nasiona marihuany

AF czy sezon??

Wyszukiwarka Forumowa:

AF czy sezon?


  • Łącznie głosujących
    22
  • Poll closed .

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Krótka ankieta, co chcecie zobaczyć w następnym projekcie?? AF czy sezony??
Jeżeli sezony to proszę od razu polecić jakąś odmianę co nie rozsadzi mi boxa. W sezonach jestem zielony, ale wiele razy słyszałem pytanie czemu bawię się z AF... Wybór w Waszych rekach ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Prof.amator no wejdź tam w sezony, pokiwaj się, pobaw - parafrazuję klasyka T. Hajto :) Jest skill, puść wodze fantazji i poleć z jakimś ciekawym sezonem. Sprawdź się sam dla siebie. Powodzenia :)
 
D

DarkMessiah

Guest
No pokaz nam sezona jest tyle swietnych odmian ze ciezko cos wybrac poczytaj moze cie jakas zainteresuje. Sativka a moze Indyjka wybor nalezy do cibie.:crazy:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
AFy so dla dzieci i dziewczynek.

Sadz Hejzy i Thai co kwitna 15 tygodni - wtedy zobaczysz ile jestes warty jako grołer :)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Leć w sezon.

I zainteresuj się czymś takim jak CactusCooler, świetne jarańsko ;) tylko w pl seedbanku nie kupisz nasion raczej.
Ale, warto zamówić z zagranicy, zaskoczy Cie w bletce ten strain na 101% ;)

Nie wiem jak to się w boxie zachowuje, ale raczej nie będzie problemów, to jest BlueDreamxOgKush, wiec łatwo powinno być.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak Cię nie odstraszają regi, to mogę wysłać pakiet długokwitnących sativ, już ich nie kocham, bo bardziej w stronę indyjek ostatnimi czasy odbijam, jakoś wolę relaks niż srogo banie. Może kwestia wieku, ja już na emeryturze, po sprzedaży ostanich 12 mieszkań nie muszę już nic robić, tylko se zioło sadze i jaram.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Przenoszę ten temat tutaj. Dział fotorelacje jak nazwa wskazuje jest od fotorelacji a nie od rozmów o tym co by tu posadzić . . .



Jak nie sądziłes do tej pory pelnosezonowek to obowiązkowo najwyższy czas spróbować . . .
 
M

Manto

Guest
Żle zaznaczyłem miał być sezon :), wez sezon Killer Kush .
 

tadziu 1

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2013
Postów
114
Buchów
0
A ja Ci polece Moby Dick xxl auto od Dinafem.Rosnie Monstrum.Podchodzil bardzij niz Skunk 11.pozdrawiam
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
AFy so dla dzieci i dziewczynek.

Sadz Hejzy i Thai co kwitna 15 tygodni - wtedy zobaczysz ile jestes warty jako grołer :)

Hej! Mialem kieeeedys amnezje haze, co rosla mi prawie rok <lol2> I ogolnie to podziekuje z czyms takim. Dziekuje bardzo za propozycje, ale bede szukal czegos szybciej dochodzacego. I tak bede musial je bardzo szybko przelaczac, mam 1metr wysokosci do dyspozycji... Tak wiec koledzy wszystkie odmiany XXL czy inne wyjda mi dachem, wiec takZe odpada.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
To weź sobie indice lub coś z jej przewagą jeśli masz tylko 1m do wykorzystania :) Northern Lights,White Widow,Super Skunk,Mazar,Black Domina lub jakiś Kush.Możesz brać też coś sativowego lub jej hybrydy i zacząć uprawę od razu 12/12.pozdro
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Jeśli nie zależy Ci na czasie, z mojej strony polecam zabawe z sezonowka. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja fantazja. Masz praktycznie dowolność w prowadzeniu rośliny, jak będziesz miał wystarczająco dużo sznurka i zmysłu przestrzennego to nawet sobie reniferka wyrzeźbisz z takiego krzaczka:) W moim wypadku prowadzenie krzaczka zakrawa wrecz o pewnien rodzaj sztuki. I to jest dla mnie najfajniejsze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół