nasiona marihuany

Aj Cfaj Draj pOLICAJ

Wyszukiwarka Forumowa:

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
Yo!
Pewnego razu zakupilismy (wtedy jeszcze zakupywalismy) 1 sztuke na 4 maski (jeden nie palił tylko dla towarzystwa poszedl), no i poszlismy sobie do lasku zeby zrobic co trzeba ;) Fyyyyy , Fuuuuu, Fyyyy, fuuuuu, no i juz humorek zalapany ale jeszcze duzo zostalo. No to jedziemy kolejke z lufy a tutaj nagle samochodzik (granatowy mercedes van) no to myslimy sobie ze jakist typek se podjezdza na grzyby czy cos ilecimy dalej. Typek jedzie tą dróżką i sie zatrzymuje kolo nas ( nie mogl wjechac bo bylismy w zacisznym miejscu wśrod drzew) no i zawraca. No to kazdy sobie mysli (o ile jest w stanie ;) "e tam typek se zawraca" i wciaga buha. Po około 2 buhah wyjezdza z innej strony tym razem 10 metrów od nas, a ja mam lufe w gebie i sciagam hita. Moi koledzy grzecznie podpowiedzieli mi zebym zaczal uciekac z nimi ;) No to uciekamy a ja nadal z lufa w gebie, a typek jedzie za nami i trąbi z całej pi**y. Ten co nie jarał odłączył się od nas i pobiegl w slepy zaułek. Uciekamy nadal, ale jakos tak wolno i nie czujemy sie bardzo przejęci ze ktos na sciga, więc myśle sobie ze jak mam lufe w gebie i zapalere w rece to moge se przypalic w biegu. Zrobilem co chialem i wywalilem lufe. Dolaczylem do kolegów i zaczelismy uciekac w srodek lasu. No to ziomek zawrócil do tego typa co sie odlaczyl zeby objechac las dookola i nas zlapac po 2 stronie. Dostalem jakiegos przeblysku gieniuszu i jak ziomek objezdzal las powiedzialem zebysmy pobiegli w inna strone (widac na rysunku). Juz sraka w gaciach i wogole jakbym nic nie palił. Dobieglismy do konca lasu i zkitralismy sie. Usiadlem na ziemi i wogole w jedej sekundzie zzut fazy, tak od razu ***lo na maxa :D. Potem dzwoni ten co nie jaral i mowi ze to byly psy i ze siweili mu po galach latarka, kazali huhać i dali jakiegos lizaczka, zeby sprawdzic czy jest trzezwy.

HAPPY END!
Tutaj zapodaje mapke co gdzie i jak:
nice.jpg


ps. bylo co opowiadać w szkole ;))))))

o_O o ku**a ale duzo tego tekstu jest o_O
małe sprostowanie by Gregor :) Nie był to mercedes lecz ford taki jakie jeżdżą kabaryny a tak apropo to ten wozik miał rejstracje hpw takie jak mają psy :p
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hej bracie:D mieliście mieć dobrą piz*e:D Pisałeś, że nagle przeszła wami faza w jednym momencie... wiem jak to jest bo dokładnie 3 tyg. temu załapałem z kumplami przypała u jednego kumpla w domu:D Siedzimy sobie w pokoju i walimy z wiadra (zamkneliśmy się na klucz) aż tu nagle pokanie do drzwi do pokoju! No ty my szybko *** wiadro za okno i zioło w takim pudełeczku też za okno:D Cały pokój w dymie. Otwietramy drzwi a tam stary kumpla. Wchodzi i chciał coś zagadać ale nagle poczół zioło:D i sie drze "CO WY TU ku**a PALILIŚCIE!!!!" ja na takiej piź**ie byłem że nie wiedziałem co sie dzieje (jakbym nie był najarany to bym sie tam chyba posrał bo tak wrzeszczał i krzycząl ze zadzwoni zaraz na pały) w koncu powiedzieliśmy ze jaraliśmy zioło:D Stary jeszcze bardziej sie wk***ił a że ja byłem zjarany jak świnia to mu mowie ze zioło to nie narkotyk:D i tak sie wkurzył ze rzucia mną o szafe:D i potem nagle ajkby faza mi przeszła:D No to potem walimy z kumplem ścieme ze to pierwszy raz i wogóle... najlepszą ściemą jest to co mówią zawsze w TV itp. ze zawsze dają napierw za darmo itp. No to my mówimy ze nam dawai za darmo ze na dyskotece mi dali ze myslałem ze to papieros:D no i starzy załapali tego kita:D hehehehe teraz mam testy w domq :p i nie moge sobie tak luzacko jarać w swoim pokoju jak starzy sa w domu:p

Pozdrawiam!
 

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
Przegieliscie kut*sa ;) jarac zielaka jak starzy sa na chacie ;)
Mnie stara zlapala bo uslyszala jak lufka (czysta) obila sie jak ona szukala jakiejs plyty w mojej szafce. Ogulnie wyciaga lufke i do mnie ze o widze ze przydzesowales se :D
Nawet nie mialem co walic kitów ze to do szlugów, chociarz probowalem, ale ona przeicerz tez byla mloda i sama jarała z reszta mi to mowila kilka razy wiec nie dalo sie spompowac ze to do szluga :D no przeszukala szafke cala i znalazla tą sztuke. Najpierw powiedziala ze sprzeda to jakiemus kolesiowi, ale potem kazala mi spuscic w kiblu. No i mialem tam kilka testów na poczatku - tych gownianych z apteki, ale teraz juz nie i jest lajcik ;)
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ale masz za***iście:D chciałbym zeby moja stara zajarała chociaż raz:D A tak wogóle to my dosć często jaramy jak sa starzy na chacie:D
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
No to ja z kolegami jak bakałem kiedyś to poszliśmy na bunkry. Było około 5g mocnego stuffiku no i w drodze do naszego docelowego miejsca kilka razy po 2 szkła na 4 by było weselej kurzyliśmy no i idziemy idziemy doszliśmy do takiego mostku na bunkrach i tam spaliliśmy reszte piątki która nam została i po paleniu próbujemy się podnieść nagle wszyscy słyszą samochód no to chcieliśmy spie****ać lecz nikt nie miał siły. chcieliśmy iśc do sklepu aby wciągnąć coś słodkiego...po drodze do sklepu stały takie maszyny wojskowe z II wojny światowej no i nagle słyszymy samolot i na to jeden z nas "ej oni nas szukają, chcą nas zastrzelić" i wtedy wszyscy zaczęliśmy się czołgać i tak było aż nie widzieliśmy tych wojskowych maszyn doszliśmy do sklepu kupujemy nagle widze klienta z mojej klasy i pompa :lol: potem jemy zakupione wcześniej ciasteczka i czekamy na tego klienta. Wyszedł a my dalej polewamy z niego koleś się popłakał i uciekł. Potem wracając do domu kolesiowi się przypomiało że miał piłkę (miał ją cały czas w rękach) i zaczął jej szukać już taki zdenerwowany a tu nagle piłka mu wypada z rąk i koles zaczyna patrzeć w niebo i " dzięki ci boże" <lol2> to tyle co pamiętam z tamtego dnia
 
R

Rider

Guest
Strasznie dziwna faza :D widze ze jestes poczatkujacym palaczem :D tez kiedys takim bylem i tez mialem takie dziwne fazy :wink: dobry motyw z ty wojskiem musiala byc, hehe tak wybrechtac kolesia ze az sie poplakal haha powaznie sie poplakal haha ja moge dodac cos od siebie z za czasow amatrskich jazd... zaznaczam ze to byla jedna z najdziwniejszych faz jakie mialem zaszczyt przezyc... mielismy z kolesiem na 2 1g palenia, bojac sie o swoje bezpieczenstwo [HWDP] :D poszlismy sobie na takom malom wysepke na rzece na skraju miasta... bylo to miejsce bardzo popularne wsrud ludzi majacych doczynienia z magicznymi substancjami niezawsze dobrymi... bylo juz ciemno, spalilismy caly staff z butli, a tu nagle bomba, maxymalny haj, jakto za swojich czsow na samy poczatku potega nieskonczacego sie narastajacego smiechu az do zdarcia gardla bulu brzucha wypluciu flakow i braku tlenu w komorkach mozgowych, czas na shizy... pamietam tylko szczeguliki tego co sie dzialo zapamietalem 2 motywy z 1000... pierwszy to taki ze doszlismy w takie miejce ktore do bulu przypominalo kadlub statku, tylko w kontorach bylo ciemno, stanelismy przy takich barirkach i wpatrujemy sie w rzeke, nagle rzeka zaczelo szalec tzn jakies wiry prady i silny wiatr, a tu shiz ze na tytaniku jestesmy hehe nagle wpadamy w panike ze toniemy i ze musimy sie czegos zlapac heheh niewiem jak to moglo wygladac poprostu nie moge sobie tego wyobrazic ale zlapalismy sie czegos czego nie bylo zeby sie czymac i nispasc w dol do wody... zaprawa totalna skaczyla sie entuzjalistycznym smiechem i chumorem i dobrym nbakreceniem co niestety nie trwalo dlugo... do czasu gdy postanowilismy wrucic do domu i tam sie fazowac wiec idziem ale iinom drogom zresztom tam pierwszy raz bylem... jak sie puzniej okazalo teren nalezal do ruznych fabryk przemyslowych straszne shizy nas laply prz dzwiekach trzestzracego metalu i prac maszn ciezkich... patrze jakis przeswit w witrynie jedne z hall, zagladam tam... uzalem cos w rodzaju ogromnego lejka nad nim ruchoma tasma i cos wpadalo do tego lejka , ten lejek okazal byc sie jakas maszynom domielenia czy cos w tym stylu a tu shiz ze tam ludzie wpadaja i ich miela, sam w to nie uwiezylem tylko wkrecalem kolesiowi ktory tez nie uwiezyl idziem dalej... potwornie szczekanie jakiego okropnego psa patrzymy a tam stoji taka strasznie potworna zagroda taka klatka a wniej ten pies tylko ze go nie widzimy bo za cimno, idac tylko sie zastanawiamy w panice czy ta zagroda czasem nie jest otwarta... zamkneita... teraz czas na prawdziwom shize idac wzdluz rzeki w jakim malym lasku waska druzkam nagle s;lyszymy POLSKA BIALO CZERWONI POLSKA BIALOCZERWONI!!!! HEJAHEJAHEJAHEJA ku**a ku**a ZA***IE ku**a< JA pie***le ku**a MAC ROZK***IE GO typowe okrzyki kiboli na dobrym % tylko ze niestety te wulgaryzmy wrkecilismy sobie ze sa adresowane do nas, tylko do poczatku z kad te odglosy??? no nic coraz bardziej sa slyszane a my dalej przed siebie i coraz bardziej je slyszymy wiec wtedy jasne bylo ze nas ku**a gonia wiec spie****amy w paranoji i panica ja ledwie dozeki sie nie w***alem dobiegamy juz do miasta cisdz spokuj, a nam kamien z serca spadl, bo jak by to bylo gdyby nas ci hooligani dorwali?! a tu nagle slysze GOOOOOOOOOLLLL!!!! i 3 rzy glosniej niwz wczesniej patrze a tam w domu siedz i ogladaja mecz........... ja pie***le teraz juz jaesne bylo ze czemu coraz bardziej slyszane byly te odglosy poprostu szlismy w kierunku w ktorym one byly wydawae... zciaprany umysl dobra ja juz moze przestane pisac :p bo coraz gozej z moja komunikatywnoscia, troszke zem sobie wypil... :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
Bardzo przepraszam tego co to czytal za wszelikie bledy i niedociagniecia w wyrazach ale to nie moja wina chyba, moze klawiatory :p
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Yooo Pradezo (czy jakoś tak przepraszam ale nie moglem zapamiętać) Ziomuś!! Jesteś za***isty i już Cie lubie =D To co piszesz to święta racja! Ja tez miałem w ch*j podobnych pi*d jak ty i cały czas mam!! Ty potwierdzasz moje wieloletnie badania!!
Na początku gdy bakałem miałem takie pi**y ze mnie energia rozpierala nie wiedziałem co ze soba zrobić albo takie troche mniejsze pi**y albo jakies shizy albo coś!! I potem mi sie roiły one trosze zadziej. I zaczęły poawjć sie pi**y typu ze siedze i rozmyslam nad np. Powstaniem ŚWIATA. No i teraz mam troche takich pi**y i troche takich, jak sam bakam to prawie zawsze "siedze i rozmślam" a jak bakam z kumplami to czesciej mnie "roznosi energia". I doszedłem do wniosku ze jak sie pali tak przez kilka lat ( jak sąsdze ze ty palisz juz kilka lat pazdro) i dopiero pale ROK więc pewnie wiele mniej od Ciebie. No i dochodze do wniosku ze czym dłuzej sie pali tym cześciej sie ma takie za***iste pi**y ale takie własnie spokpje a nie ze sie odpie****a czołga, skacze, ku**a nie wiem co tam jeszzce.!! Yooo men, jestem teraz własnie na niezłej fazie, wiięc równiez przepraszam ze b łędyy i niedociągnięcia.

P.S.Znacie może taką stronke na której jest taki obrazek ze jak sie na niego patrzy to sie wydaje jekby Cie kręcił i potem jak sie spojrzysz na ściane to też tak jakby sie Kręciła.Bo jak tak to prosze prześlijcie mi bo jak sie człowiek swazuje i na to patrzy to mu sie dobrze ryje dynia:D hehe ja mam taki obrazek ze sie patrzy i widać jaką splame a potem sie mruga oczami i sie widzi Jezusa :D:D


Zioło z wami!! peace na zawsze!! Pozdrawiam wszystkich palaczy!!!!! Babilon must fall!!
 
R

Rider

Guest
Yo battleangel, na zielsku to ja pisze rozprawki z polskiego i zawsze mam 4 - [powinna byc 5 ale za duzo bledow] wyobraznia za***iscie chodzi po upaleniu jak ja pozadnie rozkrecisz polecam takie stany. Zjednoczenie? :p ...


battleangel napisał:
No i dochodze do wniosku ze czym dłuzej sie pali tym cześciej sie ma takie za***iste pi**y
Niestety nie potwierdzam i niepopieram tego twierdzenia, poniawaz ja pale 4 lata i powiem Ci ze haj jest zupelnie inny ajezeli palilem przez moj pierwszy rok podobnie jak ty mialaem wlasnie takie ciezkie jazdy, teraz to juz nie to samo, zilo dziala tylko relaxujaco i troche oswiecajaco :p ale jak do tego dozuci sie czegos "twardszego" hehe ale wole jeszcze nie pisac taki tripraportow bo mnie to jeszcze przerasta :twisted:

battleangel napisał:
jak bakam z kumplami to czesciej mnie "roznosi energia".
....
to zalezy od rodzaju zielska - jedne Cie pobudzaja a inne zamulaja... na mula po zielsku polecam wypic lajtownom kawe z mlekiem, po mocnej serducho rozsadza, albo fajnie jest wypic piwo zajarac i znow piwo i tak na przemian az do nieprzytomnosci :wink:


battleangel napisał:
P.S.Znacie może taką stronke na której jest taki obrazek ze jak sie na niego patrzy to sie wydaje jekby Cie kręcił i potem jak sie spojrzysz na ściane to też tak jakby sie Kręciła.Bo jak tak to prosze prześlijcie mi bo jak sie człowiek swazuje i na to patrzy to mu sie dobrze ryje dynia:D hehe ja mam taki obrazek ze sie patrzy i widać jaką splame a potem sie mruga oczami i sie widzi Jezusa

http://eyecandy.hyperreal.info/thumbnails.php?album=16

http://eyecandy.hyperreal.info - fajna stronka z obrazkami itp.
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Właśnie przedchwilką chciałem pisać posta z przeprosinami bo juz myślałem ze moze przez przypadek Cie obraziłem wczoraj:p Mialem dobra zajawke po paleniu i stąd ten mój post:p Pozdrawaiam!! i ciesze się że nie jestes zły ani nic:p ;) Dzięi za stronki :D
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Fajnie tak powspominać stare dobre czasu

Predazzo napisał:
wybrechtac kolesia ze az sie poplakal haha powaznie sie poplakal haha
No na serio popłakał się ....ale on ma umysł dzieciaka z 2 klasy no i jest(nie chcem nikogo obrazić) ale jest bardzo gruby i wtedy dzień przed tym byliśmy u pedagoga za wyzywanie tego gościa koleś ma przezwisko "wędzona" więc trudno się nie śmiać ....:D
 

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
Yoo!
Apropo takich faz
pepes napisał:
i nagle słyszymy samolot i na to jeden z nas "ej oni nas szukają, chcą nas zastrzelić"
No to poszlismy w 5 typa na łono natury. Mieliśmy 2 sztuki palenia ubite w 2 lolki.
No i stoi takich 5 manych i palą 2 "szlugi".Spalone. Ok juz widze ze koledzy zaczynaja rymowac wiec zaproponowalem ze usiadziemy kolo siebie zamkniemy oczy i zaczniemy sie kołysać na boki. No to siedzi kolo siebie 5 typa z zamknitymi oczami i kołyszą się i kazdy zaciesza. Ogolnie jakie wyobrażenia szły, jak we śnie. Jakieś rysunkowe łodzie podwodne sie wynurzają i tak jakby na statku wszytko sie działo. Po około 10 minutach zaczęło mi to niszczyc psychike i otworzłem oczy. Powiedzialem do typa dawaj przejade sie na twoim rowerze. Ziomek sie zgodzil. Więc jade 10 metrów po wybojach w lesie, *** - dobra to nie dla mnie. To koleś walnął faze typu " O ku**a TAM JEST HELIKOPTER" a że 100 metrów za lasem były roboty drogowe i te odglosy młotów prnumatycznych, no to każdy sraka w gaciach. Liscie i gałęzie dzew ustawiały się tak jak wirnik helikoptera. Wiedziałęm ze to nie moze być prawda, ale jednak wydawało sie tak realistyczne ze masakra. Juz chcieli spie****ac, ale zatrzymalismy ich ;)). No i potem jakies 40 minut wszyscy gadali, że jakiś statek kosmiczny wisi nad nami (światło padało na liście i byłi bardizej zielone od innych) i rzeczywiscie znowu wiedizalem ze to nie prawda, ale takie przeczucie mnie gnębiło ciągle ze tam coś jest ;))
 
R

Rider

Guest
co do tych militarii... to przypomniala mi sie pewna beka z pewnego typa...
Sylwester 2004 - godzina po 24 w centrum miasta, chuki, strzaly i do tego punkt kulminacyjny tego chosu, idac na dobrej jezdzie z ekipom zauwazamy znanego typa w naszej okolicy... Opis typa: ksywa - Renegat ; Wiek - ok 90 lat ; Zulte papiery... Obraz wydazenia i okolicznosci: jak juz wspomialem sierodek sylwestra, renegat jedzie swojem motorkiem [komar] z przyczepkom na zlom wypelnionom jakimis siekerami zywnoscia itp. zapie****a i le sie da i krzyczy do ludzi w tym do nas "Uciekajcie ludzie, ezmesmani atakuja, ezmesmani atakuja!!! do bunkrow do piewnic, ratujcie matki i dzieci..." hahahahaha do tej pory sie z tego smieje hahahaahah ponoc jezdzil tak po calym miesice alarmujac ludzi ze ezmaesmani atakuja...
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Narciarz napisał:
Liscie i gałęzie dzew ustawiały się tak jak wirnik helikoptera



No to kiedyś się wybrałem z 2 kolesiami (palił tylko jeden) na taką ambonę dla myśliwych. Mieliśmy 2 szkła no i jedziemy pierwsze szkło ......potem drugie....no i po piwie....zaczęliśmy się wczuwać w drzewa....i z tej ambony było to tak fajnie widać nawet kolory się układały idealnie po jednej stronie był samolot a po drugiej ciuchcia ale te kolory liści były idealne ...no i tak patrzymy patrzymy a kolega "szkoda ,że tak hu**wo widać" a ja na to "poczekaj podkręce rozdzielczość" i zaczęłem takjakby majstrować, że niby mam klawiature itd. to była za***ista faza
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Mi często się cos uklada z różnych rzeczy po paleniu:D Np. jak sie zjaram i partrze na firanke to widze przrozne rzeczy tak samo jest z płytkami na ścianie:p A mój kumpel sie kiedyś spalil i patrzał na haszysz.com na zdjędcia topów i tez mówił ze widział rózne dziwne rzczy w tych topach:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół