nasiona marihuany

[AF][120W LED][0.36m2] +speed auto, scrog, pierwszy plant

Wyszukiwarka Forumowa:

am-36

Active member
Rejestracja
Lis 17, 2021
Postów
40
Buchów
65
Dzień 19

Zrobiłem wczoraj dziewczynom trening LST. Jako że jest to moje pierwsze lst proszę by ktoś obeznany ocenił. Po jednym dniu nieźle podrosły te odrosty z łodyżki. Podniosłem trochę lampę bo chce by się troszeczkę wyciągnęły i nie robiła się taka sałata. Pare dni temu dodałem im mikoryzy i raz nawoziłem - niecałą połowę zalecanej dawki BioGrow'a, jeszcze CalMag też niecała połowa zalecanej. Opryskiwałem SuperVitem co drugi oprsyk. Wczoraj podlałem samą wodą po zrobieniu lst. Czy rośliny dobrze wyglądają jak na swój wiek? Dwie są większe a dwie troszkę mniejsze. Fioletowa łodyga zaniknęła (ściągnęły te warstwę fioletową niczym wąż skórę). Ta najmnieszja raczej nie zostanie na długo ale spróbuję dać jej następną szansę. A jak nic z niej nie będzie to niech pali leda
:teasing-with-poking

Pozdro36



 

am-36

Active member
Rejestracja
Lis 17, 2021
Postów
40
Buchów
65
Dzień 25

W niedziele zostały podlane BioGrow (2ml/L) BioBloom (0.75ml/L) TopMax (0.3ml/L) CalMag (0.15ml/L). Każda została podlana 250ml z nawozami i 100ml samej wody. Jeszcze przed podlaniem pokazały się żółte końcówki. Dzisiaj widać że troszkę to postąpiło, ale nie za bardzo. Macie jakieś pomysły czym to może być spowodowane? Ph wody utrzymuje w granicach 5.5-6.5. Wygląda jak przenawożenie, ale to by było dziwne, bo pokazało się to jeszcze przed podlaniem tymi nawozami w niedziele, a wcześniej użyłem tylko 0.5ml/L BioGrow'a (niczym innym nie nawoziłem). Ostatnimi dniami wydaję mi się, że liście przybrały trochę ciemniejszą barwę jakby było za dużo azotu. Jak ktoś ma jakiś pomysł bardzo bym prosił o radę. Następne podlanie planuję samą wodą.
Tydzień są na LST i nie mam pomysłu co zrobić dalej. Czy uwolnić je, czy może poprawić LST?

Pozdro36

 

am-36

Active member
Rejestracja
Lis 17, 2021
Postów
40
Buchów
65
PROSZĘ O POMOC!!!

Na dwóch największych roślinach pokazały się takie jasnozielone plamy na dolnych liściach. Czy to jest czegoś niedobór? Czy raczej odwrotnie - przenawożenie? Bardzo bym prosił o rady, może ktoś już miał z czymś takim do czynienia i wie co należy zrobić. Tak jak pisałem wyżej, ostatnio w niedziele zostały podlane BioGrow (2ml/L) BioBloom (0.75ml/L) TopMax (0.3ml/L) CalMag (0.15ml/L) po 250ml każda plus 100ml samej wody.
Ostatnio zaniedbałem trochę wilgotność i utrzymywała się bliżej 30% niż 50%. Temp ok. 25*C czasem dochodzi do 29*C ale nigdy nie spada poniżej 20*C.

IMG_2151.jpg

IMG_2152.jpg

IMG_2153.jpg
 

am-36

Active member
Rejestracja
Lis 17, 2021
Postów
40
Buchów
65
mi to nie wygląda jak niedobór azotu. Reszta liści jest nawet ciemnozielona, raczej w taki sposób niedobór azotu się nie pojawia. Ja się zastanawiam nad niedoborem magnezu, natomiast wolę się upewnić, może ktoś doświadczony napisze. Dzięki za sugestie, czekam na więcej :salut:
 

Don Bud

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2021
Postów
33
Buchów
71
Mg brałem jako drugi pod uwage, ale żyłek nie widać, te liście dolne blade są
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Stawiam na wirusa mozaiki tytoniowej.
Jaką masz doniczke że tak mało lejesz?
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Spróbój lać wiecej i rzadziej jak donica będzie leka.
 

am-36

Active member
Rejestracja
Lis 17, 2021
Postów
40
Buchów
65
Podlałem wczoraj rośliny 500ml każda z CalMag'iem (dwie większe: 0.75ml/L; mniejsze: 0.5ml/L). Końcówki i brzegi liści wyglądają o wiele lepiej (brak tych żółtych przebarwień). pH wody wylotowej między 6.5 a 7. Oczywiście mozaika nie ustąpiła, jeszcze na 3 roślinie widzę że się zaczyna pojawiać. No nic czekamy co dalej
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,938
Odznaki
11
Jest ok, liscie juz nie wroca do normalnosci ale wirus jest nie grozny Juz kwitna szkoda ze takie male to by 9 roslin wrzucil tutaj normalnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół