nasiona marihuany

[AF][LSC 2x17w][0,1m2] TOTALNA BIEDA

Wyszukiwarka Forumowa:

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Post贸w
246
Buch贸w
539
Odznaki
5
Dzie艅 28

Witam. 呕ar贸wki z actiona podro偶a艂y, ale kontynuujemy zabaw臋. 1ml Alga Grow spowodowa艂 lekkie oznaki przenawo偶enia, wi臋c w tym tygodniu lana by艂a ju偶 tylko woda. Mo偶na zauwa偶y膰 r贸wnie偶 lekkie niedobory magnezu, mimo solidnej dawki dolomitu w glebie. Podaj臋 wi臋c CalMag Sensi dolistnie.
Zamontowana zosta艂a r贸wnie偶 druga 偶ar贸wka, wi臋c w boxie 艣wieci ju偶 docelowa ilo艣膰 lumen贸w. Je艣li wierzy膰 producentowi to mamy 5k.
LST posz艂o nawet ok jak na takiego mikrusa, kilka szczyt贸w jest. Panienka zbiera si臋 do kwitnienia:







Aktualizacja wkr贸tce
Pozdrawiam
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Post贸w
653
Buch贸w
1,289
Odznaki
5
Taki maluszek i ju偶 kwitnie, ciekawe jak b臋dzie na koniec.
 

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Post贸w
246
Buch贸w
539
Odznaki
5
Ja tu nie widz臋 niedoboru magnezu ale widz臋 nadmiar wody

Jedno nie wyklucza drugiego. Na zdj臋ciach by膰 mo偶e dobrze nie wida膰, ale by艂 lekki niedob贸r, ju偶 za偶egnany kilkoma opryskami.
 

WujekSamoZ艂o

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2012
Post贸w
116
Buch贸w
284
Jedno nie wyklucza drugiego. Na zdj臋ciach by膰 mo偶e dobrze nie wida膰, ale by艂 lekki niedob贸r, ju偶 za偶egnany kilkoma opryskami.
Ja pisz臋 co widz臋 i nie widz臋 tu problem贸w z magnezem ani 艣lad贸w po problemach z magnezem co zostaj膮 na li艣ciach na wieki wiek贸w ELO.
Chcesz mi powiedzie膰 偶e w ci膮gu 5 dni pojawi艂y si臋 problemy z magnezem i w tym czasie opryskami z calmaga problem znik艂 bez 艣ladu? Jasne

Ale powiem ci co widz臋 jeszcze i widzia艂em to ju偶 nie raz w偶yciu.

Pisa艂e艣 偶e ostatnio ro艣link臋 karmi艂e艣 i j膮 przekarmi艂e艣 1ml Alga Grow. :)

To czemu wygl膮da jak by mia艂a niedobory, a nie jak ro艣lina przekarmiona?

Czemu nowe li艣cie masz blade a od po艂owy s膮 klapni臋te jak uszy wy偶艂a . A na dodatek uschni臋te ko艅c贸wki? ( Prosz臋 nie pisz 偶e 1ml Alga Grow bo kwikne)
Czemu ci stare li艣cie 偶贸艂kn膮 i 偶贸艂k艂y i za chwile b臋d膮 odpada膰?

Czemu s膮 czerwone 艂odygi?

Sklej sobie kropki rozwi膮偶 problem i nie pisz g艂upot prosz臋.
 

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Post贸w
246
Buch贸w
539
Odznaki
5
Dzie艅 32:








Ja pisz臋 co widz臋 i nie widz臋 tu problem贸w z magnezem ani 艣lad贸w po problemach z magnezem co zostaj膮 na li艣ciach na wieki wiek贸w ELO.
Chcesz mi powiedzie膰 偶e w ci膮gu 5 dni pojawi艂y si臋 problemy z magnezem i w tym czasie opryskami z calmaga problem znik艂 bez 艣ladu? Jasne

Ehhh.... Po pierwsze jak sobie te 5 dni wyliczy艂e艣, a po drugie gdzie napisa艂em, 偶e problem znikn膮艂 bez 艣ladu?

Jak pisz臋, 偶e zaczyna艂o brakowa膰 jej magnezu to brakowa艂o. To ja mam bezpo艣redni dost臋p do ro艣liny i widz臋 lepiej ni偶 Ty na zdj臋ciach.

Pisa艂e艣 偶e ostatnio ro艣link臋 karmi艂e艣 i j膮 przekarmi艂e艣 1ml Alga Grow. :)

To czemu wygl膮da jak by mia艂a niedobory, a nie jak ro艣lina przekarmiona?

Pewnie dlatego, 偶e zdj臋cia nie oddaj膮 dobrze kolor贸w. Kr贸tko po podaniu Alga Grow panienka nabi艂a si臋 za bardzo azotem. Nie za bardzo i ju偶 jest lepiej.

Czemu nowe li艣cie masz blade a od po艂owy s膮 klapni臋te jak uszy wy偶艂a . A na dodatek uschni臋te ko艅c贸wki? ( Prosz臋 nie pisz 偶e 1ml Alga Grow bo kwikne)
Czemu ci stare li艣cie 偶贸艂kn膮 i 偶贸艂k艂y i za chwile b臋d膮 odpada膰?

Czemu s膮 czerwone 艂odygi?

Bo przela艂em ro艣lin臋. Co nie wyklucza jednoczesnego niedoboru magnezu i nadmiaru azotu.
Jak wyt艂umaczysz pociemnienie li艣ci kr贸tko po podaniu nawozu? A jak wyt艂umaczysz to, 偶e li艣cie mia艂y ja艣niejsze miejsca mi臋dzy nitkami co zdarza mi si臋 zawsze pod ledem? Od przelania?

Sklej sobie kropki rozwi膮偶 problem i nie pisz g艂upot prosz臋.

A Ty nie podniecaj si臋 tak pisz膮c posta na forum do jakiego艣 randoma z internetu. Dowarto艣ciowa膰 si臋 mo偶na na inne lepsze sposoby. Z przelaniem masz racj臋, za du偶o la艂em do takiej ma艂ej donicy. Ro艣linka opr贸cz tego boryka艂a si臋 z lekkim nadmiarem azotu i zal膮偶kami niedoboru magnezu, na kt贸re to zareagowa艂em w por臋.
 
Ostatnia edycja:

WujekSamoZ艂o

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2012
Post贸w
116
Buch贸w
284
Nie potrzebuje si臋 dowarto艣ciowa膰. Ani walczy膰 z twoimi chocho艂ami bo z nimi nie wygram.
Widz臋 偶e nie sklejasz kropek i nie wyci膮gasz wniosk贸w. Kibicuje ci od samego pocz膮tku bo jestem ciekaw co z tego b臋dzie.
A ty stawiasz nowe chocho艂y w postaci braku azotu itp. Nie musz臋 ogl膮da膰 ro艣liny przez lup臋 bo wiem jak wygl膮da nadmiar wody i jakie s膮 jego skutki. i wiem co si臋 stanie jak b臋dziesz je leczy艂 na te niedobory. Automaty nie wybaczaj膮 b艂臋d贸w a czasu masz nie wiele teraz ro艣lina powinna ci wyci膮ga膰 si臋 przez jakie艣 10 dni jak szalona. I od tego okresu zale偶y jaki b臋dziesz mie膰 plon. Przelanie ro艣liny nie bierze si臋 z ilo艣ci wlanej wody do doniczki jednorazowo mo偶esz wla膰 nawet 10l i nic si臋 nie stanie, A Przenawo偶enie nie pokazuj臋 si臋 po jednym dniu i wygl膮da inaczej.
Nie chce cie atakowa膰 i nie pisze ci tego z艂o艣liwie.

Ja ci napisz臋 co ja widz臋 i co bym z tym zrobi艂 a ty jako do艣wiadczony grower zrobisz jak uwa偶asz.

艢ledz膮c twoj膮 relacj臋 od pocz膮tku masz ewidentnie problem z przelewaniem ro艣liny i nie chodzi o ilo艣膰 wody tylko o cz臋stotliwo艣膰 podlewania.
Ro艣liny nie da si臋 przela膰 jednorazowo. Ro艣linka sygnalizowa艂a ci ju偶 to wcze艣niej poda艂e艣 jej 1ml Alga Grow co nie powinno jej zaszkodzi膰 ale od nadmiaru wody j膮 to przyblokowa艂o. Nie by艂膮 w stanie wypi膰 ca艂ej wody z Alga Gro ani wch艂on膮膰 prawid艂owo sk艂adnik贸w od偶ywczych wi臋c mog艂a pokaza膰 w niekt贸rych li艣ciach nadmiar azotu. Na fotkach nie widzia艂em nadmiaru azotu a ko艅c贸wki masz uschni臋te od nadmiernego podlewania. Pewnie wpad艂e艣 w panik臋 i postanowi艂e艣 wyp艂uka膰 azot wod膮 i pokaza艂y ci si臋 nie dobory magnezu azotu i inne plagi egipskie. Cz臋sto tak si臋 dzieje w艂a艣nie po przelaniu jak podasz nawozy i zaczyna si臋 b艂臋dne ko艂o.

Ja bym przesuszy艂 j膮 porz膮dnie teraz ale porz膮dnie i da艂 strza艂膮 z od偶ywek ro艣lina teraz b臋dzie potrzebowa艂a du偶o sk艂adnik贸w od偶ywczych
Najlepiej przesadzi艂 bym ro艣link臋 do wi臋kszej doniczki bo ta jest ciut za ma艂a i po za tym szybciej pozb臋dziesz si臋 nadmiaru wody a korzeni臋 bed膮 mia艂y czym oddycha膰.
Poda艂 bym jej suoervit w oprysku by przywr贸ci膰 jej metabolizm prawid艂owy. Ewentualnie ukorzeniacz w oprysku nie zaszkodzi.
Nie podlewaj tak cz臋sto ro艣liny tylko wtedy kiedy ro艣lina ma sucho jak nie czaisz tego to nape艂nij sobie tak膮 samom doniczk臋 ziemi膮 i sprawdzi ile wa偶y b臋dziesz mia艂 punkt odniesienia.

Ewentualnie mo偶esz stawia膰 nowe chocho艂y i z nimi walczy膰.
Wtedy proponuje guano zbierane tylko w czasie pe艂nie ksi臋偶yca i opryski z calmaga z domieszk膮 soku z gumi jag贸d.
 
Ostatnia edycja:

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Post贸w
246
Buch贸w
539
Odznaki
5
Dzi臋kuj臋 za odpowied藕 i za wyja艣nienie tematu.
Pozdrawiam
 

WujekSamoZ艂o

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2012
Post贸w
116
Buch贸w
284
Ewentualnie jak masz problem i nie jeste艣 pewny co zrobi膰 dalej mo偶esz napisa膰 po to jest forum ewentualnie wiadomo艣膰 na pw
 

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Post贸w
246
Buch贸w
539
Odznaki
5
Dzie艅 35

Witam
Ro艣link臋 przesuszy艂em, po czym nakarmi艂em Alga Bloom w st臋偶eniu 4ml/l czyli takim jakie zaleca producent. Dosta艂a r贸wnie偶 solidny oprysk z Vita Race. Doniczka zostaje taka jaka jest. B臋d臋 potrzebowa艂 niebawem miejsca w tym kartonie na nowe siewki, co da mi w d艂u偶szej perspektywie wi臋cej korzy艣ci. Poza tym jestem zwyczajnie ciekawy co to z tego ostatecznie b臋dzie. Zamierzam ca艂y outdoor w tym sezonie poprowadzi膰 na tej w艂a艣nie odmianie. Najwa偶niejszym dla mnie parametrem jest d艂ugo艣膰 uprawy. Je艣li wierzy膰 producentowi pestek to za 21 powinny by膰 gotowe. Je艣li wierzy膰...
Zastanawiam si臋 r贸wnie偶 czy nie do艂o偶y膰 dodatkowej 偶ar贸wki - w tym momencie mamy teoretycznie 5k lumen贸w na powierzchni 0,1m2 co jest optymaln膮 warto艣ci膮. Przynajmniej w teorii, bo w praktyce mam w膮tpliwo艣ci co do wydajno艣ci tych 偶ar贸wek.










Aktualizacja wkr贸tce
Pozdrawiam
 

MrVoid

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Post贸w
246
Buch贸w
539
Odznaki
5
Dzie艅 36

Witam
Ro艣linka z偶贸艂k艂a od wczoraj znacznie. Na zdj臋ciach nie wygl膮da to tak 偶贸艂to jak w rzeczywisto艣ci. Ziemia sucha, wi臋c poda艂em Sugar Royal, Alga Bloom i Green Sensation w dawkach zalecanych przez producenta.





Aktualizacja wkr贸tce
Pozdrawiam
 

rimenzz

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2023
Post贸w
45
Buch贸w
83
Ogarniaj j膮 jak najszybciej zeby nie zrobilo sie z tego takie bagno jak u mnie. Powiedzialbym, ze w batmixie tak szybko by sie nie wyjadla ale doniczka poltora litra to nie mam pojecia. Zobacz czy w twoim domowym zaciszu nie masz jakiejs wiekszej doniczki to napewno jej to pomo偶e. Jak nie to dawaj jej tam papu ladnie i do przodu
jak chcesz tak biednie robic to grow to lec zapytac sasiada czy nie ma doniczki :oczy:
 

ElPresidente

Member
Rejestracja
Lis 11, 2022
Post贸w
11
Buch贸w
2
o panie, g艂odna fest, po za tym seksi urokliwa ro艣linka.
Nastepnym razem daj wieksze medium moze?
 

WujekSamoZ艂o

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2012
Post贸w
116
Buch贸w
284
i co z t膮 ro艣link膮 si臋 sta艂o 偶yje bo nie widz臋 aktualizacji
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zni偶ki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
G贸ra D贸艂