nasiona marihuany

Akcja utrudniająca pracę służb mundurowych

Wyszukiwarka Forumowa:

arianonzo

Member
Rejestracja
Paź 5, 2015
Postów
7
Buchów
0
Witam.

Nie jestem pewien czy będzie to dobre miejsce do założenia tego tematu, jeśli nie proszę o przeniesienie. Wpadłem na pomysł utrudnienia pracy służb mundurowych poprzez robienie spotów z uprawami przemysłowymi. Policja musi pofatygować się z pełnym zestawem czynności, w tym usunięcie spota oraz wysłanie roślin do laboratorium. Cała rzecz w tym że gdyby w okolicy pojawiły się dziesiątki małych spotów, po kilka roślin, z gatunków przemysłowych, wygenerowałoby to bardzo dużą ilość pracy oraz koszta dla służb mundurowych. Taki spot musi się znajdować w miejscu które zostanie odkryte, jednak nie aż tak szybko. Oczywiście byłby to spot dziki, rośliny posadzone raz i zostawione samopas, bez pojawiania się tam kiedykolwiek znów. Myślę że gdyby każdy z nas poświęcił te 3zł na ziemię z biedronki i jeden dzień na posadzenie tych roślin w ziemi w losowych spotach, gra mogłaby być warta świeczki. Na każdy outdoor mieliby do zlikwidowania 10, czy 20 lipnych spotów. W większych miastach mogłoby to wręcz sparaliżować ich dzięki ilości.
 
H

HCT

Guest
byly juz takie pomysly w przeszlosci takich geniuszy jak ty - h*j tam ze pozapylaja te przymyslowki innym ludziom spoty, nie ? pomysl 2 razy zanim cos napiszesz
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Dokladnie jak pisze kolega wyzej. Nie ma to sensu bo zapyla sie porzadane rosliny i ze zbiorow nici. Do tego taka przemyslowka sie rozsieje wszedzie
 

arianonzo

Member
Rejestracja
Paź 5, 2015
Postów
7
Buchów
0
Akurat nie bardzo widzę problem. Chyba oczywiste że takie przemysłówki MAJĄ BYĆ ZNALEZIONE. Ewentualnie samemu można rzucić donos anonimowy, jak rozumiem nikt nie jest idiotą i każdy wie jak zrobić to naprawdę anonimowo.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
Dalej nic nie rozumiesz
a jak nie będą chcieli usunąć plantacji tyko będą czekać aż ktoś się tam pojawi
to i tak pozapyla okolice
 

Pozytywista

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2011
Postów
17
Buchów
0
arianonzo propsy za temat!

bardzo smutne jest ku**a to, że gdy tylko znajdzie się osoba, która chce pobudzić aktywizm społeczny, od razu zjawiają się mądrale, które gówno robią, tylko krytykować potrafią... ehh żałosne polaczki.. :pr:

Podobny temat (sporo ciekawych materiałów): http://otwartapestka.info/viewtopic.php?t=6124

w mojej ocenie forma tej akcji bije na łeb każdą inną,
to powinna być sztandarowa akcja, cyklicznie przeprowadzana przez wolne konopie i resztę konopnych aktywistów,
żadne marsze czy wlepki.... zamiast ryb dajmy ludziom *****e wędki
nawet w imię pozapylania połowy polskich poletek na outdoorze...
zrozumcie w końcu, że to dla Waszego dobra.. żeby Was potem w du*ę na komendzie policja nie dymała gdy Was z Marią złapie :pl:

nie bądź pacyfistą, konopie Twoją amunicją

dla wszystkich którzy nie propsują akcji...

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/48997/Bersih-4_0-Charming-and-Creative-Photo-Protester-fu*k-by-Govt-Everyday-He-Does-Not-Need-Sex.jpg

... sugerowałbym w końcu podciągnąć spodnie... bo ile można... :sunny:

a dla propsujących...:jaraczz:

https://www.youtube.com/watch?v=jMeBOOJ_UEk
[ Metroy & Grybson - Aktywacja ]
 

LaLoba

Bruce Lee Konopi
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
11
Buchów
0
Ja to robię z głową. Nie sieję przemysłówki tylko własne automaty. A to na szczycie jakiejś góry, w miejscach turystycznych itd.

Zawsze mam ziarna pod ręką i jak tylko widzę kawałek przyzwoitej gleby to wrzucam ziarno, a często potem zbieram bonus.

Nawet Kopernik nie od razu przeforsował swoją teorię... Ważne jest, żeby rozmawiać z ludźmi na temat konopi - mamy wiele dowodów na historyczne oraz religijne wykorzystywanie rośliny. Można nawiązywać sensowny dialog - według mnie to daje więcej niż posadzenie kwiatka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół