nasiona marihuany

AK47 kiedy? Bubble dojdzie?

Wyszukiwarka Forumowa:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Ja w tamtym roku posadziłem 2 sezony 15lipca zebralem je końcem października z wynikiem230g. Tak że warto kupić oprysk i dbać o to co masz. Zobacz na innych fotorelacje ja tam jestem mały bolek przy kolegach z forum

---------- Post Zaktualizowany 20:58 ---------- Data pierwszego postu 20:56 ----------

Znajdź sobie dobre miejsce na następną uprawę kup minimum nawozów i dobre pestki
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Ziomek jakbym choć 100 miał to bym leżał między plantami i patrzył się w niebo ze spełnieniem. A miałeś jakieś problemy z pleśnią czy coś? I jaka odmiana?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Co roku mam . Nie pamiętam jakie były odmiany bo zasadzilem je tak bezmyślnie.
Chcesz miec plon to musisz dbać .
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Pogadamy w połowie października jak wyglada
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Każda opinia mile widziana ;)
Dawać typy
 
Ostatnia edycja:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Aktualizacja
Patrzyłem na trichomy, wszystkie mleczno przezroczyste i znalazłem pare brązowych. Jutro może będą zdjęcia. Mam niestety problem bo zauważyłem pajęczynę i przedziorka.. Pozatym jest wilgotno i ma padać przez następny tydzień... pleśń może się pojawić. Co doradzacie?
Pozdrawiam:))

---------- Post Zaktualizowany 22:54 ---------- Data pierwszego postu 22:52 ----------

Mówią ze lepszy rydz bo jak pleśń się złapie to nie zamierzam pryskać chemia... Eh pykne pojutrze zdjęcia...
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
--aktualizacja!--

AK47 AUTO FEMINIZOWANA
Czas zbiorów wg producenta 40-60 dni. 60 dzień właśnie mija!

Zdjecia akacza:

GŁÓWNY SZCZYT I TRICHOMY


GŁÓWNY SZCZYT Z DALSZA


LIŚCIE WOKÓŁ SZCZYTU


BOCZNE TOPKI


SZCZYT U DOŁU


DOLNE TOPY Z GÓRY


&
PEŁNA OKAZAŁOŚĆ


ABY DOKŁADNIEJ OCENIĆ KLIKNIJCIE ZDJECIE I WLĄCZCIE W PEŁNYM ROZMIARZE--WTEDY WIDAĆ IDEALNIE--

ZA NAJLEPSZĄ ODPOWIEDŹ STAWIAM BUCHA!
 
Ostatnia edycja:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Pierwsze foty to ak47 pytanie kiedy dojdą? Były wsadzone na poczatku lipca.

Ładnie idą jak na tak późne sadzenie i coś tam sobie zapalisz z hodowli. Jak nie ma plechy - trzymaj do oporu. Ja bym tak zrobił... ale ja się nie znam hehe ;)
Mój Jack 47 Auto wygląda bardzo podobnie, jak Twój AKacz, a był wysadzany na początku czerwca, więc na Twoim miejscu nie narzekałbym. ;)
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Dzieki za zainteresowanie. Mi chodzi tylko żeby były dojrzałe i zabieram je. Mam świetne warunki dla przedziorka a i pogoda odpowiednia dla pleśni. Dlatego jak tylko dojrzeją w miare zabieram je :bounce: Tyle, ze nw kiedy je scinac :lol3:
Chłopaki patrze na pogode i do nastepnego piatku ma padac. Ratunku co robić?
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
No ja się nie znam prawie w ogóle. Nie licząc niewypału w zeszłym roku, to w tym roku mój pierwszy OUT i (nie wiem też czy 2017 out liczyć jako wypal czy niewypał, bo moje rośliny prawie wszystkie naprawdę dzika przyroda zak***iła okrutnie). Niemniej, ja na Twoim miejscu bym jeszcze potrzymał (najlepiej jak ja - do oporu ;P), gdyż jak na moje oko, to nie są jeszcze gotowe topy.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Dzięki.
HALO! JEDNA OSOBA JEST NA FORUM?
Jak mieliście ile jeszcze mam go trzymać? Chciałbym już go ściąć:)
Byleby było 90% mlecznych. Ile to może zająć tygodni?
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Nikt tu nie jest Nostradamusem że powie ci dokładnie ile dni czy tygodni, to ty musisz to wiedzieć nikt inny ścinki za ciebie nie zrobi. Ja tam widzę że nie ma za bardzo co scinac bo prawie same liście topy tak średnio napuchniete, po dobrym otrymowaniu zdziwisz się jak mało zostanie, w tamtym roku też miałem akacze i miałem podobna sytuację musiałem ciąć wcześniej bo plecha, niby wydawało się że coś tam tego tematu będzie a tam ledwo 10g wyszło po wysuszeniu i otrymowaniu. Obserwuj czy nie wchodzi pleśń i postaraj się potrzymać go jeszcze z 2 tyg.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Tylko lipa ze trzeba tam chodzić co 2 dni żeby popatrzeć na pleśń, bo słyszałem ze wystarczy kilka dni żeby w***ala krzaka.. A jak bedzie deszczowo pochumurno wilgotna pogoda to wogole dojrzeje jeszcze?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół