nasiona marihuany

[AF][400W LED][1m2][HYDRO-DWC] - AK47

Wyszukiwarka Forumowa:

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Nie boisz się o chlor w wodzie? Jak rozwiazujesz ten problem?

Wodę przygotowuję w drugim zbiorniku i leży 2-3 dni. DWC jak widać nie jest takie trudne :) mierzysz pH i PPM i jest OK. Myślę że sporo tu daje że używam LEDy bo pod HPS byłoby mocno gorąco :) Pozdrawiam :)

L

Lansky

Guest
Chyba będę musiał się skusić na jedną roślinę, na początek tak jak Ty:)

Może jak to wszystko fajnie pójdzie to powiększę ilość zbiorników.

Widziałem tutaj na wiadrze 10 litrów o ile dobrze pamiętam Mad Kulfon wyhodował prawdziwego potwora:)

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Buchów
5
Odznaki
2
kozak podoba mnie się ;)

czekam na następngo upa

Aerith

Well-known member
Buchów
0
Jestem pod wrażeniem przygotowania i kibicuje. Jak Ci się chce to wrzucaj często fotki, niby nic się nie dzieje - a jednak każdy dzień dostarcza czegoś nowego. Honza nie ukrywam, że na twoja fotorelke też wyczekuje :p

krtek77

Well-known member
Buchów
0
Ładnie idzie, jaka wysoka jest roślinka (licząc bez doniczki oczywiście)?

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Elo mordeczki, dzień 37 życia roślinki

Wy***ało ją w kosmos, już ledwo ogarniam. Nastały 2 główne problemy:

1. Przekarmiłem ją Flora Growem zbytnio jest cała ciemnozielona od azotu, na tym etapie powinna już dawno tracić liście z dołu a tu może ze 3 uciąłem ?

2. Wysokość. Mój box jest 1m x 1m x 2m. 2 metry wysokości myślałem że tyle starczy ale hydro jak widać robi swoje.

Wysokość roślinki: 1m
Wysokość wiadra: 38cm

Światła nie mam już jak podwyższyć w boxie chyba że te uchwyty które były załączone z zestawem oświetlenia zamienie na jakieś trytytki i przymontuje bezpośrednio do rury od boxa ale tego mi się baaaardzo nie chce robić.

Więc poszedł supercropping na głównym szczycie.

Obecna wysokość to 86cm

Z powodu nadmiaru azotu dziś wymieniłem cały zbiornik 19L na świeżą wode i nawozy:

Flora Micro: 15 ML
Flora Grow: 5 ML
Flora Bloom: 26 - 27 ML

Korzeni zdjęcia nie robiłem bo ciężko już to zrobić jedną reką podnosząc rośline a drugą złapac focusa na aparacie :p Ale są zdrowe :) i całkiem sporo ich jest.

Ładne biale włoski :)

Supercropping, liść się zjarał od światła

Grubo liściasto ;)

Zdjęcie artystyczne leżąc na panelach ;P

Co dwa dni sprawdzam pH i dolewam zimnej wody z kranu bo pije jakieś 3-4L na 2 dni. Tyle roboty. Teraz chyba będę częściej zbiornik cały zmieniał chociaż nie wydaję mi się to konieczne, wystarczyłoby tylko strzykawką BLOOMa i MICRO dodać i tyle.

PPM: 1080
pH: 5.9
Temperatura w dzień: 26 stopni
Temperatura w nocy: zapewne mniej :p
Wilgotność 37%

Ktoś mi tu mówił że za mało roślin ? :p Dobra automaty do hydro chyba się nie nadają bez LST. Ten nawilżacz nie chodzi, sobie stoi bo mi się dupy ruszyć nie chce i go wynieść :p Następnym razem to chyba pójdzie sezon jakiś z FIM, sądze że przy hydro 2 góóóóra 3 tygodnie vega to max (indica).

A ktoś się orientuje czy ten taki kamień napowietrzający to się wymienia co jakiś czas? On ulega degradacji? Bo tego nie wiem.

Pozdrawiam.

krtek77

Well-known member
Buchów
0
Konkretnie idą :) U mnie af mixy z sativą, więc za chwilę ruszą konkretnie w gorę, w poprzednim projekcie miałam mizerną roślinkę która jak wystrzeliła to miała ponad metr :D Milo patrzeć jak idzie bez problemów ;-)

Cheech_Marin

Well-known member
Buchów
0
Śledzę od początku, patrzę i podziwiam. W Twoim wykonaniu uprawa wygląda na dziecinnie prostą :)
Stworzyłeś potwora :D
Nie planowałeś żadnego treningu?

duzytop

Well-known member
Buchów
2
OMG!!!!! 37 dzień??? Kurde wygląda przekozacko!!!

Dziękuję :)

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 21:19 ----------

Konkretnie idą :) U mnie af mixy z sativą, więc za chwilę ruszą konkretnie w gorę, w poprzednim projekcie miałam mizerną roślinkę która jak wystrzeliła to miała ponad metr :D Milo patrzeć jak idzie bez problemów ;-)

Dziękuje również koleżanko :)

---------- Post Zaktualizowany 21:22 ---------- Data pierwszego postu 21:21 ----------

Śledzę od początku, patrzę i podziwiam. W Twoim wykonaniu uprawa wygląda na dziecinnie prostą :)
Stworzyłeś potwora :D
Nie planowałeś żadnego treningu?

Dziękuje i zachęcam do hydro to wcale nie jest takie trudne jak mówią. Grunt to mieć pH/PPM/EC metr (dobrze skalibrowany) i trzymać się mniejszych dawek nawozów. Tak treningu nie stosuje do automatów bo jedyny sensowny to LST. LST nie lubię bo nie mam ręki i w hydro to raczej się nie nada bo roślina cały czas w wodzie jest i ma mocno naprężone łodygi. Poza tym gdzie ja bym dziury w tym wiadrze zrobił? jeszcze by mi się woda wylała :D

Honza

Well-known member
Weteran
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dziękuję :)

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 21:19 ----------

Dziękuje również koleżanko :)

---------- Post Zaktualizowany 21:22 ---------- Data pierwszego postu 21:21 ----------

Dziękuje i zachęcam do hydro to wcale nie jest takie trudne jak mówią. Grunt to mieć pH/PPM/EC metr (dobrze skalibrowany) i trzymać się mniejszych dawek nawozów. Tak treningu nie stosuje do automatów bo jedyny sensowny to LST. LST nie lubię bo nie mam ręki i w hydro to raczej się nie nada bo roślina cały czas w wodzie jest i ma mocno naprężone łodygi. Poza tym gdzie ja bym dziury w tym wiadrze zrobił? jeszcze by mi się woda wylała :D

Za***iscie ci idze, caly czas kibicuje i zapraszam do siebie ;)

Mam taka jedna uwage - moze sprobuj jeszcze ja ponaginac - glowny szczyt "na plasko", odrosty na boki - bedzie lepiej doswietlona, teraz liscie zgarniaja wiekszosc swiatla i dolne partie nie maja zbyt wiele swiatla ;)

duzytop

Well-known member
Buchów
2
Za***iscie ci idze, caly czas kibicuje i zapraszam do siebie ;)

Mam taka jedna uwage - moze sprobuj jeszcze ja ponaginac - glowny szczyt "na plasko", odrosty na boki - bedzie lepiej doswietlona, teraz liscie zgarniaja wiekszosc swiatla i dolne partie nie maja zbyt wiele swiatla ;)

Dzięki Honza :) Już idę szukać Twoje fotorelki bo ciekawym jest niesamowicie :)

Afroman

Well-known member
Weteran
Buchów
13
Poza tym gdzie ja bym dziury w tym wiadrze zrobił? jeszcze by mi się woda wylała :D

Lst możesz zrobić, wykorzystasz powierzchnie boxa, troche sznurka, nagiąć i przykleić duck tape do wiadra. ;)

duzytop

Well-known member
Buchów
2

Będzie dzisiaj ;)

---------- Post Zaktualizowany 16:55 ---------- Data pierwszego postu 16:54 ----------

Lst możesz zrobić, wykorzystasz powierzchnie boxa, troche sznurka, nagiąć i przykleić duck tape do wiadra. ;)

Nie dzięki nie bawię się w LST :)

---------- Post Zaktualizowany 18:39 ---------- Data pierwszego postu 16:55 ----------

Elo mordeczki 46 dzień życia

Przez te 9 dni nie specjalnie nic sie wydarzyło. Co 2 dni uzupełniałem zimną wodą z kranu 4L i tyle i regulowałem pH. PPM przez ten czas trzymał się koło 800

Dzisiaj przed fotorelacją dodałem:

Flora Micro: 11ML
Flora Bloom: 12ML

Dzięki temu PPM skoczyło do około 1100+-
pH 6.1

Zdjęcia słabo wyszły bo jeszcze jasno na zewnątrz więc ciężko się włochów dopatrzyć. Ano i roślina mnie w kulki zrobiła 2 razy supercropping zrobiłem ale i tak się naprawiała i jest przy świetle. Aż tam tak gorąco nie jest bo podkładałem ręke.

Macie AK-47 Zambeza Seeds dzień 46

Dobra mam kilka spraw dla bardziej ogarniętych ode mnie tu ludzi. Wypierdzielić te wiatraki w piździec po mału ? :p Tak z 4-6 dziennie. Ona nic nie gubi liści dobrze jej :p To już 46dni, wg. producenta (tak wiem nie warto śię tym sugerować) powinna dojść w 60-70 dni, ale coś mi się to nie widzi :p

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół