nasiona marihuany

[AF][600wMH/600wHPS][1.44m2][5xCheese,3xWhiteCheese,1xBlueMazar,5xThinkDifferen t,1xTropical)]

Wyszukiwarka Forumowa:

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3

Witam
Chciałem zaprezentować swoją kolejną przygodę ziołową.Tym razem miałem ogromne problemy z kiełkowaniem nasion od markowych brederów.Otóż na 10 Cheese Auto (Dinafem wykiełkowało 5,pozostałe nasiona pękły,ale nie puściły kiełka)Tak samo ma się sytuacja z Dutch Passion,gdzie dwa Blue Mazary puściły piękne kiełki ,ale z ziemi już się nie wybiły.Think Different tak samo 5/9.Kiełkowałem setki nasion w ten sam sposób i nigdy takich jaj nie miałem.Wk***iłem się ostro,ale w końcu ruszyłem.



Nasiona AF

5x Cheese Auto (Dinafem)
3x White Cheese Auto (Dinafem)
1xBlue Auto Mazar (Dutch Passion)
1xAuto Tropical (Norden Seed's)
5x Think Different Auto (Dutch Passion)

Box:
Dark Street (120x120xh185cm)

Oświetlenie:
Sunmaster 600 W Mh (wzrost)
Osram PLANTASTAR dual (kwitnienie) HPS 600 W

Odbłyśnik aluminiowy Free Zone o wymiarze 66 x 100 cm +spreader
Balast Elektroniczny Lumatek z 4-stopniową regulacją 600w SL

Wentylacja:

Wentylator promieniowy 2-biegowy fi125 220/360m3 Prima Klima
Filtr węglowy Economy fi125xh250mm 240-360m3 (ECO)

Podłoże i Donice:
Canna Terra Professional Plus
15x 11L kwadratowe

Nawozy:
Canna Cure
Canna Terra Flores
PK 13/14
Canna Boost
Canna Rhizotonic

Akcesoria:
Nawilżacz
Miernik Ph
Wiatrak Mieszający

Fotoperiod 18/6
Warunki
Temperatura 30/32 C Dzień / 23/24 C Noc
Wilgotność 80-85 %

Całe stado ,9 roślin ma po 23 dni ,reszta 17/18



23 dni


18 dni




Ogólnie podlewane dość duża ilością wody o ph 6,0-6,4 z Canna Rhizotonic i Cannazym pełna dawka co 4-5 dni.Spryskiwane cały czas rhizotonikiem.
W 100 dni będę blisko 1,5 g z wata ,:zjarany:
 

czarnooka89

We learn by being learnt
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
897
Buchów
0
No to w końcu zobaczę na co cie stać ! z fartem !
 

hajzer

Active member
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
37
Buchów
0
Rowniez bede przygladal sie Twoim poczynaniom. 1,5g/w brzmi wysoko zawieszona poprzeczka:) Ps. W fotorelacji czarnookiej zasugerowales, zeby na podobnej powierzchni zarzucic 20 doniczek w 6l dla wiekszego zbioru, a widze ze jednak skusiles sie sam na 11l ?:) Czyzby inny priorytet niz ilosc materialu?:)
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
Rowniez bede przygladal sie Twoim poczynaniom. 1,5g/w brzmi wysoko zawieszona poprzeczka:) Ps. W fotorelacji czarnookiej zasugerowales, zeby na podobnej powierzchni zarzucic 20 doniczek w 6l dla wiekszego zbioru, a widze ze jednak skusiles sie sam na 11l ?:) Czyzby inny priorytet niz ilosc materialu?:)

Raczej jak to bywa,25 pestek kosztuje troszkę więcej niż 15 ,poza tym 6 l donic i podstawek także nie posiadam ,a wiadomo wiąże się to z dodatkowymi kosztami.Jeszcze się spróbuje.Generalnie jestem w stanie w 100 dni wycisnąć 60-70 g ze sztuki ,ale nie będe dzielił póki co skóry na niedźwiedziu.Weg wygląda bardzo dobrze,powoli przyzwyczajam je do dużych ilości wody.Na flo będę podlewał po 2-3 l na0 donice ,w zależności jak będą piły,a topy składają się z wody więc dużo wody +nawozy=dobry plon
 

Asgardczyk

Wszystko sie zmienia...
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
628
Buchów
0
Sprzet profeska, mierniki nawilzacze nawozy, moim zdaniem spokonie peknie 1.5 g/w. :harvest:
 

Asgardczyk

Wszystko sie zmienia...
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
628
Buchów
0
aah, gdyby bylo mnie stac na taka profeske, chyba wezme kredyt 4 tysia ; p
Ps - Jest Moc
 

hajzer

Active member
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
37
Buchów
0
Gdzie jakis up?:) ps wyczysc miejsce na skrzynce:)
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
Dzień 28/21



Mały upik z dzisiejszego podlewania.Wszystko przebiega w miarę bezproblemowo,oprócz temperatury która podczas dnia nie spada poniżej 30 C.Często padał im deszcz z rhizotonika i w największych serkach delikatnie listki sie poprzypalały ,ale nie odbiło się to na ich wigorze.Sztuki które mają po 27 dni dostały po 1,5 l wody z rhizotonikiem ,pozostałe po 1 l i te dawki będą cały czas zwiększane.Co drugie podlanie dodaje Cannazym,ph odczynu 6,0.Zabawa dopiero się zaczyna...





Wrócę na flo ....
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
Dzień 35/28

Wszystko idzie zgodnie z planem,wczoraj dziewczynki dostały 1,7 l wody z rhizo,połówką dawki boosta i terra flores ph 5,5.Mniejsze dostały po 1,3 l z samym rhizo i cannazym.Starsze już wskoczyły na flo,młodsze sie powoli wkręcają.Przy następnym podlaniu pójdą już do fryzjera ,nie ma co się rozpisywać generalnie.

Zdjęcia wczoraj z przed podlania





I 14 godzin po podlaniu



BIG UP!!!
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
Dzień 42/35

Dziewczynki odpaliły flo,sytuacja wymknęła sie lekko z pod kontroli ponieważ krzaki maja wysokość od 100 do 150 cm i chcą przebić mi sufit w boksie.Nie miałem jeszcze takich okazów,a z doświaczenia wiem ,że od przybytku głowa nie boli i będę jakoś z nimi kombinował żeby nie popalić szczytów bo są dosłownie pod samą lampą.Myślałem o supercroppingu ,ale rośliny są już na flo.Może ktoś mógłby doradzić?Generalnie zaczynamy już na poważnie zabawę z suplami Canny ,narazie leję boosta i terra flores wg tabeli.







 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z boostem wstrzymaj się aż topki będą grubości kciuka. A supercropping musisz zrobić bo rozerwie ci boxa. Nie ogarniesz bez tego.
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
Z boostem wstrzymaj się aż topki będą grubości kciuka. A supercropping musisz zrobić bo rozerwie ci boxa. Nie ogarniesz bez tego.

Zaufaj mi ,wiem co robię z boosterem Canny,dzisiaj dałem już podwójną dawkę.Złamałem dzisiaj jedną sztukę i ogarnąłem boxa ,wszystko jest cacy i nic mi boxa nie przerośnie.Skupiam się na maksymalnym wyniku teraz.

Pozdrawiam
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
No troszkę za długo na weg trzymałeś, więc odginaj jak się da. wątpię że się nie popalą, bo pójdą jeszcze sporo w górę
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
No troszkę za długo na weg trzymałeś, więc odginaj jak się da. wątpię że się nie popalą, bo pójdą jeszcze sporo w górę

Automatów koleżanko na weg się nie trzyma,same przechodzą na flo na stałym cyklu oświetlenia 18/6.Można kwitnienie u automatów w jakimś stopniu opóźnić min przez podawanie azotu(tego nie robiłem).Jeśli chodzi o popalenie szczytów ,to jestem w stanie opanować to poprzez zamontowanie inaczej skrzydeł mojego odbłyśnika .Przedstawię to w następnym upie.Generalnie wybrałem do tej uprawy odmiany o genach sativy ,a jednocześnie o strukturze topa indici,więc paluję tutaj was bardzo zaskoczyć wynikiem końcowym oczywiście na plus.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół