nasiona marihuany

[AF][15W Led+24W cfl][30x20x50] - automazar extreme pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Sheeppx

Member
Rejestracja
Lis 26, 2020
Postów
8
Buchów
0
​ Witam,
Jest to mój pierwszy post wiec pragnę się bardzo serdecznie przywitać ze wszystkimi :D z góry mówię, forum przeczytałem bardzo dużą cześć i długo się powstrzymywałem przed założeniem konta i pisaniem ale jednak jak widać wyszło jak wyszło Haha. Sprawa wyglada tak. Warunków rośliny nie maja profesjonalnych. Pierwsza uprawa chce żeby cokolwiek wyrosło co będzie cieszyło oczy, w miarę wzrostu będą ulepszenia stanowiska.

- rośliny - pestek mam kilka ale wysadzona jest jedna i jest to automazar extreme od dutch passion
- box - tu będzie śmiech na sali ale jak mówiłem, jak ruszy będzie zmiana. 30 szerokość 20 głębokość 50 wysokość, dokładniej jest to karton ozdobny ala takie jak z ikei. Stoi delikatnie przymknięty (3-4 cm luka) żeby był dobry obieg powietrza
- oświetlenie - 15 w żarówka ledowa 2700k 1521lm
24w cfl 2700k 1600lm
- medium - ziemia compo sana najwyższej jakości,
Doniczka 26cm średnica 12cm wysokość. Dół keramzyt, reszta ziemi luźno wysypana.
- wentylacja - box stoi otwarty wiec z grubsza brak. Jedyny wiatraczek wyjęty z zasilacza komputerowego wieje na roślinkę 5v z powerbanka.
- nawozy - narazie tylko biohumus posiadam
- odmiana - automazar extreme
- warunki - koło 24 stopni 55/60% wilgotności
- założenia są takie ze chciałbym osiągnąć chociaż 4 piętro liści :D‚
- woda - podlewanie zraszaczem ph około 6-6,5 ( test kropelkowy tropical 6.0 - 7.8pH )

Miałem wcześniej kilka pestek z suszu cbd ale wyrastało 2 piętro i było po roślinkach bo się robiły jakieś jasne liście i usychały końcówki niewiedząc czemu. Wiec tak pestka która teraz rośnie była na początku ospała i zmarnowała z tydzień życia i totalnie się nie rozwijała po wyjściu z ziemi. Wtedy przesadziłem krążek torfowy(w którym kiełkowałem) bezpośrednio do tej około 7litrowej doniczki. Od jakiś 4 dni cieszę się bo pestka ruszyła ale dzisiaj zauważyłem ze znowu zaczynaja się liście robić jasne. Oczywiście to sadzonka wiec nie będę lał narazie nawozów. Zdjęcia będą raczej co 2/3 dni ewentualnie jakby się coś działo. Jeśli zapomniałem o czymś to bardzo przepraszam i dopisze. Chciałbym prosić o KAŻDĄ podpowiedz, z***ke, wiedzę bo chce się rozwijać i doprowadzić to do końca. Jak ktoś dotrwał do końca tekstu to pozdrawiam serdecznie i dzięki za zainteresowanie :D


​
 

Sheeppx

Member
Rejestracja
Lis 26, 2020
Postów
8
Buchów
0
​
wczoraj postanowiłem przelać roślinke bo od kiedy jest w docelowej doniczce to tego nie robiłem. woda przed podlaniem ph ~6,2, woda z podstawki po przelaniu ~6,1. wentylator mieszjący chodzi cały czas nastawiony na roślinke i zaciąga powietrze z zewnątrz. U góry jest dziura którą ucieka powietrze więc jakotako narazie chociaż minimalna cyrkulacja powietrza jest. 10.12 lece do castoramy kupuje płyty biurowe i będe robił boxa z prawdziwego zdarzenia. niewiem co może być na rzeczy że takie jasne się te liście porobiły od środka skoro ph jest w dobrym zakresie. zobaczymy co będzie dalej. załączam dwie fotki Panienek ****

​
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół