nasiona marihuany

AF/Fast - Zielone pole

Wyszukiwarka Forumowa:

Alojzy Poczwarko

New member
Rejestracja
Lis 29, 2021
Postów
4
Buchów
15
Siema, to mój drugi outdoor, ale pierwsza fotorelacja, na te chwile poleciało 16 nasion.
Najpierw moczone ok. 30h, później od razu do kubeczków z ziemią uniwersalną ze sklepu+ perlit i trochę dolomitu. Część na parapecie i 6 sztuk na dworze.

7x Auto devil xxl (gnom)
2x Bruce banner auto(gnom)
1x Auto Mazar (gnom)
6x- Royal Dwarf auto (rqs)

2x devil xxl odpadły , 1 wykielkowalale nie wyszedł z ziemi, a drugiego zjadł ślimak.:jprd:
1x Dwarf auto przelany

Wiec zostaje 13 roślinek, ale planuje fasty i inne odmiany auto, które polecą pod koniec tygodnia do wody, co do roślinek narazie 0 nawozów pryskane raz asahi przy przesadzeniu 1ml/l





Auto Mazar- 14 dni




Royal Dwarf Auto - 14 dni

 
U

Usunięty 23746

Guest
Zasiadam pierwszy ? Royal Dwarf to automat do którego mam największy sentymencik. Za***iście chillowe palonko z tego miałem i kilka takich opinii o nim też słyszałem. Rozsiadam się i powodzonka życzę ✌️
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Widze że nie trzymasz zbyt długo swoich panien w domu tylko szybko na out wyrzucasz. Ja muszę ze swoimi zrobić podobnie bo chyba już czas i żadne przymrozki już nie grożą. Pozdrawiam
 

Alojzy Poczwarko

New member
Rejestracja
Lis 29, 2021
Postów
4
Buchów
15
Witam po 4 dniach wracam z nowościami, na początku o przymrozkach to wczoraj i dzisiaj okolice 0 stopni, panny przeżyły 1 dzien, nie wiem jak dzisiaj, wrzucam fotki z wczoraj, 4 juz w docelowe miejsca a 9 jeszcze czeka, wkrótce je odwiedzę, co więcej 5 roślinek z kartonu od tygodnia nie ruszyło sie nawet o milimetr, a mają tyle co Auto Mazar :waving-white-flag:
Licze na rady, mam mały problem z jednym zającem i sarną, myslalem nad jakas mała siatka, rok temu ta parka zjadła mi 3 panny





Na koniec zemsta za 1 nasionko :fishh:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Pralkę na spota przytargałeś ? :D
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Na wysokie, niskie temperatury i ogólnie ciężkie warunki (np. susze i powodzie) możesz oprysk z Asashi SL stosować.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Pralkę na spota przytargałeś ? :D
Ja w pierwszym momencie myślałem,że to deska sedesowa ale faktycznie chyba drzwiczki od pralki :jprd:

Kolego Alojzy żeby ta chęć zemsty nie sprowadziła na Ciebie niechcianych gości bo to przypałowo wygląda. Ogólnie na oucie to normalne,że te kilka sadzonek może zostać zjedzone. W ramach korzystania z miejscówy zwierzęta pobierają opłatę w formie młodych sadzonek a nie tylko ślimakol chcesz im zostawiać ;) Zawsze trzeba mieć zapas nasionek i będziesz spokojniejszy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół