nasiona marihuany

[AF][400W LED][1m2][HYDRO-DWC] - AK47

Wyszukiwarka Forumowa:
M

mlodygru

Guest
Jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem. Uwielbiam Twoje upy;)

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:55 ----------

Niesamowicie rośnie. Piękne te korzenie i cudna roslinka

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem. Uwielbiam Twoje upy;)

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:55 ----------

Niesamowicie rośnie. Piękne te korzenie i cudna roslinka

Dziękuje kolego :)

Honza

Well-known member
Weteran
Buchów
5,265
Odznaki
2
Fajnie ci to idzie. Wiem, ze grow testowe, ale wydaje mi sie, ze robienie testow z jedna roslina, do tego automatem nie bedzie miarodajne. Nie zrozum mnie zle - rozumiem twoje podejscie i idee przetestowania hydro, ale ie sprawdzisz chociazby jak wyglada weg w hydro, itp. Poza tym jezeli trafilbys na chu**we geny - a takie moga sie trafic niezaleznie od producenta czy odmiany - wyciagnalbys wniosek, ze hydro jezt chu**we. Na szczescie idzie ci za***iscie, roslina jest zdrowa i widac, ze wiesz co robisz. Piona!

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Fajnie ci to idzie. Wiem, ze grow testowe, ale wydaje mi sie, ze robienie testow z jedna roslina, do tego automatem nie bedzie miarodajne. Nie zrozum mnie zle - rozumiem twoje podejscie i idee przetestowania hydro, ale ie sprawdzisz chociazby jak wyglada weg w hydro, itp. Poza tym jezeli trafilbys na chu**we geny - a takie moga sie trafic niezaleznie od producenta czy odmiany - wyciagnalbys wniosek, ze hydro jezt chu**we. Na szczescie idzie ci za***iscie, roslina jest zdrowa i widac, ze wiesz co robisz. Piona!

Nie no kolego tak chciałem jedną roślinkę naraz zrobić w hydro co by się zbytnio nie przemęczać. AFy dlatego że są szybsze i za miesiąc powinienem mieć co zapalić bo póki co to pusto a od dilla nie chce brać żadnego tym bardziej przewozić w jakikolwiek sposób bo zawsze wpadam w paranoje. Fakt chu**we geny mogą się trafić, raz sadziłem 2 Northern Light od RQS i jedna rosła jakoś bardzo dziwnie ciągle w góre mimo że warunki wszystkie rośliny miały takie same (oprocz NL były 4 inne jeszcze), musiałem supercropping robić i mało z niej wyszło. W ogóle do RQS jakoś nie mam zaufania nie wiem czemu. Dzięki za komentarz piona :)

Może następny grow zrobie hydro sezonów + fim kto wie :)

Roberto86

Ha-Haa!
Buchów
0
Zrób, zrób... chciałbym zobaczyć hydro sezona u Ciebie w boxie (w ramach zgłębiania tego rodzaju uprawy).

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Zrób, zrób... chciałbym zobaczyć hydro sezona u Ciebie w boxie (w ramach zgłębiania tego rodzaju uprawy).

Jak tylko to wyrośnie to wchodzą 2 wiadra od razu i sezony, nie wiem może OG Kush bo mi pestki zostały ale to straszne karły są więc będę musiał długo vega robić. Pozdrawiam.

Honza

Well-known member
Weteran
Buchów
5,265
Odznaki
2
Skad masz og? Ja wzialem od dinafem bo mam dobre doswiadczenia z innymi odmianami od nich i ch*j mnie strzelil juz przy kielkowaniu. Do tej ppry moczac pestki i wrzucajac do ziemi mialem 100% skutecznosci, teraz kielkoealem 14 sztuk, z czego byly 3 og - dwa nie wyszly z ziemi. Jezeli tak to gowno kielkuje to pewnie bedzie wk***iac przez cala uprawe...

Roberto86

Ha-Haa!
Buchów
0
Straszne karły? Mówisz ogólnie o tej odmianie? Czy z twoich pestek rosły niskie? Do mojego mikro by stykło xD

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Skad masz og? Ja wzialem od dinafem bo mam dobre doswiadczenia z innymi odmianami od nich i ch*j mnie strzelil juz przy kielkowaniu. Do tej ppry moczac pestki i wrzucajac do ziemi mialem 100% skutecznosci, teraz kielkoealem 14 sztuk, z czego byly 3 og - dwa nie wyszly z ziemi. Jezeli tak to gowno kielkuje to pewnie bedzie wk***iac przez cala uprawe...

Miałem OG Kush od Royal Queen Seeds, chciałbym spróbować tych od Dinafem. Ja nie potrafie moczyć pestek. Polecę Ci Eazy Plugs, 100% kiełkowalności i zero problemów.

---------- Post Zaktualizowany 21:28 ---------- Data pierwszego postu 21:27 ----------

Straszne karły? Mówisz ogólnie o tej odmianie? Czy z twoich pestek rosły niskie? Do mojego mikro by stykło xD

Ogólnie OG Kush jest mała ale strasznie zbita, wyśle wam na priva linka do fotorelacji bo jakoś nie mogę upnąć tych zdjęć. A no i to był grow bez treningu.

Honza

Well-known member
Weteran
Buchów
5,265
Odznaki
2
Problem nie lezy w metodzie kielkowania a w pestkach - 2/14 umarly, tylko og. Wczesniej kielkowalem tylko w ten sposob i kielkowalnosc byla 100%, a kilka upraw/odmian mam za soba... z dinafemu polecam california hash plant i moby dick (odpowiednio zbita indyjka i wyciagajanca sie hybryda z topami twardymi jak skala - jak na takie pheno trafisz).

L

Lansky

Guest
No, no fajnie to wszystko wygląda no i jestem pod wrażeniem że bez chillera:) A jednak się da mimo temperatury która nie rozpieszcza.

Trzymam kciuki i powodzenia do końca

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Problem nie lezy w metodzie kielkowania a w pestkach - 2/14 umarly, tylko og. Wczesniej kielkowalem tylko w ten sposob i kielkowalnosc byla 100%, a kilka upraw/odmian mam za soba... z dinafemu polecam california hash plant i moby dick (odpowiednio zbita indyjka i wyciagajanca sie hybryda z topami twardymi jak skala - jak na takie pheno trafisz).

Honza prowadzisz może fotorelacje z tymi OG Kushami? Chętnie bym pooglądał

---------- Post Zaktualizowany 15:44 ---------- Data pierwszego postu 15:43 ----------

No, no fajnie to wszystko wygląda no i jestem pod wrażeniem że bez chillera:) A jednak się da mimo temperatury która nie rozpieszcza.

Trzymam kciuki i powodzenia do końca

Dziękuje :) Po prostu dolewam zimnej wody z kranu jak ubędzie :)

Honza

Well-known member
Weteran
Buchów
5,265
Odznaki
2
Na ten moment nic sie nie dzieje, jestem na 5 dniu i nie ma czego pokazywac - ale bedzie fotorela, w ten albo przyszly weekend wrzuce temat. W planie mam main lining i dlugi weg, ale na ten moment jest jeden og (dwa dodatkowe kielkuje, tez nie chca wystawic kla :/ ). Zobaczymy jak wypadnie ten og w porownaniu do sprawdzonych chp ;)

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Na ten moment nic sie nie dzieje, jestem na 5 dniu i nie ma czego pokazywac - ale bedzie fotorela, w ten albo przyszly weekend wrzuce temat. W planie mam main lining i dlugi weg, ale na ten moment jest jeden og (dwa dodatkowe kielkuje, tez nie chca wystawic kla :/ ). Zobaczymy jak wypadnie ten og w porownaniu do sprawdzonych chp ;)

Świetnie z chęcia pooglądam Twoje poczynania :) Powodzenia!

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół