nasiona marihuany

[AF] Pierwszy i nie ostatni raz

Wyszukiwarka Forumowa:

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Cześć, jest to moja 2 fotorelacja lecz 1 Outdoor
Na forum co raz szybciej i co raz więcej fotorelacji outdoor 2021 się pojawia, więc też postanowiłem wystartować tegoroczny outdoor na forum
Pestki były wrzucone na 4 dni do szklanki po czym poszły do boxa na około tydzień
Spot znajduję się w trzcinie która ma 2-3 metry wysokości, największy minus tej trzciny to hałas gdy się przez nią idzie, więc trzeba robić to umiejętnie
W miejscu roślin wcześniej rosły pokrzywy
Wejście na spot jest całkiem bezpieczne i nie hałasujące aż tak bardzo, wystarczy iść ścieżką saren i skręcać w odpowiednich momentach
Wokół spota biega pełno saren, możliwe że jest tam trochę lisów, norek itp. niestety zjadły mi 2 rośliny około 50 metrów dalej
Na spocie póki co znajdują się tylko 3 rośliny, z czasem na pewno będzie ich więcej

Rośliny - Automaty - Anaconda Seeds - Pestkomania

1x Devil Kiss
2x Think Different

Nawozy itp.:
Biohumus uniwersalny Biopon
Asahi SL
Agrecol Ślimax
Na Flo będę używał nawozu z bananów, pokrzyw itp.

Ziemia na spocie była przekopana z obornikiem granulowanym bydlęcym pod koniec kwietnia (1L granulatu)
Aktualnie wokół roślin wysypany jest Ślimax, (Na zdjęciu wydaje się jak by go prawie nie było)
Wydaje mi się że jest wysypany trochę blisko roślin, następnym razem posypie trochę dalej, spełnia swoje zadanie, łącznie 5-8 ślimaków straciło swój żywot, gdyby nie ten granulat to już dawno by roślin nie było
Dookoła także po rozrzucałem trochę psiej sierści żeby odstraszyć zwierzynę
Ostatnio intensywnie i mocno lało i myślałem że rośliny mogą tego nie przeżyć ale przeżyły
Dzisiaj opryskałem je lekko Asahi SL, każda z roślin dostała także 1,5 nakrętki Biohumusu w 330ml wody (Nie więcej wody bo i tak mają mokro cały czas)
Przejdźmy do roślin, aktualnie tak się prezentują:

Dzień 9
(Około 16 dni od wsadzenia do ziemi w boxie)

Devil Kiss


Think Different


Think Different (Trochę martwy, ale powoli się regeneruje)


Spot

 

YouLord

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
151
Buchów
162
Odznaki
2
Pierwszy raz z parapetu wywalałem na spota do hujowej ziemi, po 2 tygodniach z 9 roślin wyszły 3 które zostały końcowo zjedzone przez sarny, potem za długo trzymałem w boxie i zaczęły ktitnąć i się nie przyjeły na spocie, a w tym roku od razu 10 nasion wykiełkowanych na spota z 10 wyszło 3 na szczęście mam jeszcze automaty i chyba odpale boxa na tak jak ty na 2 tygodnie max i out a te zwieżęta to przesada nie mam hajsu na jakieś chemikalia odstraszające, mam nadzieje że dotrwają chociaż do 16 dni na spocie tak jak u ciebie. Idę czesać psa aby sierści nazbierać piona :)
 

Mr.Wąs

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2021
Postów
123
Buchów
166
Odznaki
1
Piękne zdrowe rośliny:), tylko ta 3 coś taka zajechana nie przesadzaj z nawozami, nawet z biohumusem można przesadzić, dawałeś obornika to gleba spoko, na razie są małe i nie potrzebuja aż tyle nawozu, opryski Ashai w tej fazie moim zdaniem nie są potrzebne ale to tylko moja subiektywna opinia
Pozdro5!
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Pierwszy raz z parapetu wywalałem na spota do hujowej ziemi, po 2 tygodniach z 9 roślin wyszły 3 które zostały końcowo zjedzone przez sarny, potem za długo trzymałem w boxie i zaczęły ktitnąć i się nie przyjeły na spocie, a w tym roku od razu 10 nasion wykiełkowanych na spota z 10 wyszło 3 na szczęście mam jeszcze automaty i chyba odpale boxa na tak jak ty na 2 tygodnie max i out a te zwieżęta to przesada nie mam hajsu na jakieś chemikalia odstraszające, mam nadzieje że dotrwają chociaż do 16 dni na spocie tak jak u ciebie. Idę czesać psa aby sierści nazbierać piona :)
Wystarczy, że z jakiejś siatki byś zrobił ogrodzenie małe na każdą roślinkę. Wystarczy ruszyć głową, nie trzeba wydawać majątku..
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
@Marc dobrze mówi,ja zakupiłem siatkę na Krety która zamierzam ochronić roślinny przed zającami.Koszt to 1,99 za metr...myśle ze zda egzamin a nie jest to majątek.
 

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Dzień 22

Cześć, nastał dzień 22 z trochę przykrą informacją, dzisiaj przyszedłem na spota i niestety drugi think different nie żyje, zapomniałem wspomnieć wcześniej że łodyga się lekko ułamała, lecz po prostu dosypałem ziemi żeby w tym miejscu odrosło, niestety nie udało się, chyba że jakimś cudem odżyje
Ale za to pierwszy Think Different i Devil Kiss trzymają się świetnie, póki co mam trochę wydatków i nie po drodze mi z kupnem nasion, ale mam nadzieje że z początkiem czerwca mimo wszystko dojdzie parę roślin
Aktualnie jeżeli chodzi o dojście na spota, to trochę katorga, jedną drogą trochę łatwiej ponieważ można po prostu zboczyć z polnej drogi, wejść w pokrzywy i potem iść 200m na spota w pokrzywach, ale za to drugą drogą się idzie 700m w pokrzywach po pas a czasami po szyje, więc wątpię że komuś normalnego chciało by się taką drogą iść tym bardziej że na pierwszy rzut oka nie jest to najlepszy spot ;)

Think Different


Devil Kiss


Martwy Think Different
 

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Nadszedł czas na aktualizacje
Z powodu braku czasu i złej pogody, nie zawsze mogłem być na spocie, dopiero pod koniec tego tygodnia się wybiorę na spota wraz z nawozem i kosą do wycięcia pokrzyw itp.
Rośliny całkiem mocno się wyciągnęły, ale rosną nie najgorzej
Dzisiaj byłem na spocie głównie kontrolnie
Wejście na spota to katorga, całe nogi mam czerwone od pokrzyw i czuje jak by mi nogi wibrowały, dodatkowo szukałem roślin około 20 minut
Na spota dojdzie jeszcze max. 8 roślinek za około 2 tygodnie

Dzień 36

Devil Kiss


Think Different


Spot
 
U

Usunięty 23746

Guest
To co Ty w krótkich spodenkach na spota latasz, że taki pocięty? Widzę chwasty ładnie tam rosną u Ciebie. Postaraj się regularnie wyrywać chwasty, żeby nie zabierały słońca roślinkom które mocno na tym tracą. Czasem wystarczą 2 tygodnie i już panienki mocno zarośnięte.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
To co Ty w krótkich spodenkach na spota latasz, że taki pocięty? Widzę chwasty ładnie tam rosną u Ciebie. Postaraj się regularnie wyrywać chwasty, żeby nie zabierały słońca roślinkom które mocno na tym tracą. Czasem wystarczą 2 tygodnie i już panienki mocno zarośnięte.
Może kolega ma sytuację jak u mnie, że mi dresik spotowy pękł na dupie i na kroczu :D Środek ud i pośladki całą noc dają o sobie znać :D
 

xBartek

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
64
Buchów
78
Odznaki
2
Trochę mineło więc lecimy z aktualizacją
Jeżeli chodzi o chodzenie w krótych spodenkach, to owszem, zdarzyło się, to była myśl w stylu "2 tygodnie temu nie było tyle pokrzyw to teraz też nie będzie" No niestety, aktualnie pokrzywy są po szyje
Na spota doszło 7 roślin, łącznie jest ich 9, 1 pestka nie wykiełkowała
Na spota doszły 4x Think Different, i 3x Amnesia Gold
Devil Kiss i Think Different trochę się wyciągneły i wydaje mi się że są trochę opóźnione ale już oczywiście są na flo
Z grubsza powycinałem trzccine i krzaki, ale w tym tygodniu lub następnym pojade na o wiele dłużej i postaram się prawie do perfekcji tam wysprzątać, ogólnie jest tak gęsta ta trzccina i pokrzywy, że sarny przestały tam biegać, żadnych ścieżek już nie robią więc o zwierzęta raczej się nie boję, ale w razie co rozrzuciłem troche psiej siersci
I ślimakol trochę za blisko roślin podsypałem

Dzień 59



Devil kiss






Think Different





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół