nasiona marihuany

Aerofarm / 80 watt

Wyszukiwarka Forumowa:

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
no ladnie to wygląda.
panny stabilnie trzymają się w tych koszyczkach?

ciekaw jestem golenia wszystkiego pod siatką.
Będziesz stosował?

Bardzo dużo zajmuje ci czasu te grow , w porownaniu z uprawą w medium?

życzę pociągnięcia do końca bez wiekszych problemów tego Grow
pozdr

co do tych koszyków to korzenie jednej rośliny połamały koszyk ( pokażę to na końcu... W sumie teraz nawet może nie jednej, nie wiem nie podniosę bo jest siatka )... Jak jest ta siatka to super stabilnie jest, to trzeba przyznać na plus tej siatki. Potnę pod tą siatką co trzeba.

co do tego czasu - ... napewno obecnie więcej czasu poświęcam bo jest to dla mnie coś zupełnie nowego. Patrząc w przyszłość jednak może być to duża oszczędność czasu. Ale nie tylko czasu: wody, pracy z ziemią itp. Powstać może za to problem wiekszego zużycia prądu.
[MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION] - jest ustawiona lampa 100 watt 100 cm
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Cos napisze by mi ta siatka nie uciekła w ogromie temtów
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Yo ! Dzień 35

Ec = 1.3
Temp substratu = 18-20
PH = 6.0

Więcej nie trenuję tych roślinek, powoli już zakwitają. 35 dni to dosyć późno jak na automaty, zastanawiam się już - kiedy skończą... A, zapomniałem dodać - zostały 4 rosliny z 5. 5 wypadła z gry, bo nie ma sensu jej trzymać. Poszła do systemu z opóźnieniem... Jakbym miał siatkę zawieszoną na 15 cm i trenował te skrajne 4 od małego to może i by coś z niej dało, ale w takim momencie ona nie ma prawa bytu w tym systemie bo nawet nie wyrosła ponad siatkę. Jest kilkadziesiąt szczycików i niech każdy coś tam da od siebie i będzie ok.





Pozdro !
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
[MENTION=33194]Zacier[/MENTION] jest super dzięki. Piszę tutaj bo mam 1 wiadomość co 1500 minut.

Dziękuję !
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Dzień 41.

Yo !!! Problemów ciąg dalszy :)... się smieję, ale szczerze to wcale nie jest mi do śmiechu, bo mam ochotę na pełną aeroponikę, już sprzęt kupiony mam, profesjonalne aero z dyszami produkującymi kropelki 50 mikronowe. Jest aeroponika ( z tego co czytam ) uprawą, która wybacza jeszcze mniej błędów.... Wam powiem tak - ziemia to jest nic. Każdy może zrobić w ziemi co chce.

Co do obecnej sytuacji - wiadomo, są problemy ale kiedy ich nie było : ..... Możliwe scenariusze: popalenie od cal-mag i kwasu krzemowego, choroba korzenia, albo szok od temperatury ---- ostatnio były zimne temperatury u nas, może to być szok od zimnego powietrza 1000 l powietrza na godzine do 30 litrów substratu..., pompki były na dobrze izolowanym strychu ...,

problem jest taki - górne liście jasne, powykręcane, są jakieś drobne ślady martwicy, problem jest interesujący bo zaczyna się od środka liścia, jasne przebarwienia postepujące do krawędzi, z drugiej strony inne liscie są ciemnozielone co mi mówi, że jedzenia mają dosyć.

Pierwsza diagnoza - wyłączamy pompkę 1000 l h powietrza... leci tylko sam system.
Druga sprawa, którą zrobiłem - to pełna wymiana wody w zbiorniku.
EC wody z kranu 0.6, do tego daję tylko GHE Flora, Micro, Bloom do ec 1.6 ( zaczynają już kwitnąć czyli powinny być głodne, to automaty...,)
Żadnego dodatku na korzenie, ani żadnego cal-maga...
Temp substratu jest 20 stopni czyli powietrza jest tam dosyć, a nawet jakby było 21 to i tak jest ok.
Lampę podwyższam na 110 cm i zwiekszam moc z 100 na 150 watt

Jak nie będzie poprawy za tydzień to może być taki scenariusz ( wątpliwy bo rzadko się poddaję, ale jednak trzeba brać to pod uwagę ), że to wszystko wypie****ę, zacznę od nowa ???? ... i się poprostu na maksa wk***ię. Chce się zrobić tą zasraną aeroponike a tam jest jeszcze trudniej... Z drugiej strony skakać z 2 klasy na 6, nie zdając egzaminu to będzie porażka podejrzewam już na starcie... )


Tak wyglądają rośliny.











pozdro !
 
Ostatnia edycja:

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Ja ci zdiagnozuje :) weź nie podkręcaj tego światła synek :crazy:

bez tego podkręcenia zaczynały jaśnieć, jak było ustawione na 100 watt, co zatem myślisz o tych szczytach, które nie były bezpośrednio pod lampami a też sa jasne ? Pytam, bo oberwałem z 20 liści i pojechałem do właściciela farmy która jest obok mnie, gościu trzymał liście 15 minut i debatował ze swoim bratem co to może byc i powiedział mi że nie jest do końca pewien ( a robi to całe życie ), a Ty mówisz po 3 fotografiach, że to to światło - dlaczego tak myslisz Dark ?
 
D

DarkMessiah

Guest
A ja się głowiłem całe 5min bo poznałem potęgę clu058 150w :p i wpływ silnego światła na af. Wiec skręć światło i obserwuj.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Witam.
Widzę jedno wyjście w tej sytuacji - oprysk z roundup'a. Całkiem skuteczny środek.
Zaoszczędzi Ci czasu i nerwów.
Pozdrawiam.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ja tez jak wrzuciłes te foty wczoraj to chciałem napisac ze to od światła ci sie zrobiło tylko nie chciałem sie mądrzyć jak nie jestem pewien
miałem teraz podobne obiawy przy indukcji pod nowym ledem o mocy ponad 700
mi sie wydawało ze fajnie swici ale kwiaty i liscie były popalone
z racji ze zrobiło sie zimno zmieniłem na hpsy i panny ładnie sie włochaczą
podnies panel lub zmniejsz światło
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Witam.
Widzę jedno wyjście w tej sytuacji - oprysk z roundup'a. Całkiem skuteczny środek.
Zaoszczędzi Ci czasu i nerwów.
Pozdrawiam.

Tak myślałem, że chu*a wiesz i powiesz coś debilnego...

---------- Post Zaktualizowany 17:54 ---------- Data pierwszego postu 17:39 ----------

A ja się głowiłem całe 5min bo poznałem potęgę clu058 150w :p i wpływ silnego światła na af. Wiec skręć światło i obserwuj.

Zrobię tak jak mówisz Darku ale już mnie ch*j strzela z tym clu !!! Robiłem 2 uprawy i chodziły na maksa na 240 watt i były 80-70 cm od kwiatów . Wiadomo każda roślina jest inna, no ale bez jaj no... 80 watt skręcę jak wrócę z roboty . No miazga jest tutaj ...
 
D

DarkMessiah

Guest
ale ty miales je wtedy w szafie i byly duze juz te twoje kwiatki tak mi sie wtdaje. Powierzchnia i co uprawiasz ma duze znaczenie pod ledami.
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
ale ty miales je wtedy w szafie i byly duze juz te twoje kwiatki tak mi sie wtdaje. Powierzchnia i co uprawiasz ma duze znaczenie pod ledami.

Kurczę własnie nie Darku, miały 3 dniowy weg pod hps i reszta led, powierzchnia ta sama...
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Ale 12/12 :p

to fakt o 33% krótsze naświetlanie, ale z mocą 240 watt i 70 - 80 cm od roślin... Nie istotne, co ważne teraz - zmieniona moc na 80 watt, mniejszej już nie mogę. Lampa najwyżej jak może być. No zobaczymy. Grow to powinna być przyjemność a nie ciągłe problemy, ale jak nie ma problemów to nie ma nauki... Sam se to zrobiłem co tutaj mam, ale na szczęście nie jestem z tym sam.

Dziękuję Dark,pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół