mozesz zapomniec ... a ten samk ... ochyda odrazu ma sie odruch wymiotny ...

ps. ja robilem bez destylajii bo nie mialem do tego przyrządów ....
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Podobno są odmiany piołunu zawierające znacznie więcej thujonu niż ten, rosnący dziko u nas.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
muj kumpel pendził sam apsynta ale sie przezucił na inny przepis piołun zamienił na grzybki (wywarek ze łasiczki lucynowatej) halucynacje gwarantowane niewiłem ale ci co pili mieli ostre jazdy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół