nasiona marihuany

AF | Lumatek Attis 300w | 1m2 | 5x Super Lemon Haze (GHS)

Wyszukiwarka Forumowa:

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Siema siema z tej strony Al_Bundy, jest to mój pierwszy projekt na tym forum, ale 3 grow. Mam nadzieję na waszą pomoc, wsparcie i krytykę w razie gdybym coś spie****il. Nie przedłużając zaczynamy..

• Growbox: HOMEBOX WHITE-AMBIENT AQ100 PAR+ 100x100x200
• Oświetlenie: Lumatek Attis 300w
• Wentylacja: Wentylator kanałowy o przepływie mieszanym VENTS TT Silent M-150 405/555 m3/h, Filtr węglowy Pro-Eco fi 150mm h40cm 460-690 m3/h, 2x PROFAN+ wentylator mieszający 20cm 12 z klipsem, wlot pasywny
• Nawozy: Advanced Nutrients Grow, Micro, Bloom, B-52, Voodoo Juice, Big Bud, Overdrive
• Ziemia: Biobizz Light Mix
• Doniczki: 5x 11l
• Czas naświetlania: 24/0
• Nasiona: Super Lemon Haze Automatic Feminizowane (GHS)
• Trening: LST
• Dodatkowo: Bluelab PH PEN, Solea Ultra płaski grzejnik ścienny 500w 120x58 cm, Nawilżacz cyfrowy GOODLINK 12l, PH+ i PH- od GHE

Nasiona poszły na waciki 19 maja 2022 oto kilka zdjęć

 

B4niTa

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
71
Buchów
148
Powodzenia Al! Dobry zestaw masz tam :D Donice plastiki, air poty, czy worki?
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Powodzenia Al! Dobry zestaw masz tam :D Donice plastiki, air poty, czy worki?
Wszystkie doniczki są plastikowe. Mam air poty ale jeszcze nigdy ich nie używałem.. moze w nastepnym grow
 

B4niTa

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
71
Buchów
148
Wszystkie doniczki są plastikowe. Mam air poty ale jeszcze nigdy ich nie używałem.. moze w nastepnym grow
Polecam Air Poty jak uzylem pierwszy raz to wy***alem plastiki z domu xD czesciej mozna karmic tu masz jedno foto GSC od FastBuds dzien 71 od wykielkowania

 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Polecam Air Poty jak uzylem pierwszy raz to wy***alem plastiki z domu xD czesciej mozna karmic tu masz jedno foto GSC od FastBuds dzien 71 od wykielkowania

XD W sensie troche o nich slyszalem min to że lepiej napowietrzają korzenie, jest mniejsze ryzyko przelania itp ale to ze mozesz czesciej karmic to juz nie. Jak to niby działa?
 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
Duża ilość otworów po bokach i siatka na dnie . Szybciej woda odparowuje, bo ma zwyczajnie dostęp do powietrza.

Sam używam 2 raz i podlewam co 2 dni bo jest sucho na wiór.
 

B4niTa

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
71
Buchów
148
XD W sensie troche o nich slyszalem min to że lepiej napowietrzają korzenie, jest mniejsze ryzyko przelania itp ale to ze mozesz czesciej karmic to juz nie. Jak to niby działa?
im szybciej wysycha tym szybciej mozesz karmic, ziemia szybciej przesycha nie zrobisz bagna. Ja advancem karmie co podlanie mala dawka
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Duża ilość otworów po bokach i siatka na dnie . Szybciej woda odparowuje, bo ma zwyczajnie dostęp do powietrza.

Sam używam 2 raz i podlewam co 2 dni bo jest sucho na wiór.
im szybciej wysycha tym szybciej mozesz karmic, ziemia szybciej przesycha nie zrobisz bagna. Ja advancem karmie co podlanie mala dawka
Nie wiedziałem, dziękuje za protip od następnego grow je wypróbuje.

A jeśli jeszcze chodzi o te nawożenie AN, jak to się robi? To bedzie moj pierwszy raz kiedy je stosuje, dużo o nich czytałem np to ze stosuje sie mniejsze dawki niz zalecane, widzialem tabelki itp ALE kurcze nie wiem.. Na pewno z faktu iż stosuje Biobizz Light Mix to mam z glowy nawożenie na ok 1-2 tyg ale chciałbym wiedzieć na zapas.

Co sądzicie o tej tabelce?

 

B4niTa

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
71
Buchów
148
Nie wiedziałem, dziękuje za protip od następnego grow je wypróbuje.

A jeśli jeszcze chodzi o te nawożenie AN, jak to się robi? To bedzie moj pierwszy raz kiedy je stosuje, dużo o nich czytałem np to ze stosuje sie mniejsze dawki niz zalecane, widzialem tabelki itp ALE kurcze nie wiem.. Na pewno z faktu iż stosuje Biobizz Light Mix to mam z glowy nawożenie na ok 1-2 tyg ale chciałbym wiedzieć na zapas.

Co sądzicie o tej tabelce?

nie powiem Ci o AN micro bo nigdy nie stosowałem, zawsze sensi A&B, voodoo juice to juz nawet nasiona mocze w nim. Voodoo zacznij lac od 1 dnia polowe dawki, bo nie ma sesu za bardzo lac 2ml, tak do dnia 14. Od dnia 10 bym zaczal lac sensi A&B 1/4 dawki, pewnie z micro podobnie by sie sprawdziło. 1/4 dawki powinno juz dobrze regulowac ph twojej wody. Jeśli nie masz ro wody to odstaw mieszanke na noc z odkrecona butelka zeby chlor wy***alo. Jak dodasz voodoo to nie trzymaj zadlugo takiej mieszanki, po 24h juz co jakis czas wytrzep butle, do 48h bym juz nie trzymal mieszanki z voodoo lepiej wylac (nie rozrabiaj za duzo na raz wiesz 10l czy cos). w plastikach bedzie ci dlugo schlo, a w air potach 100 razy lepiej, AN+Air pot+light mix=dobry plon. Nigdy nie leje podstawy A&B wiecej niz 2ml na 1l. Takie tabele co wyslales sa bazowane na mocnych lampach i mega dobrych warunkach wiec wiesz :D
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Takie tabele co wyslales sa bazowane na mocnych lampach i mega dobrych warunkach wiec wiesz
Ta no wiem z tego co wyczytałem są bazowane przy uprawie z 1000w lampami i idealnymi warunkami. Dobra dzięki za rady Piona!
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
A jeszcze jedno pytanko Voodoo Juice lać co podlanie czy co drugie podlanie?
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Jest sens świecić 24/0? Daj im 18/6 albo max 20/4...
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Jest sens świecić 24/0? Daj im 18/6 albo max 20/4...
pyskaty ma racje? łatwo miec problemy z CalMag przy 24/0 i ledach
Ogólnie to będzie mój pierwszy raz, kiedy będę uprawiał pod ledami. Kiedyś oglądałem taki filmik gdzie pewien YouTube'er opowiadal o czasie naświetlania i jego ogólnym wpływie na rośliny. Mówił że 24/0 jest jedną z najlepszych opcji, ale skoro mówicie, że nie to nie. Jestem otwarty na sugestie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół