nasiona marihuany

[AF] 6x Amnesia XXL + 3 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Witam serdecznie po nieco nie udanym starcie tego roku wracam z podwójną siłą i liczę na konkretny plon <joint>

Parametry techniczne

6x Amnesia XLL od Dinafem
1x Purple Afghan od HS
1x Speed Boom od Kannabia Seed Company
1x White Widow od Dinafem

Pod wszystkie rośliny jest wysypana ziemia ze sklepu.
Jeśli chodzi o jakiś trening zobaczę na pewno spróbuje na amnesi ponieważ lubią osiągnąć wysokość 3.metrów pipy

Nawozy od plagron komplet na wzrost i kwitninie
Będę testować bosta na jednej chce zobaczyć czy jest dobry i są rezultaty mam go 100 ml

Wszystkie młode siewki mają już 4 dni strasznie się powyciagaly bo złapało mnie chorobstwo i nie dałem rady się ruszyć ( 39,5)
Sześć sztuk zostało dziś wsadzone na miejsce docelowe z racji że wcześniej już sobie przygotowałem doly i wsypalem ziemię na dniach jak lepiej się będę czuł wsadze 2 następne :p

Mam o to jeszcze jedna dziewczynkę dziś jej 36 dzień dostaje od 2 dni nawozy na flo może z 30 dychy z niej będzie :lol3:
White Widow




Co tydzień będą nowe fotki pozdro
 
Ostatnia edycja:

Salata

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2016
Postów
39
Buchów
93
Siema, bardzo ciekawią mnie te amnesie :) zasiadam pozdro
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, mały up dziewczyny sobie rosną spokojnie ostatnio trochę pada więc dziś to tylko zwykły spontan żeby zobaczyć jak sytuacja z ślimakami widać że susza też im dała w kość bo znalazłem tylko jednego :p

Biała Wdowa




Ładnie sobie kwitnie w weekend dostanie nawóz na kwitnienie i ten zapach <joint>
Małe pytanko ile myślicie zostało do końca?

Oraz małe amnesie i dwie inne nie pamiętam które to które:D






Oraz dwie których nie miałem czasu wsadzić nadgonia siostry <peace>




Pozdrawiam wszystkich do następnego :spalony:
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, trochę już czasu minęło wszystko leci super jedna sztuka odpadnie amnesia jakaś dziwna wsadziłem ją trochę później a ona w ogóle nie rośnie zobaczymy może jeszcze będzie chciała coś pokazać :)

Biała Wdowa




Oraz Amnesie 5 szt oraz 2 inne sory nie rozróżniam ich na razie








Do następnego jak spojrzę na to zdjęcie :p


Jest różnica idzie wszystko w dobrym kierunku dziś dostały małą dawkę nawozu na wzrost ponieważ ziemia jest sklepowa i mają tam sporą dawkę NPK dziś Wdowa dostała trochę bosta jest to próbny zamówiłem 100 ml żeby zobaczyć na niej jak będzie puchło jeśli wszystko będzie spoko to zamówię więcej a teraz do następnego :D
 

RolnikPolski11

New member
Rejestracja
Lip 3, 2018
Postów
2
Buchów
0
Siemka a mam pyt wsadziłem wczoraj do ziemi AF AK47 i dzisiaj wystawiłem do cienia tak zeby słonce lekko swieciło i zauwazyłem ze poł nasionka wychodzi na wierzch czy tak ma byc ?
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Jeśli dobrze zrozumiałem roślina jak kielkowala wzięła kawałek nasiona ze sobą na wierzch ? Miałem tak raz nic się nie dzieje jak wyjdzie do końca samo odpadnie albo spróbuj delikatnie zdjąć :)
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, dziś na pierwszych trzech pannach został zastosowany trening lst reszta jeszcze jest mała więc poczekam ten tydzień i zacznę je już też naginać :D

Nie jestem mocny w te klocki zawsze mi coś nie wychodzi czy zrobiłem to dobrze ??


 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Witam wszystkich :smokee:

Zaczniemy od tego że powoli wszystko sobie rośnie jestem bardzo zadowolony z roślinek ani razu nie miałem problemu z ph ani z nawozami ewentualnie miałem tam problem ze szkodnikami ale już zażegnany :D

Biała Wdowa tu moja kobitka już raczej jest w środku kwitnienia :p

Pytanie do was czy ona jeszcze spuchnie ?



Dwie amnezje które są w trakcie naginania niestety zapomniałem jeszcze jednej zdjęcie zrobić :jocolor:


Oraz 3 amnezje które przejdą trening za jakiś tydzień słabo dwie sztuki idą ale mam nadzieje że wystrzelą :D



Tutaj Speed Boom coś słabo idzie ma nadzieje że jeszcze buduje korzenie i zaraz wystrzeli :p


Zdjęcie Afghana zrobię jak będę następnym razem teraz od dwóch dni pada i zapowiadają do końca tygodnia taką pogodę...
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siemanko trochę mnie nie było w temacie cisza nie wiem czy po prostu się u mnie nic nie dzieje czy co :p
Ale cóż lecimy dalej :spalony:

Widow od Dinafem



Jestem z niej bardzo zadowolony nie mam z tą roślinną żadnych problemów oczekuje 20/30 suchego z niej zobaczymy <joint>

Speed Boom niedawno zacząłem u niej lst..


Purple Afghan tu LST wyszło mi najlepiej <lol>


Oraz Amnesie niestety przy naginanie jednej pękła łodyga
:pl: ale cóż trzeba się uczyć na błędach




Ta wyżej to złamany główny szczyt szybko się pozbierala i z odrostu sobie robi główny :p


Oraz krasnoludek od Dinafem zdąża się czasami ale jednego skreta z niej skrece pewnie :D


Dostały pod wieczór nawoz mineralny oraz ostatnio wywar z pokrzyw :jaraczz:

Także poleciał oprysk z karate jak padało nie było żadnego szkodnika po deszczu kropki na liściach no ale cóż trzeba walczyć pozdro
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Wszystko ok przyjacelu. Bez stresu. Jeśli wszystko w porządku to w temacie cicho więc luzik.?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół