nasiona marihuany

[AF][CFL125W][0.16m2] Pierwszy krzaczek, AK47+Auto Blue Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Eloelo

Jest to moja pierwsza uprawa ever :D Odmianki niestety wybranę troche losowo, nie wiem czemu nawet się nad tym nie zastanawiałem :freak2:

Auto AK od Black Diamond Seeds, Blue Cheese Auto od Dinafem. Zobaczymy czy coś z tego urośnie :D

Box
40x40x140

Wentylacja
Wyciągający wiatrak komputerowy 140mm
2 pasywne wloty, na dniach planuje dorzucić mieszaka

Oświetlenie
CFL 125W na grow, chciałem kupić duala ale zanim się skapnąłem, że przez pomyłkę kupiłem o barwie na grow to było już za późno na wymiany...

Narazie świecę 18/6, 12/12 na flo.

Ziemia

Canna Terra pro

Nawozy
Biobizz try pack i plagron 13/14 PK

Trening
Na 99% tylko LST :D
Nie mogę podnieść wilgotności, stoi 5 pojemników z wodą a wilgotność i tak jest cały czas na poziomie ~40%, w nocy około 60-70%. Dodam, że nie wiem która roślinka jest którą gdyż wrzuciłem pestki do jednej szklanki z wodą :pl:

Roślinki wyszły na powierzechnie 14.11. Obecnie mają 6 dni. Porównując je do innych mam wrażenie, że są kiepsko rozwinięte :(





 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
siema

zluzuj gumę w gaciach - dobrze idą, na początku paranoja, że wolno - poźniej wk***a z naginaniem i łamaniem... ;)
światło proponuję zostawić 18/6 - odbije się w plonie, dla auto nie musisz zmieniać fotoperiodu..
wilgotność srotność.. :) nawet miernika nie mam i nie chce wiedzieć jaka wilg i temp bo bym się obsrał... :pl:

z fartem
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Dobrze idą, nic się nie przejmuj, pod CFL idzie wolniej i tyle. Wysoki box masz, raczej nie wykorzystasz jego potencjału przy tej żarówce. Na flo domontował bym jeszcze jakąś energooszczędną żarówkę o ciepłej barwie.
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Zastanawiałem się czy powinienem kupować następnego CFL 125W, tym razem barwę na flo, czy wystarczy dokupić coś mniejszego w ciepłej barwie i po prostu dorzucić żarówkę do tej?

Nawozy zacząć lać od 14 dnia, tak jak piszą na wikipedii? :D
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Jak masz hajs kup drugą na flo albo naświetlacz led cob jak szkoda hajsu dokup jak mówisz coś ciepłego i dorzuć do tej. Masz bogatą ziemię to nawozy bym sobię z początku darował
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
125W nie warto na pewno, razem będziesz miał 250W, a pewnie pod HPS150 byś więcej zebrał - do twojego boxa taki byłby idealny. Teraz to już dokup żarówkę 20W o ciepłej barwie i będzie git, alebo jak kolega wyżej pisze, COB 220V o mocy 30W i ciepłej barwie, tylko do tego jeszcze radiator i wiatrak koniecznie.
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Zatem dokupię ciepłego CFLa.

Mały up :D

Roślinki rosną w oczach. Co mnie zdziwiło, że już pachnie gumą balonową, a to dopiero 9 dzień wega :O W pokoju jeszcze nie pachnie, ale jak się powącha wylot to już pachnie. Nie wiem czy jest sens już składać filtr węglowy, średnio mi się widzi, żeby je*ało na całe mieszkanie :p












Jest ktoś w stanie rozpoznać, która to która? Roślinki już się wyraźnie różnią.
 

LivinProof

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2010
Postów
67
Buchów
1
No ładnie sobie rosną :) ja u siebie filtr dopiero na początku flo założyłem. Dużo wilgotność nie wpływa na niego dobrze, więc moim zdaniem lepiej poczekać.
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Jak na 9 dzień to super idą! Te donice to sa docelowe? Czy bedziesz dopiero przesadzał?
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Raczej docelowe, to 7l 20x20. Nie zmieszczą mi się w boxie 40x40 większe.
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
UUUUP :D

12 DZIEŃ ŻYCIA DZIEWCZYN

Liczę od wyjścia z gleby.

Za***iście rosną, wyjechałem na weekend, a po otwarciu pokoju powitał mnie zapach na całe mieszkanie XD














Popatrzyłem na inne fotorelki i wnioskuję, że ta po lewej to Auto AK, a po prawej to Blue Cheese. Blue Cheese zaczyna mi uciekać za doniczkę :D Podniosłem trochę CFLke ponieważ zaczynał prawie dotykać lampy. Co tu więcej pisać, jade jutro kminić filtr węglowy, bo w ciągu tygodnia to już będzie konkretny smrodek :D
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Dzięki :jaraczz: W sumie oprócz tego, że zostały dwa razy podlane to nic innego im nie robię także wiesz :p

Kiedy LST, jak będą miały po 4-5 pięter? Zaczynać lać nawozy czy na razie przy tak bogatej glebie odpuścić?

EDIT

Pytanko o filtr węglowy. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?22381-Skuteczny-filtr-węglowy-za-10zł

Konstruuje cuś takiego i po prostu to wale pod wylot z boxa? Wiatraczek sobie pcha tam powietrze i wylatuje z filtra bez zapaszków? :) Czy wylot robię pasywny, zamieniam wiatraczek kierunkami a filtr podłączam pod nowy wylot?
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
fotoperiod 18/6 dp końca. Odpuść lst w pierwszym grow i poprostu niech sobie rosną :), nie dawaj nawozów jak nie trzeba, biobizz to syf, ale masz już to masz, wlot pasywny u dołu namiotu albo boxa czy co tam masz. A wylot u góry . U góry musi być wyciąganie powietrza na zewnątrz namiotu i na zewnątrz namiotu musi być to podłączone do filtra węglowego. Nawet własnej roboty zrobisz - poczytaj o tym.

pozdro !

ps. właśnie taki filter zrób jak ta osoba zrobiła co wkleiłeś link
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół