nasiona marihuany

Aerofarm / 80 watt

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Chyba coś tu nie kumam, to nie jest Twoja pierwsza fotorelacja na forum?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ale mi czaple w głowie zrobiliście, to ja nie staram się pomóc tutaj początkującemu?

DeathZone
DeathZone jest teraz aktywny
Awatar DeathZone

Dołączył
Sep 2018
Posty
70
Postawił buchów
44
Dostał 42 buchów

:freak2:


E: Rydzyk to ty <lol>?????????
 
D

DarkMessiah

Guest
Ale mi czaple w głowie zrobiliście, to ja nie staram się pomóc tutaj początkującemu?

DeathZone
DeathZone jest teraz aktywny
Awatar DeathZone

Dołączył
Sep 2018
Posty
70
Postawił buchów
44
Dostał 42 buchów

:freak2:


E: Rydzyk to ty <lol>?????????

On jest poczatkujacy w Hydro :sunny:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Siary sobie na***ałem, :freak2: Ja tu sobie kozakuje niby co to nie ja , a tu tego typu cycki<rotfl>
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1

jakiej tam siary ? Dałeś mi parę fajnych dobrych i kreatywnych rad. To świetne i praktyczne informacje.

dzięki i pozdro. Miałem kiedyś już jakieś fotorelacje tutaj na forum, ale w ziemii.

Pozdro
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Yo.

Dzień 28 , niedługo mam nadzieję zacznie to jakoś kwitnąć, może sie nie popie****i ten grow, no zobaczymy .... taki trochę ryzyk-fizyk tutaj jest. Dzisiaj będzie oprysk z kwasu krzemowego ( ludzie mówią, że dodaje się go do pożywki itp bajery, ale najlepiej jest zrobić jeden konkretny oprysk na koniec wegetacji ), dzisiaj też dodatkowo dolistnie dostaną jakiś cal-mag. Do korzeni mam świetny nawóz od cx hydroponix regen-a-root. Używam tego nawozu od 6,7 lat i jestem b. zadowolony. W ziemi używa się tego nawozu od 30 dnia życia rośliny, nie wcześniej. Nawóz ten jest b. wydajny i bardzo tani i bardzo go polecam bo jest super.



Tak patrząc jak to idzie chyba będę musiał zrobić tą zasraną siatkę, żeby przytrzymywać te krzaki.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Dzień 30

Poszło to wszystko pod siatkę. Najgorszy możliwy scenatriusz to tutaj była, a raczej dalej jest - to jakaś choroba ( jeszcze jej nie mam, tzn tak mi się przynajmniej wydaje ) drugi pod względem chujowości scenariusz to ta zasrana siatka. Ten scenariusz się własnie ziścił ( teraz do kompletnej chujni tylko czekac na jakąś chorobę na początek, środek, albo i koniec kwitnienia ). Plusem tego jest to, że siatka jest tak zamontowana, że zawsze mogę ją zdjąć, ale co ja wtedy zrobię ??? Uprawiałem kiedyś pod siatką jak miałem większe namioty, odradzam, nigdy tego nie lubiłem. Masakra jest uprawiać pod siatką. Ma-sa-kra !!!





pozdro !
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Dzień 32 narazie wszystko ok.

















polecam wam super nawóz do korzeni - regen-a-root. Tutaj dla kontrastu stara butelka po lewej i nowa po prawej. Używałem tego nawozu wiele lat w wielu uprawach, jest super wydajny ten nawóz. To australijska produkcja. cx hydroponicx - mają dobre nawozy. Mam od nich też head masta - też za***isty nawóz, dodatek do kwitnienia, też wydajny 1 ml na litr.



pozdro !
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Yo ! dzień 32

Siatka jest 25 cm nad zbiornikiem, to jest o.5 m na 1 m tej siatki, oczka standardowe 5/5 cm, jest zapełnjone ok. 0.35m2 tej siatki

Temp substratu 19-22, Ec 1.4, ph 6.0







pozdro !
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
no ladnie to wygląda.
panny stabilnie trzymają się w tych koszyczkach?

ciekaw jestem golenia wszystkiego pod siatką.
Będziesz stosował?

Bardzo dużo zajmuje ci czasu te grow , w porownaniu z uprawą w medium?

życzę pociągnięcia do końca bez wiekszych problemów tego Grow
pozdr
 
D

DarkMessiah

Guest
Ładnie wyglada ;) zdrowa sałata. To jeszcze mi powiedz jak słońce ustawione masz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół