nasiona marihuany

[AF] [150W HPS] [50W LED] [0.35m2] NoName / Purple

Wyszukiwarka Forumowa:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
I zdjęcia
Purple af 38 dzień flo







A tak wyglądają teraz razem z NN



I susz NN po watercurringu










 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Witam was w jednym z ostatnich UPów w tej fotorelce troche mało ich było ale cóż następnym razem włoże troche więcej pracy i jak szczęście dopisze to upy będą co tydzień. A teraz do rzeczy NN z dnia na dzień który spędza w słoiku zyskuje naprawde mocno na jakości co mnie cieszy bo w ostatnim poście całkiem krytyczine go oceniłem. Purple kwitnie już od 44 dni i wygląda bardzo ładnie tri w większości są już mleczne i chociaż nie zauważyłem żadnych bursztynków zacząłem już flushować i od dzisiaj dostaje samą wode z melasą. Kwiaty nabrały pięknego purpurowego koloru. Na ścinkę postaram sie ogarnąć aparat żeby to jak najlepiej uchwycić. To co przechodzimy do najciekawszego czyli zdjęć.







Teraz pare tri




I tak wygląda w całości


I w boxie

 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Witam wczoraj była ścinka purpla więc zapraszam do oglądania.











Water Curring



Szkielet



Jak miałbym opisać palenie to było raczej średnio zbite niesamowicie liściaste i z przepięknym bukietem zapachowym bardzo intensywny słodki zapach groszku pachnącego z nutą pieprzu. Za jakiś tydzień wrzuce foty po wyciągnięciu z curringu :D

 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
skoro pięknie pachniało to po co wc?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
skoro pięknie pachniało to po co wc?

Były pryskane topsinem jakieś 3tyg temu i smak sampla był bardzo brutalny dla gardla. Planuje je za 3 dni wyciągnąć i liczę że zapachu aż tak nie zabije a smak chociaż minimalnie poprawi
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Iiii nadszedł czas na ostatni update Purple po paru dniach WC wypłukał słodki zapach i dużą część koloru. słodki zapach podobny do żelków owocowych przerodził sie w bardzo intensywny zapach pieprzu takiego świeżo mielonego całkiem mi sie podoba w smaku dalej lekko szoruje gardło ale w porównaniu z tym co było jest o niebo lepiej, ma bardzo wyjątkowy smak ciężki do opisania coś jak sos sojowy z jakąś słodką nutą kwiatową. Ogólnie jestem całkiem zadowolony z tego automata udało mu sie prawie zapełnić 2L słoik suszem przeciętnej obiętości. Nie powiedziałbym że jest niesamowicie zbity ale za to jest bardzo ładnie oszroniony.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Gratulacje i smacznego! W następnej fotorelce poproszę o więcej up'ów, bo fajnie się oglądało Twoje postępy.

Pozdro 600! :yeahh:
 

ervico

New member
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
4
Buchów
0
Smakowicie to wygląda ile ja bym dal zza takiego krzaczka
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Smakowicie to wygląda ile ja bym dal zza takiego krzaczka

Kolega daje ZZA krzaczka? :D Heheheh... przepraszam, musiałem! <lol2> Zza takiego krzaczka chyba też bym dał sporo xD Miłego dnia panowie!
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Gratulacje i smacznego! W następnej fotorelce poproszę o więcej up'ów, bo fajnie się oglądało Twoje postępy.


Pozdro 600! :yeahh:


Dziękie wielkie! Wiem że nie zaglądasz poza dział mikro ale box mi urósł więc moje nowa fotorelacja jest już w głównym dziale. Wpadaj czasem staram sie teraz robić updaty regularnie co tydzień
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?134632-HPS-250W-LED-50W-0-45m2-Blue-Cindy-Black-D-O-G-Ayahuasca-purple-Lol

Smakowicie to wygląda ile ja bym dal zza takiego krzaczka

Dzięki wielkie, chętnie sie podziele :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół