nasiona marihuany

[AF] [LED 20-30W] [0,09m2] Test sionek WW x Amnesia s1

Wyszukiwarka Forumowa:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Witam

Fotorelacja z nasion AF fem które robiłem w zeszłym roku z myślą o outdoor 2k18, feminizacja azotanem przeprowadzona po raz pierwszy. Roślina kiełkowana z początkiem roku, sorry za brak zdjęć ale zabiegany ostatnio jestem i zaniedbałem trochę, ciągłe wahania wilgotności, przesuszenie miedium itd. :sunny: Krzak podlany jakieś 2-3 razy fishmix i powoli wchodzi na flo...

-Box : Hortilab 30x30x60
-Oświetlenie : Panel led własnej konstrukcji 30 diód CREE 22 czerwień(660nm/630nm) 8 white, blue(6500k/450nm), dwa tryby 20/30w weg/flo
-Nasiona : Własne s1 White Widow x Amnesia AF pochodzenie GGS.
-Medium : Canna terra pro ok. 5 L.
-Nawozy : BioBizz fishmix, biobloom.
-Trening : Naginanie lst z początku pózniej przypadkiem lekkie hst więc dokończyłęm dzieła nożyczkami żeby było mniej więcej równo lecz muszę jeszcze uporządkować bo nie w to celowałem :freak: narazie jak na wioskę to bedzie.
-Wentylacja: Jedyny minus tego boxa to rękawy wentylacyjne są 4 używam 2 wlot/wylot 60mm na styk... wiatraczki komputerowe musiałem okroić z czego jeden se pękł, jednym słowem pain in the ass, podpięte na 12v z regulatorem obr.

Roślina


Lampka
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Up dzień 40-45?

Witam siuwar trochę odbił, wyciąłem kilka liści i popcornu. Muszę uporządkować odrosty bo więszkość jest na zewnętrznej stronie boxa a środek/tył pusto. :sunny:

przed

po


dzień po podlaniu
 

StaryRower

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2015
Postów
56
Buchów
0
Pięknie naginasz roślinkę. Ciekawi mnie jaki plon uzyskasz w tak małym boksie. Powodzenia!
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Up

Witam pora na mały update.

Tak się prezentuje w pełnej krasie, 4 szczyty i trochę drobnicy.


Ostatnio poprawiłem LST i wyciąłem sporo odrostów żeby nie było aż tyle popcornu, roślina widocznie przyzwyczaiła się do podcinania bo nawet nie zamulała.


Tak wygląda w namiocie, jeszcze trochę miejsca zostało <peace>


Bonusowo dorzucam 1 Liter w automacie po przejściach, rośnie bez boksa połowka winga i pudełka i na tym spoczywa se panel z 20x 3w epistar puszczone na 350 mA :freak:. Kiełkowana w grudniu na testa i szkoda mi było wyrzucić. Za jakieś 10 dni planuje skośić, na jej miejsce może posadzę jakaś odmianę.
Btw bardzo podobna do matki i praktycznie nic nie pachnie.

Btw używa ktoś z was bio heaven? Warto dokupić?
 
Ostatnia edycja:
G

grohot

Guest
Roślinka ładnie się prezentuje:)
Do ilu nagrzewa się lampa i jaka jest temperatura w boxie?
Przy takiej ilości led 3w mój radiator 30x20 cm nagrzewał się do temperatury tak wysokiej, że mogłem na nim jajka smażyć;P
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Roślinka ładnie się prezentuje:)
Do ilu nagrzewa się lampa i jaka jest temperatura w boxie?
Przy takiej ilości led 3w mój radiator 30x20 cm nagrzewał się do temperatury tak wysokiej, że mogłem na nim jajka smażyć;P

Nie mam czym zmierzyć temp. lampy, lekko ciepła. Temp w boxie 26 stopni a ta druga tańsza lampa epistar jest na profilu alu 160mm szer. dł. 20 cm trochę cieplejsza ale można normalnie dotknąć zewnętrzna stroną dłoni i nie parzy :D.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Up

Witam

Ostatnio małe kłopoty, 2 razy z rzędu podlałem 0,5 ml fishmix oraz 1-1,5ml bio bloom na 1L wody i zakwasiło glebę, przelałęm 1,5 L wody z 1 czubata lyżka dolomitu i chyba pomogło :).

Lampa była jakieś 10 cm od rośliny i trochę pojarało liście :/ tak wygląda:


W boxie:


Po prawie godzinnym poprawianiu lst(ciężka robota :D) wyszedł niby dywan:D, odległość lampy od szczytów
to 20 cm:) a temp. 24 C, wentylacja pracuje na połowie obrotów, prawie niesłyszalna.


Niech to teraz wszystko puchnie i powinno być :thumright:.
btw. Tamtą małą roślinę ściąłem wcześniej niż zakładałem, wyszło 5 g, zawsze coś.
Jeżeli z 1 L wyszło 5g to z 5 L powinno wyjść 25 :freak:
Zastanawiam się nad czymś fajnym na jej miejsce...
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siema
Kwiatek trochę zachorował, pewnie z ph coś nie tak ; zamowiłem miernik ph, cal-mag i jakies pierdoły.
Podlałem 0,8 ml pk 13/14 0,5 fishmix 1,5 ml bio bloom i ok 1 ml octu na 1,5 L

Chyyba rośnie powoli :



Mamuśka w coco :crazy:



Takie coś z mikrusa wyszło, 5g+, na jego miejsce wsadziłem dwie hk x auto diesel berry x auto które zrobiłem na out ; zobaczę co z nich wyrasta
 

BasiaStasia

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2018
Postów
51
Buchów
0
Ta maculata sama siedzi w pokoju czy masz jeszce jakieś inne obok ;)?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Pająk też za***isty,Dopiero maculata -nazwa zwróciła moją uwagę bo nie widziałem uważaj żeby ci tematu nie podprowadził. Osobiście mam chromatopelme
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Siema
Kwiatek trochę zachorował, pewnie z ph coś nie tak ; zamowiłem miernik ph, cal-mag i jakies pierdoły.
Podlałem 0,8 ml pk 13/14 0,5 fishmix 1,5 ml bio bloom i ok 1 ml octu na 1,5 L

Chyyba rośnie powoli :

slabo widac pod tym swiatlem ale wygladaja na bardzo glodne
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
o panie,dawaj im jesc bo slabo bedzie ..glodne na calego
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
up

Witam

Ostatnio dowiedziałem się, że ph mojej wody wynosi ponad 8, zrobiłem lekki flush 5L+1,5L z nawozem
ph 6,3-6,5(ph zbiłem sokiem z cytryny).
Roślina trochę odbiła, tak jakby nabiera kolorów.

przed i po ;p




Lst do doniczki




dorzuciłem wiatraczek(80mm), żeby pleśń nie weszła :)



Ps. Trochę zaczyna capić, 2 warstwy maty okapowej na filter styka chyba? Może skropić go, jakims olejjkiem eterycznym?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół