nasiona marihuany

AK47 kiedy? Bubble dojdzie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Ak47 w punkcie kulminacyjnym

Siemano
PRZEJDŹCIE ODRAZU NA 3 STRONE DO AKTUALIZACJI
Jestem podniecony tym tematem.
Pierwsze foty to ak47 pytanie kiedy dojdą? Były wsadzone na poczatku lipca. Wg producenta 45-60 dni.
Drugi karzeł też tak wsadzony tyle ze mial problem z woda i niedawno ruszyl (czy cos z niego bedzie? NWM)
A wiec foty i oddaje temat wam! PEACEEE!

Nie mam aparatu 4k zeby foty były od***ane dlatego musicie mi wybaczyć.

AK z głównego widoku:


AK Z POZIOMU


AK GŁÓWNY TOP


AK FULL FOCUS XD


BUBBLE ZA3MANY W ROZWOJU


DAWAC TYPY BUCHMAKERZY:harvest::harvest:
 
Ostatnia edycja:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Za miesiąc możesz ciąć . Uprzedzając twoje następne pytanie ile z tego będzie . 5g może 7g . Pozdrowienia

---------- Post Zaktualizowany 19:33 ---------- Data pierwszego postu 19:31 ----------

I naucz się dodawać zdjęcia bo wklejasz ch***wy link . Po dodaniu zdjęcia pisze ''zdjęcie do forum '' czy jakoś tak podobnie . Wystarczy dać kopiuj i wklej .
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Zaraz to dobrze wkleję i miesiąc mam jeszcze czekać?! Długo coś ;)

---------- Post Zaktualizowany 22:09 ---------- Data pierwszego postu 22:05 ----------

Remo2 napisałeś strasznie ogólnie, mimo to dzięki Ci bardzo ;D Mówisz o ak o tych 7g? Skoro za miesiąc to chyba jeszcze urośnie? Mógłbyś szczegółowiej określić co masz na myśli :)
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Urośnie albo nie . Marny ten automat ludzie tu mają po 30- 50 g z za***istych krzaków wiec wnioskuję ze więcej jak 10g miał nie będziesz . Ale niech ci Bozia da nawet kilo . Im więcej tym lepiej
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Hahahah No to wiadomo, tylko nie czaje co mogło tak zepsuć ten plon. Choć poczekam ile inni tu widza.
Kilo to by złamało tego krzaczusia ;p
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Mój automat był posadzone 10czerwca czy tam 15. Bylem u niego 5razy od posadzenia jest zdany sam na siebie . Obstawiam ze będzie z niego max 20g.
Zobacz sobie
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?131068-na-Farta-uprawa-bez-nasion!!/page9

---------- Post Zaktualizowany 20:22 ---------- Data pierwszego postu 20:19 ----------

Automaty nie wybaczaja błędów . Czytaj forum a za rok będziesz miał lepiej łatwiej i więcej . Mówię CI .
czytając forum zaoszczędzisz odrobinę kasy na niepotrzebnych i bezmyślnuych zakupach ;)
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Trochę się wlecze ten automat boje się o pleśń, skoro automat będzie za ok miesiąc to ciekawe co z pelnosezonowka zrobiona w lipcu :))

---------- Post Zaktualizowany 22:41 ---------- Data pierwszego postu 22:38 ----------

To teraz panowie mnie dobiliście
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Nawet jak byś posadził w sierpniu to za kwitnie wtedy co te sadzona w maju
Skróci się jej weg. Będzie mniejsza i mniej jarania.
Boisz się o pleśń to kup oprysk
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Pryskasz czymś na pleśń? Co do sezonowki to jaka odmiana? Kwitnie już?
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Dzięki w takim razie czekam co inni myślą + jutro może wrzucę pelnosezonowke to tez zapraszam ;)
Jeszcze nie kwitnie ale zapie****a jak na taśmie ze wzrostem :D
Myślałem tez o treningu na tych automatach

---------- Post Zaktualizowany 22:49 ---------- Data pierwszego postu 22:48 ----------

CRITICAL CBD #47 na pleśń nie pryskam. Stawiam na naturę 100% kosztem plonów nawet ;)
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Teraz już je zostaw tak jak jest bo każdy stres opóźnia zbiory . Jak duża jest ta sezonowka ?
 

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Trochę lipa że nie kwitną na pewno będzie problem z plechą na jesień i do końca nie dojdą pewnie.Co do treningu to już nic nie rób daj jej spokojnie kwitnać ;)
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
wiesz, dawno nie byłem ale rewelacji nie ma. Nie oczekuj ,ze to będzie coś co dorównuje twoim ;D

---------- Post Zaktualizowany 22:55 ---------- Data pierwszego postu 22:53 ----------

Za***ie sobie coś na ta skurywysynska pleśń. Teraz jeszcze pogoda + ludzie ścianajacy trawy No kolorowo nie jest a szkoda byłoby by praca poszła na marne ;/
Także warunki hardcore hahaha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół