nasiona marihuany

[AF/SEZ][4/1] We dwoje raźniej - wspólna przygoda :D

Wyszukiwarka Forumowa:
T

Tufolandia

Guest
Dziękuję bardzo! :jaraczz:

Duku ja już zakupiłam Auto Blueberry na następny rok :D Dark Devil wygląda niesamowicie, ale zastanawia mnie jej działanie, bo w końcu to CBD ;)
 
T

Tufolandia

Guest
Up!
Cześć czołem! :D
Wszystkie panny pięknie kwitną i dają sobie radę. Każda dostała Astvit z Melasą, tylko Magnum małą dawkę, bo powoli przymierzamy się do ścinki ;)
Przypomniało mi się, że ostatnio Sativka dostała do ziemi skorupki z jajek oraz na ziemię zasuszone skórki z bananów :)

Onyx


Easy Sativa


Dark Devil 1



Dark Devil 2


Heavy Magnum



Peace! <coolpalacz>
 
T

Tufolandia

Guest
UP!

Witam! :D
Magnum już ścięty, niestety pleśń go trochę dopadła... Suszy się razem z Devilem 2, którego też zaatakowała, ale tutaj nie ma dużych strat.
Sativka sobie spokojnie rośnie i dostała Astvit :)
Devil 1 dostał oprysk Topsinem i Astvit z Melasą, powoli zbliżamy się do ścięcia :D
Onyx dostał oprysk Topsinem i Astvit z Melasą.

Zdjęcia ściętych panien wstawię kiedy wyschną :D

Easy Sativa


Dark Devil 1


Onyx



Peace!
 

Ryjek123

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2015
Postów
122
Buchów
0
Za***iste te Devile. Bedzie kozackie czarne palenie <coolpalacz> gratulacje
 
T

Tufolandia

Guest
Dziękuję bardzo :D ale te Devile są fioletowe, chyba że o czymś nie wiem... ;)
 
T

Tufolandia

Guest
UP!

Cześć czołem! :D
Easy Sativka dalej sobie spokojnie rośnie. Ciągle dostaje wodę z Astvitem i Dolomit od czasu do czasu.
Dark Devil 1 aktualnie się suszy, na dole będą zdjęcia przed ścięciem.
Dark Devil 2 i Heavy Magnum już w słoiczkach :D Magnuma było więcej, ale poszedł z dymem :D
Onyx została ścięta przed czasem, bo ktoś ją odkrył... Wyrzucił ogrodzenie i zabrał część :pl: Ale na szczęście tylko część. Aktualnie się suszy, na dole będzie zdjęcie jej przed obrobieniem i zdjęcie kulki haszyszu w pojemniczku.

Ile około dni miały panny, kiedy zostały ścięte:
- Heavy Magnum 86 dni
- Dark Devil 2 70 dni
- Dark Devil 1 80 dni
- Onyx 74 dni - chcieliśmy jeszcze go z tydzień potrzymać, ale ch*j bombki strzelił

Easy Sativa


Dark Devil 1 przed ścięciem





Dark Devil 2, Heavy Magnum i haszysz z Onyx


Onyx przed obrobieniem


Peace!
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Szkoda że nie postal trochę dłużej ten dark, tez go mam i moc jak na automata jest kozak. Wpadnij do mojej fr.za pare dni, bede opisywal wrazenia po konsumpcji.A tymczasem daj znac jak tobie podchodzi :)
 
T

Tufolandia

Guest
Jeden był ścięty wcześniej, a drugi później (trichomy) żeby sprawdzić działanie i pleśń też miała swoje do powiedzenia :D A nie zostało nadal sprawdzone bo ciągle Magnum jest palony :D Ale skoro mówisz, że kozak to może wreszcie zrobimy test :D Dzięki, na pewno zajrzę :D
 
Ostatnia edycja:
T

Tufolandia

Guest
UP!
Cześć czołem! :D
A więc została nam tylko Sativka. Dostała skórki bananów wymieszane z ziemią, Topsin profilaktycznie, Astvit już z Melasą i Dolomit :D Jak się okazuje dostała jedno z najgorszym miejsc, a pięknie daje sobie radę, tylko widać, że dół pusty :) Nie chcemy jej doświetlać, bo wolimy mniej, a bezpiecznie i szkoda nam miejsca, bo jest idealne na automaty :D

Easy Sativa





Dark Devil 1


Onyx


Póki co Magnum dalej wygrywa :D
Peace! :D
 
T

Tufolandia

Guest
UP!
Cześć czołem! :D
Wszystko na razie idzie zgodnie z planem. Easy jest jaka jest, ale my i tak się cieszymy :D Widać, że tam gdzie ma więcej światła będzie trochę więcej bobów :D
Dostaje Astvit z Melasą i dzisiaj raz jedyny dostała Substral po którym wjedzie znowu Astvit lub już sama Melasa. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać później :D
No i oczywiście opryski, Topsin był jakiś czas temu, a ostatnio Miedzian. Jeszcze zastanawiam się czy nie zrobić oprysku z Topsinu, bo pogoda taka sobie, a nie chcę znowu walczyć z pleśnią przy obróbce. No i wiadomo, szkoda zielonego... :spalony:





Peace! :jaraczz:
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Fajna dziewczyna, fajnie napuchnięte boby
Za***iscie idzie, z 2, 3 tygodnie i dojdzie
Z fartem ładna dziewczyno
 
T

Tufolandia

Guest
kosiarz umysłów tak jak napisał kolega poniżej, za 2-3 tygodnie :D

ZiemianinKonopny dziękuję bardzo :D
 
T

Tufolandia

Guest
Długo się nie odzywałam, ale skończyliśmy już dawno. Po prostu jakoś nie było czasu dokończyć fotorelacji, wybaczcie mi :)

A więc...
Miejsce okazało się być bezpieczne :D
Co do Easy... Została ścięta w większości jakoś koło 10 października. Wzięła ją niestety pleśń... :( Ale zostawiliśmy malutką część jeszcze na tydzień.
Suszenie było bardzo ciężkie, pleśń i nienajlepsze warunki... Ale udało nam się i mamy na czym przezimować <joint>
Użyliśmy farelki (tylko na początek), kartonów, ryżu i pociętych gazet. Leżało to około dwóch tygodni iiii... SIĘ USUSZYŁO!! :D :D :D

Zdjęcie tego, co udało nam się zebrać z Sativki :spalony:



To na tyle
Peace! <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół