nasiona marihuany

$ AF $ CFL 23W-46W $ PC-BOX $ Big Bang AF (1 indoor)

Wyszukiwarka Forumowa:

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
Roślina : big bang auto

typ boxa
: pc box

oświetlenie
: obecnie(18.10.17) siweci sie tylko jedna świetlówka energooszczędna 23w 1600lm, mam problemy z temp. dlatego drugą włączę bo zbudowaniu bimbrowni :joker:

wentylacja
: 1 wiatrak komputerowy wlotowy 120mm na dole, drugi wlotowy 70mm na gorze i obok niego wylotowy 80mm.

nawozy
(planowane) : biohumus, planton k, co2 z bimbrowni,

temperatura: przy jednej świetlówce mam ok 30 stopni, przy dwóch nawet 37 :pl:

kiełkowanie : zacząłem 13 października od 12 godzin w wodzie( muszynianka nisko nasycona co2) potem 2 dni na serwetkach, mały kiełek pojawił sie 15 października i od razu z rana go władowałem do ziemi i włączyłem 1 swietlówkę,

wygląd boxa obecnie:
displayimage.php
[/URL][/IMG]


FOTORELACJA:
poranek 17.10. początek życia roślinki (przebija sie)

displayimage.php
[/URL][/IMG]


poranek 18.10 1 DZIEŃ
displayimage.php
[/URL][/IMG]

 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Powodzenia. Będę zerkal. Sama szklanka niewiele da. Spróbuj włożyć do niej jakaś szmatke i powies na jakimś haczyku.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Dziwnie masz te świetlówki zamontowane....
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Prowizorka prowizorką, ale możesz je zamontować inaczej. :D Daj je równolegle do krótkiej ściany obudowy. o tak: I I :D
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
problem z temperaturą ogarnięty :zjarany: po prostu za duza donica była :pl: i blokowała powietrze wdmuchiwane xdddddddddd
dałem mniejszą ale wyższą bo i tak przy tych świetlówkach musi być plant blisko :smokee: moja roślinka ma już te listki "pomarszczone"
większe od pierwszych i zaczynają rosnąć kolejne :harvest: jutro dodaje bimbrownie co2 <piwofuck> dodam też jak sie wyrobie up zdjęć, pytanie mam tylko po jakim czasie lać nawozy (biohumus) czy to zależy od wielkości rośliny?
 

LivinProof

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2010
Postów
67
Buchów
1
Big bang jest wytrzymałą odmianą i potrafi wytrzymać dość duże temperatury. U mnie przez kilka dni dochodziło do 50 stopni mimo to nie przejął się tym, w odróżnieniu od reszty w boxie. Powodzenia :)
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
to prawda że big bang tak szybko rośnie, że 5 tyg i zbiory? ile z niego wycisnąłeś i jak: oświetlenie, nawozy, problemy itp
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
Up 2-5 dzień

2 DZIEŃ 19.10
[IMG
] [/IMG]


3 DZIEŃ 20.10
displayimage.php
[/URL][/IMG]



4 DZIEŃ 21.10 WŁĄCZENIE 2 LAMPY RAZEM 3200LM
displayimage.php
[/URL][/IMG]



5 DZIEŃ 22.10
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

LivinProof

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2010
Postów
67
Buchów
1
to prawda że big bang tak szybko rośnie, że 5 tyg i zbiory? ile z niego wycisnąłeś i jak: oświetlenie, nawozy, problemy itp

Moj ma dopiero 29 dni, wiec nie wiem jak szybko kwitnie. tez czytalem ze 39-45 dni, ale roznie to bywa. Na pewno rosnie szybciej od innych ktore mam w boxie. Zagladnij pod link w moim podpisie, wyraznie widac ze jest wiekszy.
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
up 6-8 dzień

6 dzień 23.10
displayimage.php
[/url][/IMG]

7 dzień 24.10
displayimage.php
[/url][/IMG]

obecnie cały box wygląda tak:
displayimage.php
[/url][/IMG]


8 dzień 25.10
displayimage.php
[/url][/IMG]

mam mały problem z suchymi liściami ale jest to spowodowane zbyt dużą temperaturą, mój cykl dzienny wynosi ok 20 dzien 4 noc, przez jakies 6 godzin świeci tylko 1 świetlówka aby roślinka mogła się regenerować, jutro przesadzam do większej doniczki mi już korzonki wychodzą od dołu, oraz zaczynam lać biohumus <shiza>
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
UP 9-12 dni

9 dzień 26.10 przesadzanie do większej donicy
displayimage.php
[/url][/IMG]
ten sam dzień korzonki + po przesadzeniu
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

10 dzień 27.10
displayimage.php
[/url][/IMG]

11 dzień 28.10
displayimage.php
[/url][/IMG]

12 dni 29.10
displayimage.php
[/url][/IMG]


leje co 3 dni wodę z biohumusem ( mała ilosc ) bodajże 0.5 dawki ale wlewam tam wody jakoś 300 ml że lekko się wylewa z doniczki,
liście dlaej są suche ale nie przeszkadza to w rośnięciu, roślinka mimi 12 dnia mała bo przez pierwsze 3 dni życia miała tylko 1600lm ale myślę że uda się ja uratować, bimbrownia nie chodzi od 3 dni, jutro robię nowy zacier i powinno coś dać :spalony:
stres mam jak ch*j bo moja pierwsza uprawa in :lol3: jeśli jakieś uwagi to proszę śmiało pisać, bądź pytania :harvest:
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
up 13-14 dzień + lst

13 dzień 30.10
displayimage.php
[/url][/IMG]

14 dzien 31.10 przed lst
displayimage.php
[/url][/IMG]

po lst
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-931662]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/96372/normal_IMG_20171031_133825.jpg[/url][/IMG]

lst zrobione tak żeby było odsłonić jak najbardziej odrosty <coolpalacz> albo mi się zdaje albo zaczyna kwitnąc? :sunny: zaczyna jakoś pachnieć ale ma dopiery 14 dni wiec czy to możliwe? czy podczas flo krzak też będzie rosł czy już tylko kwiaty? bo te widoczne odrosty na zdjęciu też bym chciał nagiąć szczerze ale nie wiem jak z wielkością bedą stały, najwyżej z "głowy rodziny" wyjdzie jeszcze pietro moze dwa i z tego się zrobią nowe odnogi :harvest: jutro leje wode z biohumusem (co 3 dni), dodadkowa moje zaniepokojenie to ze łodygi dolnych liści są lekko czerwonawe :zjarany:
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
nastepny raz jak bedziesz chcial robic lst to przesadz rosline do rogu donicy, znacznie ulatwi robote
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
up 15 - 18 dzień

dzień 15 1.11
displayimage.php
[/url][/IMG]

dzień 16 2.11
displayimage.php
[/url][/IMG]

poprawione lst
displayimage.php
[/url][/IMG]

dzien 17 03.11
displayimage.php
[/url][/IMG]

dzień 18 04.11
displayimage.php
[/url][/IMG]

dzień 19 05.11
displayimage.php
[/url][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół