nasiona marihuany

[AF][3x Automazar] - z miłości do kwiatów :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Wrzucam fotke jednej małej bo zastanawiam sie czy juz jest gotowa na LST. Co mysliscie??

 
O

OdcieńZieleni

Guest
czemu ona taka wyciagnieta? mało słoneczka coś miała chyba, a z lst bym jeszcze moment poczekał :p
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
No pogoda nie jest idealna. Ale spójrz na pierwszy krzak z relacji i wyglądał tak samo mimo tego że tamten miał duuużo słońca. Teraz jest z niego kawał krzaczora :D Po długim oczekiwaniu na odpowiedź zrobiłem LST i chyba nieźle wyszło. Wrzucam foto do kontroli.


 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Mały niedzielny up. Wiele się nie zmieniło ale nurtuje mnie jedna rzecz i przy okazji zapytam.

W poniedziałek albo we wtorek przyjdzie mi Canna Boost (250ml) i Canna PK 13-14 (1l). Myślicie że opłaca się lać jeszcze boosta do dużej rośliny czy lepiej zostawić sobie na mniejszą i ja pompować tym od początku kwitnienia??






 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
No widać, że rosną :D Lst bardzo dobrze zrobione. Pogoda faktycznie chu**wa ale co poradzisz.
 

Space Invader

Active member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
42
Buchów
1
Fajne masz warunki :)

Polecam spojrzeć na rozkład jazdy canny http://www.growguide.info/
boosta lejesz od wczesnej fazy flow do końca...
pk natomiast w momencie uformowania kwiatów i puchnięcia, (chociaż pamiętam, że canna swojego czasu mieszała coś przy dawkowaniu pk, mniejsza z tym...)

Byĺbym daleki od 100% raczej spotkajcie się w połowie drogi :) obserwacja i reakcja...

Bardzo ładne panienki!
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Fajne masz warunki :)

Polecam spojrzeć na rozkład jazdy canny http://www.growguide.info/
boosta lejesz od wczesnej fazy flow do końca...
pk natomiast w momencie uformowania kwiatów i puchnięcia, (chociaż pamiętam, że canna swojego czasu mieszała coś przy dawkowaniu pk, mniejsza z tym...)

Byĺbym daleki od 100% raczej spotkajcie się w połowie drogi :) obserwacja i reakcja...

Bardzo ładne panienki!

Wczoraj studiowałem ten "rozkład jazdy" i dlatego sie zastamawiam jak podlać żeby bylo dobrze. Nie chce tez tracić boosta na duża jeżeli nie da to już żadnych efektów. Wtedy lepiej by było popmpować nim małe jak na flo wskoczą.



Ile czasu według was jeszcze jej zostało do ścinki?? Moge później foto trichomów wrzucić to będzie łatwiej.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Możesz ją podlać jeszcze z raz nawozami w konkretnych dawkach. Daj 200% PK i 200% Boosta potem już sama woda. Kwitnie juz 5 tydzień wiec jeszcze z 3 i będzie gitara. Tak jak pisze, daj jej nawozy, a później sama woda. Pięć ;)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Mamy kolejnego upa :D Niestety nawozy będą dopiero jutro, dlatego jeszcze jutro rano muszę podlać samym terra flores (zwiększona dawka). Następnym razem dam boosta i pk no i później flush.

Teraz kilka fotek:

- te z dzisiaj:





- tutaj wczoraj wieczorem, fajnie wszyły z fleshem, dlatego wrzucam:





- tutaj jedna mała, LST ciąg dalszy. Dzisiaj ją dalej podgiąłem w dól bo strasznie do światła szła.





- a tu druga mała, idzie jak trzeba. Jak dla mnie wygląda jak najstarsza pani w wieku młodzieńczym więc myślę, że będzie też takich okazałych rozmiarów :D

 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Ma ktoś pojęcie co się dzieje z liśćmi małego krzaczka??

 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Jakieś robale, nie ma się czym przejmować.

Te jakieś robale, żyją w liściu pod błonką. Jeżeli coś żywi się waszymi roślinami, to nie wiem czy nie ma się czym przejmować.

Na spodzie liscia powinien byc maly robaczek widoczny, pełza sobie w liściu.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Te jakieś robale, żyją w liściu pod błonką. Jeżeli coś żywi się waszymi roślinami, to nie wiem czy nie ma się czym przejmować.

Na spodzie liscia powinien byc maly robaczek widoczny, pełza sobie w liściu.

Wracam roboty i wybadam sprawe. Jak go nie znajdę to myśle, że ewentualne wycięcie jednego liścia też by jej duzej krzywdy nie zrobiło.

Wielkie dzieki :)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Na następnego upa nadeszła pora :)

1. Moja najstarsza koleżanka miewa się dobrze :) Wczoraj ostatni raz podlałem z nawozami i już od następnego podlewania flush. Zgodnie z waszymi podpowiedziami 2-3 tygodnie i tniemy :D :harvest:











2. Młoda koleżanka bez LST też idzie całkiem ładnie w góre. Podlałem ją 2-3 razy bio rootsem + coś w stylu biohumusa.



Zastanawia mnie fakt, skąd biorą sie takie powykręcane liście. Pojawiły się ona na tej z LST jak i bez, ale na LST jest ich znacznie więcej. Pamiętam, że duży krzak tez kiedyś miał kiedyś ze dwa takie liście, dlatego za mocno się tym nie przejmuję, aczkolwiek chciał bym wiedzieć co to jest i czemu tak się dzieje?






3. No i trenowana koleżanka. Strasznie ciasno się zrobiło w donicy, ale naginam systematycznie i zobaczymy co z tego wyjdzie.





No i tu widać te powykręcane, zastanawiające mnie liście



Zauważyłem wczoraj jeszcze jeden problem z którym nie wiem jak sobie poradzić. Podlewając tą z LST woda dostaje się też pod liście przylegające do ziemi i tam pojawia się pleśń. Myślałem żeby podlewać w samą podstawkę, ale to chyba nie wystarcz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół