nasiona marihuany

AF // 600W // 0.8m2 // Honey Cream // AK47 // No Name //

Wyszukiwarka Forumowa:

Alatrax

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
7
Buchów
0
Witam oto moja pierwsza uprawa zdjęć nie mam od samego początku ale to chyba nie problem :)

A więc tak boxa zrobiłem w szafie na kurtki wszedłem do domku firmowego i od razu wiedziałem, że to jest ta szafa^^ Na ściany boxa przykleiłem białe koce gaśnicze naświetlam HPSem 600W wentylator wtłaczający wtłacza 320m3/h wyciągające mam 3x90m3/h na szczytach trzymam czujnik termometru żeby mieć pod kontrolą HPSa w cieniu za donicą stoi termometr z higrometrem wilgoć 53% spada czasem do 35% i jeden termometr u góry na drzwiach wisi na wysokości mojego nosa temperatura ogółem w boxie 31 stopni czasem 36,6 ;d Nawozy mam tylko dwa Canna Terra Wega i Canna Tera Flores w tej uprawie nic nie będę już dodawał z nawozów chyba że jakieś lekarstwo niunie będą musiały pilnie dostać to zainwestuję im. Chyba pora wam przedstawić moje pierwsze małe dzieci oto Klara Lisa i Melisa :D














Ten męski już nie istnieje wycięty jest to z rośliny od koleżki którą przejąłem bo mu już od małego opadała w dodatku dwa nasiona do małego pojemnika włożył korzenie się poplątały i jeden wyrósł męski ;/ ale drugi wporzo









Gnojek hehe




















 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
bedzie up czy rezygnujesz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół