nasiona marihuany

Aerofarm / 80 watt

Wyszukiwarka Forumowa:

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
2010 rok

nowy ogórek

Ale wcale się nie mylisz - jestem nowym ogórkiem w uprawie bezglebowej. W ziemi ( pod słońcem i hps'em ) zrobiło się już trochę krzaków, ale trzeba być elastycznym i wychodzić z tzw. ''comfort zone '', stąd np. ten led, który zawsze był dla mnie gównem, a jak inni pod nim robili to nazywałem ich debilami ... ( wiesz ja miałem w 2010 roku ufo led i to była kompletna chu*nia, na którą wywaliłem kupe kasy - zraziłem się wtedy. Led dla mnie to od wtedy było ufo, nie znałem cob, nie wiedziałem, że tak technika poszła do przodu ... ... A teraz znowu ta aeroponika - czarna magia, której nie robiłem nigdy wcześniej...
Zobaczymy czy nie z***ję kolejnej uprawy.
Trzeba się uczyć i robić coś, żeby nie zwariować. Zawodowo nie robie już nic interesującego to inaczej się staram coś zrobić..

---------- Post Zaktualizowany 20:32 ---------- Data pierwszego postu 20:21 ----------


zaczynać od uprawy bezglebowej ??? chyba każdy na początku robił w ziemii ? Kiedyś w Polsce nie było chyba nic innego ? Ja nie miałem długo internetu - nie mieliśmy możliwości założenia z wielu powodów, w tym finansowych. Znajomi rasta robili tylko outdoor. I chyba mało kto wiedział ( jak w ogóle ktoś ), że jest coś takiego jak hydroponika, a co dopiero aero ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No ja pocisłem od razu na led i hydro (zasiłem out ale taki (napie****ony że nawet nienwiedziałem gdzie, to się nie liczy) i jest tak jakmu Ciebe tylko że odwrotnie, w ziemi nic za chujamnie szło, nie wiedziałem co się dzieje.<lol>.

Ostatniomtak wyskoczyłem z "comfort zone" że masakra. Najpierw pyta z vulcano, potem BHO mi wyszło, a ostatni dzień połączenie. To były srogie lekcje.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
wyskoczyłem z "comfort zone" że masakra. Najpierw pyta z vulcano, potem BHO mi wyszło, a ostatni dzień połączenie. To były srogie lekcje.

żeby docenić wartości smakowe to musisz zacząć robić organiczne uprawy w ziemii :)

volcano to zdaje się jest vape ? Ja mam Vaporizer Plenty od Storz and Bickel. Może zrobię też jakiś olej, zobaczymy.

pozdro !
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Wiesz jak jest z pierwszymi grow, jak dziecko człowiek się cieszy<lol>. Dlatego z jednej strony się cieszę że lecę z taką partyzantką. Ukrywanie się daje napięcie, emocje i jest cały czas za***iście, ale ogranicza mne to bardzo i np. nie robię flusha tylko wieszam i ćmię z nawozami, ciężko z trymem itd. Dlatego od razu przestroga dla tych co lecą z pierwszym krzakiem że uprawa to jedno alpotem wyciągnąć z boxa obtrymować .... jest prze***ane zrobić bez przypału, zwłaszcza jak wcześniej robiłem w bloku. Myślałem o organice ale jak puścić to w dwc? Ziemi nie rozumiem może w coco coś pójdzie, ale nestety ponosi mnitrochę wyobraźnia i nie w stylu Leca Rocha było by zrobić coś tak oklepanego- dlatego niebawem płynę dalej odkrywać nowe lądy i cała naprzód


E:: w 2010 nie było żadnej FR z ufo led ale gdzieš widziałem jak ktoś się tym chwali wiec niedługo cię namierzę jak będę miał czas. :freak:
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Wiesz jak jest z pierwszymi grow, jak dziecko człowiek się cieszy<lol>. Dlatego z jednej strony się cieszę że lecę z taką partyzantką. Ukrywanie się daje napięcie, emocje i jest cały czas za***iście, ale ogranicza mne to bardzo i np. nie robię flusha tylko wieszam i ćmię z nawozami, ciężko z trymem itd. Dlatego od razu przestroga dla tych co lecą z pierwszym krzakiem że uprawa to jedno alpotem wyciągnąć z boxa obtrymować .... jest prze***ane zrobić bez przypału, zwłaszcza jak wcześniej robiłem w bloku. Myślałem o organice ale jak puścić to w dwc? Ziemi nie rozumiem może w coco coś pójdzie, ale nestety ponosi mnitrochę wyobraźnia i nie w stylu Leca Rocha było by zrobić coś tak oklepanego- dlatego niebawem płynę dalej odkrywać nowe lądy i cała naprzód


E:: w 2010 nie było żadnej FR z ufo led ale gdzieš widziałem jak ktoś się tym chwali wiec niedługo cię namierzę jak będę miał czas. :freak:

W 2010 roku nie robiłem fotorelacji, ale to ufo dalej mam bo za to gówno wtedy zapłaciłem ponad 200 dolców !!!
...U mnie obecnie nie ma napięcia bo nie robię wielkich upraw, więc ryzyko też małe. Cały sprzęt mam już zwieziony do docelowego miejsca w kraju... W tym, wynajmowanym domu mam szafę, w której robię.
Ja nie pale już także robię trym byle jaki, już mnie to rypka w sumie jaki on będzie, nie ma sensu wiele kombinować, bo i tak nikt tego nie będzie palił. Ja dodawałem tutaj ripen, żeby to gówno w końcu się skończyło, ile można czekać na koniec automata, tym bardziej robionego w taki sposób ( niby szybciej rosną w aero i może te rosły więc w ziemi ile by było 95 dni ?)

Nie wiem jak robić organikę w dwc ( czy w ogóle się da )... ale wiem, że są ludzie którzy robią uprawy bezglebowe na mineralnych nawozach ( zdaję się, że mówił znajomy o kobiecie co robi hydro ) i mówił, że doszła ta starsza pani do takiego poziomu, że byś smaku nie odróżnił. Mówił, że nie powiedziałbyś, że to z uprawy bezglebowej jakbyś to zapalił... tylko, że do tego poziomu podejrzewam, że się dochodzi latami, żeby takie jaranie zrobić...

pozdro :)

...i dziekuję za wszystko, wiele mi pomogłeś i ja to pamiętam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół