nasiona marihuany

[AF] Mars Hydro 100w, 60x60x160, Banana Blaze, Gorilla Glue, Critical Xtreme, Moby XXL

Wyszukiwarka Forumowa:

organicgrow

New member
Rejestracja
Lip 1, 2020
Postów
3
Buchów
0
Witam w ORGANIC GROW
Namiot: Diamond Box 60x60x160
Wentylacja: 1 wyciągający [FONT=times new roman, times]ProFan najtańszy, 1 mieszający Secret Jardin, wlot pasywny.
Nawozy: BioBizz try pack, dodatkowo banan morela o czym napisze później.
Temperatura: Dzień 27stopni Noc dopiero sprawdzę
Wilgotność : Dzień 60% noc sprawdze
Ziemia: Atami Light Mix
W dniu 03.06 wyszły z Ziemi do 18.06 podlewane sama wodą w 15 dniu zakopałem kawałek skórki banana w ziemi i podłałem BioBizz Grow zgodnie z zaleceniami producenta. Zdjęcia z 23 dnia życia (wcześniejszych nie mam ale już będzie na bieżąco)
[/FONT]

---------- Post Zaktualizowany 10:35 ---------- Data pierwszego postu 10:32 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 10:42 ---------- Data pierwszego postu 10:35 ----------

Lewy dół Moby, lewa Góra crit, prawa góra goryl, prawy dół banan

---------- Post Zaktualizowany 10:55 ---------- Data pierwszego postu 10:42 ----------

23 dzień /2 flo (1dzien lst)



---------- Post Zaktualizowany 11:09 ---------- Data pierwszego postu 10:55 ----------

27 dzień Banana Blaze wczoraj wszystkie dostały kawałek moreli doziemnie :D


---------- Post Zaktualizowany 11:11 ---------- Data pierwszego postu 11:09 ----------

27/6 flo goryl


---------- Post Zaktualizowany 11:12 ---------- Data pierwszego postu 11:11 ----------

27/7flo crit


---------- Post Zaktualizowany 11:16 ---------- Data pierwszego postu 11:12 ----------

I 27dzien 6flo Moby xxl karłowaty troche, podlewam je na przemian woda/nawóz, rośliny nie ukazują żadnych niedoborów są piękne


---------- Post Zaktualizowany 11:33 ---------- Data pierwszego postu 11:16 ----------

I wszystkie panny :) :)
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
organicgrow napisał:
27 dzień Banana Blaze wczoraj wszystkie dostały kawałek moreli doziemnie :D
A na co ta morelka ? coś podobnego jak nawóz z skórek banana ?
 

organicgrow

New member
Rejestracja
Lip 1, 2020
Postów
3
Buchów
0
tak to coś w tym stylu, jednakże nie robię kiszonki i nie podlewam nią tylko po prostu dodaje do ziemi owoc/skórkę, gdy ziemia wyschnie i mikroskładniki zostaną przyswojone to korzenie czerpią mikro z tego kompostu. Tak na szybko - po prostu długo zasila nasze roślinki
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
no rozumiem. spotkałem się z praktyką że liście pokrzyw zamiast robić z nich nawóz to można zakopać pod roślinkę:queen::eek:mn: a jeszcze zrobić z tego ( morelki/banana/pokrzyw) oprysk dolistny to już next lv :)
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Halo dzieje się tu coś? Minęło półtorej miesiąca prawie bez up :(

---------- Post Zaktualizowany 18:03 ---------- Data pierwszego postu 18:02 ----------

A nie sorry. Ponad 2msc heh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół