nasiona marihuany

{AF} 40x40x140《》chiński led 《》Bruce Banner x2, Gorilla Glue x2

Wyszukiwarka Forumowa:

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
Witam i zapraszam na pierwszą fotorelacja na moim koncie.

Podstawowe informacje:
  1. Rośliny- 2x Auto Bruce Banner oraz 2x Auto Gorilla Glue
  2. Box - 40x40x140 Herbgarden
  3. Oświetlenie - Jest to chiński LED za 200zl. Wiem że dużo na nim nie ugram. Lecz mimo tego chce sprawdzić jak mi z nim pojdzie. Na kolejnej fotorelacji postawie na lepsze oświetlenie.
  4. Doniczki - Są to 4 sztuki po 5L jedna (na styk )
  5. wentylacja- Zamontowany jest tylko wentylator wyciągający kanałowy. AXIAL-FLO 125 , 185m3/h
  6. Nawozy i ziemia - Jeśli chodzi o Nawozy i ziemie to postawiłem na wszystkim wam znany TRY PACK BIOBIZZ oraz Canna Terra Professional
  7. Temperatura i wilgotność- Wacha się od 24°C do 26°, wilgotność 50,60%
  8. Treningi- LST
Myślę że wszystko zostało wymienione wyżej. Jeśli chodzi o postęp uprawy to dziś wykiełkował Gorilla Glue. Na resztę trzeba poczekać.
Zdjęcia:



 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,733
Odznaki
10
Oczy bolą od tego fioletu :p
Ten led nie ma nic podane? Ile pobiera wat, ile daje lumenów? Lepiej sprawdź, bo możesz się bardzo przejechać na za słabym świetle.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,733
Odznaki
10
2000? Ktoś mocno nakłamał ;) Namiot mały, to tragedii z tym raczej nie będzie.
 

DocDop

Member
Rejestracja
Sie 21, 2021
Postów
23
Buchów
7
LST zrobisz w tak małej przestrzeni ? Ja mialem w tej przestrzeni 2 z lst. Ale żałowałem, na dole robiłem wycinke ze względu na brak światła. Przymierzam się do posadzenia 4 szt. jak ty ale jedyne co użyje to scroga
 

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
2000? Ktoś mocno nakłamał ;) Namiot mały, to tragedii z tym raczej nie będzie.
Chińczyki lubia podkoloryzować haha

LST zrobisz w tak małej przestrzeni ? Ja mialem w tej przestrzeni 2 z lst. Ale żałowałem, na dole robiłem wycinke ze względu na brak światła. Przymierzam się do posadzenia 4 szt. jak ty ale jedyne co użyje to scroga
Myślę że jakoś dam radę ?
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Mój stary chińczyk 1500w miał pobór 230w i w namiocie 1x1x2 był za mocny. Na środku jest za dużo dli a na brzegach niedoświetlone poza tym nie widać nic co się z rośliną dzieje. Diody ir świeciły przy wyłączonym zasilaniu przez chińskie kondensatory :) miałem patent i robiłem przesłonę z białej płyty pcv opal przez co mogłem cokolwiek zobaczyć bez wyjmowania planta z boxa. A co do plantów zaczynasz od automatów a one są bardzo wymagające i nie wybaczają błędów, najgorsze do nauki :) też tak zaczynałem :p Powodzenia
 

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
Mój stary chińczyk 1500w miał pobór 230w i w namiocie 1x1x2 był za mocny. Na środku jest za dużo dli a na brzegach niedoświetlone poza tym nie widać nic co się z rośliną dzieje. Diody ir świeciły przy wyłączonym zasilaniu przez chińskie kondensatory :) miałem patent i robiłem przesłonę z białej płyty pcv opal przez co mogłem cokolwiek zobaczyć bez wyjmowania planta z boxa. A co do plantów zaczynasz od automatów a one są bardzo wymagające i nie wybaczają błędów, najgorsze do nauki :) też tak zaczynałem :p Powodzenia
Dzięki Wielkie. Co ma być to będzie
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Pooglądaj relki ludzi, którzy uprawiają pod zyrandoledami. To tak a propos niskobudżetowego oświetlenia.
Z farcikiem :)
 
U

Usunięty 82110

Guest
Dwa razy drożej,trochę umiejętności i wiesz czym świecisz parę lat.W przypadku tego zestawu z dobrym wentem,pewnie kilkanaście.
Można lepszy radiator pewnie wybrać.
 

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
Dwa razy drożej,trochę umiejętności i wiesz czym świecisz parę lat.W przypadku tego zestawu z dobrym wentem,pewnie kilkanaście.
Można lepszy radiator pewnie wybrać.
Wezmę to pod uwagę następnym razem. Dziękować :)
 

Bakowyy

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
93
Buchów
27
Będę zaglądał , tez mam gorille i trochę mniejszego boxa od twojego.
 

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
UPDATE
Witam ponownie. Dlugo nie minęło, aczkolwiek sporo się wydarzyło. Ponad ziemie wyjrzały wszystkie 4 sztuki. Jeden gorilla Glue dlugo nie nacieszyl się światłem gdyż przydusił go termometr na cały dzień i już nie było xo ratować . Za to na salony niebawem wjedzie Auto Big Devil . Mam nadzieję że więcej się już nie wyciągna

 
Ostatnia edycja:

SiewnyZiomek

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2021
Postów
128
Buchów
103
UPDATE
Witam. Kolejny update, mający na celu uzyskania kilku odpowiedzi na moje pytania od was. I przy okazji pokazac jak to wygląda... Najprawdopodobniej za tydzień zmienię na zyrandoledy

  1. Dlaczego liście jeden roślinki zaczęły żółknąć od środka, wina PH?
  2. Wsadziłem do ziemi Ph metr i zalalem woda. Czy to wystarczy aby otrzymać poprawny wynik (zdjęcie niżej)
  3. I ostatnie ogólnikowe pytanie. Czy wygladaja w miarę przyzwoicie jak na 5 dzien​

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół