nasiona marihuany

[Aeroponika][Black Cherry Gorilla x Peach Skunk][LED 200W][0,36m]

Wyszukiwarka Forumowa:

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,284
Odznaki
5
Zaczynamy z aero, poprzednie podejście zakończone niepowodzeniem przez ch***wy miernik pH.
Tym razem wyłącznie kropelkowy test.
Robie tego boxa, aby wkrótce ruszyć z większym projektem. Lepiej spie****ić krzaka, a nie 30 ;P.


Info:

Box - 60x60x160

Nasiono - Black Cherry Gorilla x Peach Skunk od @Bortek - dzięki za pestki ;)
Aktualnie w kostce - czekam, aż wyjdzie.

Aeroponika
Wiaderko 10l, 3 dysze na krzaka, ciśnienie 8 bar, cykl podlewania 45 sek na 4 minuty
Pompa ciśnieniowa, sterownik do podlewania, pompka napowietrzająca, zawór śmiga na 12v co daje mi mozliwość pracy do około 8h przy utracie zasilania głównego.
Filtr na dyszach oraz filtr na wężu ssącym do układu w pojemniku z pożywką.
Wszystko zamknięte, chronione przed swiatłem.
Pożywka: woda demiralizowana - 20*C, pH 5,8 w wiadrze 20l

Nawozy - zestaw startowy od Hesi - PowerZyme, PK13/14, Bloom, Grow, Boost

Lampa: CLU48 200W

Dodatkowe: kropelki pH, miernik EC, butla z CO2 oraz sterownik do kontroli poziomu CO2
Wentylacja: 160m3/h miesza powietrze w szczelnym pokoju

Tu zdjęcie sadzonki.​
 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,960
Odznaki
11
Buszek! fotek nie widze ale widze ze firma kladzie nacisk na rozwoj powodzonka :)
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,284
Odznaki
5
UPDATE 04.11

Czekam jeszcze na ostatnie częsci do zestawu i będę ruszać aero.
Swiatło zostanie zmienione na docelowe po uruchomieniu systemu aero
Aktualnie roślina w systemie DWC.

Temp pożywki 20-22*C
EC: 460uS/cm
Nawozy 1/4 tabelki producenta

Temp w boxie 24*C

 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak masz zamiar wyciagnąć rosline z tego koszyczka to juz teraz uważaj by korzenie sie nie splątały. Potrafią takie rzeczy narobic ze trzeba je ciąc a szkoda ich
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,284
Odznaki
5
Podkorciło mnie i do***ałem im nawozu do 560uS/cm tego samego dnia tzn. 04.11.21r

UPDATE 06.11.2021

Temp pożywki 20.4*C
440uS/cm
5,5-6pH



Jak masz zamiar wyciagnąć rosline z tego koszyczka to juz teraz uważaj by korzenie sie nie splątały. Potrafią takie rzeczy narobic ze trzeba je ciąc a szkoda ich
Nie mam zamiaru. Dopiero na ścinke ;)

Mistrzu pięknie to idzie, jakiej wielkości krople wypadają z twoich dysz?
Aktualnie to siedzi jeszcze w DWC. Nie mam czasu przysiąść do tego,żeby złożyc aero, ale widzę, że coś tam rośnie
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,284
Odznaki
5
:weed-2:14dzień:weed-2:
Temp.25st.c
Wilg.50%

A tu moja królowa pod purpurowym królewskim światłem haha


Mam w planach ją wrzucic docelowo do boxa 3x3 bo zabiera mi miejsce w sensie jedno pomieszczenie ten box 60x60, a chetnie na jego miejsce wrzucę 1.5x1.5 z 9x Gluberry O.G, razem z lampą pewnie ją przerzucę i 3x litrowe doniczki na testa wrzuce LEMON TREE i 2x Peach Skunk x Black Cherry Gorilla:oczy::mar:
 
Ostatnia edycja:

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,284
Odznaki
5
Kurde szczerze Wam powiem ze moj kolega ogarniał te hydro ale ja byłem przeciwny bo nie mamy na to miejsca docelowo mamy 36 krzakow i nie wytrzymaly by warunków takich jak reszta krzaków wiec wyrzucilismy krzaka.

Można usunąć ten temat sorry za zamieszanie ale musiałem isc na kompromis i pozwolić koledze na te hydro ktore i tak wiedziałem, że nie wypali bo będzie za duża róznica temperatur jeden box 3x3 i drugie pomieszczenie 2,35 x 2,15 jest full wypchane krzakami temp. dochodzi od 27 do 31 stopni za ciepło tam jest poprostu i nie dała by rady wczesniej siedziała sama w pokoju 2,35x2,15 i jedna lampa 200W wiec było optymalnie.

Ale napewno wrócimy w nie długim czasie do tematu ale tak na 100 % bo teraz było robione na półgwizdka choc widać w tym potencjał:oczy::mar:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół