nasiona marihuany

Ale mam w dupie & moja tegoroczna uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Siemka. Za***any jestem okrutnie. Na końcówce spidu w postaci ytrzech mocarnych gramów, spalony baką niemożebnie (właśnie wyjarałem grama) i na 4 mg Xanaxu, :sunny:

I tak się fajnie czuję że naszła mnie wena twórcza aby napisać o swojej uprawie. Po kiełkowaniu w kubeczkach z ziemią było 10 sztuk:
5x Early Skunkk 2.0. od Bulk Seeds,
2x LSD od Barneys farm
1x Passion #1 Od Dutch Passion
2x Think Different Od Dutch Passion
1x AK 47
1x Jack 47 Auto od Sweet Seeds


Perlit
Dolomit
Azofoska
Burza kwiatów na flo, ale to jeszcze nie teraz


No i tak. Przesadziłem z ostrożnością i posadziłem roślinki w takiej dziczy, którą można nazwać wylęgarnią ślimaków ze skorupkami i bez skorupek, a także siedliskiem roślin, ktore choć są tylko roślinami są agresywne - oplatają inna krzaki, krzaki gandzi, ściskają liscie i wciągają powoli pozbawiony dostępu do słońca badyl w swoją gęstwinę. Wszystko tam walczy o przetrwanie i żeby się nawpie****ać kosztem innych. Po prostu las mrok i gówno niedźwiedzia. Nawet lisy i bobry są... I tak wybrałem spota. Trochę z paniki, że mi ktoś znajdzie.

A 50 metrów dalej mogłem wybrać miejscówkę z nie tak bujną roślinnością i bez tylu żyjątek i ***anych ślimarów i złośliwych roślin, z lepszym nasłonecznieniem o jakieś 4 godziny dłużej dziennie w porównaniu do obecnej miejscówki. Z***ałem, ale w przyszłym roku pestki pójdą w dobre miejsce.:harvest:

No więc tak, w tej dziczy gdzie posadziłem gandki na sam przód malutkiego AK47 wlebał ***itny ślimak. Aż się skubany wpił w ziemie z rośliną i jej korzeniem tak mu smakowało. :zombi:

Aha, rośliny zostay posadzone na spota ok 1 czerwca. Wcześniej od 15.05.a dwie LSD od 08.05. rosły w doniczkach i były wystawiane na słońce.

Passion #1 Też w***ała przyroda. wystarczyło, że nie byłem tydzień na spocie popadało i trawa wokół Passiona przerosła go i coś się dostało na czubek i coś go w***ało zostawając suchy kikut


A TO CO ZOSTAŁO:

- to bardzo ładne kczaczki LSD, mocno rosną i mają już po metr dwadzieścia, nie kwitną niestety; nie wiem czy w ogóle mi w tym roku dojdą skoro sadziłem 8 maja, a 1 czerwca na spota.

- Naprawdę ładne i mocarne zdrowo rosnące Thik Diffrent; jedna super- goni wielkością LSD; druga była wciąż w***ywana przez ślimaki i jest na zbyt podmokłej glebie i coś nie dorasta...

- Early Skunk 2.0. od Bulk. Jakieś niewydarzone te nasiona, le w porównaniu efektami od Barneya i Dutch Passion, rośliny są wiotkie, jasne, jakby bez życia i małe (30cm)

- Został Jeszcze Jack 47 Auto, który zauważyłem posadzilem tak, że ma mało słońca i choć jest karłowaty, to pełny wigoru i jako jedyny wszedł ze swoimi 30 centymetrami na flo. :freak:


Jak myślicie jest szansa żeby mi doszły sezonówki, a nawet te automaty?


P.S. Coś mi robi dziurki w liściach, czasem zupełnie małe czasem nawet kawał liścia anihilują.:pl:

---------- Post Zaktualizowany 13:55 ---------- Data pierwszego postu 13:35 ----------

Poprawka, poprzednio źle napisałem

Po kiełkowaniu w kubeczkach z ziemią było 10 sztuk:
3x Early Skunkk 2.0. od Bulk Seeds,
2x LSD od Barneys farm
1x Passion #1 Od Dutch Passion
2x Think Different Od Dutch Passion
1x AK 47
1x Jack 47 Auto od Sweet Seeds


---------- Post Zaktualizowany 13:58 ---------- Data pierwszego postu 13:55 ----------

Zdjęcia dorzucę
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Mam receptę od dobrego lekarza. :) Kiedy ś dużo wrzucałem. Teraz nie. Skończyły mi się i odstawiłem z dnia na dzień i rzekome bajki o odstawieniu benzodziazepinowym gloszonymi choćby przez tę stronę http://benzo.org.uk/polman/index.htm jawią mi się jak science fiction.

Skończyło się. Lekarz nawalił. Rzuciłem z dnia na dzień i powiem Wam, że więcej w tym bylo lęku przed jakimiś skutkami odstawiennymi (wiadomo, że w Honolulu zdarzały się przypadki ataków epilepsji podczas odstawiania ;)), niż jakichkolwiek skutkow faktycznych i wynikających z niedoboru substancji.


A kiedyś @Black Men jak dużo pizgałem, zaopatrywałem się na ogłaszamy 24. Tylko tam jest mnóstwo min w postaci wy***ek. ZAWSZE trzeba brać opcję wysyłki ze sprawdzeniem zawartości przez adresata. Blood Simmple, :)
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Wczoraj bylem na spociku. Wlałem rozrobiony dolomit (ok 200 g na 7 kczaczorów), potraktowałem bezpośrednio pod korzeń uderzeniową dawką biohumusa (bo nie miały wcale w tym roku) i Jackowi 47 Auto - jako, że wszedl we flo - wsypałem trochę Plantonu S, nawozu do surfinii (NPK 16 + 8 + 22), rzekomo na kwitnięcie.

Teraz nie wiem co kupić jak rośliny wejdą we flo. Mam trzy automaty i te na pewno we flo wejdą. Reszta też powinna wejść, ale może nie dojść i wyjść może słabe niedojrzałe palenie. A szkoda by było, bo LSD ma opinię niszczyciela. A tak BTW, Think Different przerósł oba LSD zwiększyl rozmiary, rozkrzaczył się na boki, wygląda jakby się dobrze rozgościł i liściory ma takie jak graba rolnika. Jest zdrowe i zieloniutkie i pełne okazałych liści. TD jeszcze nie wchodzi we Flo, choć to automat.

Pod uwagę biorę, że na FLO BĘDĘ UZYWAŁ:
- Ten Planton S do surfinii co mi się ostał z zeszłego roku
- Substral "Burza Kwiatów"


.... yyy

nic innego nie przychodzi mi na myśl. Polecicie coś może?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
na kwitnienie szukaj coś bez azotu tylko FOSFOR i POTAS a może byś jakieś foty wrzucił ?
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
na kwitnienie szukaj coś bez azotu tylko FOSFOR i POTAS a może byś jakieś foty wrzucił ?

Zdjęcia będą jakoś na dniach. :)

Poczytałem, zdecydowałem i kupiłem na FLO dwa preparaty:

PLAGRON PK 13/14 PLUS, NAWÓZ NA KWITNIENIE 0,5L
i
BIOBIZZ BIO-BLOOM 500ML - ORGAN.NA KWITNIENIE 0,5L


Jak myslicie? Dobry wybór?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
nie mieszamy mineralnych z organiczymi kup sobie nawozy z BIOBIZZ bio bloom i top max możesz jeszcze dokupić FISH MIX jak masz kase
 

soler

Banned
Rejestracja
Kwi 16, 2017
Postów
42
Buchów
0
Nie kupuj wogóle tych chemicznych nawozów.
Ja używam produktów biobizz i palenie jest po nich za***iste, nie mam zamiaru ich zmieniać.
Używam ziemi All Mix, Na veg używam bio-grow, a na flo bio-bloom. Nie używam top max bo nie wiem jaki to ma skład i co to wogóle jest, a skoro nie wiem co to jest to tego nie kupuje, i żadną ładną buteleczką mnie nie skuszą do zakupu, i ty też sie nie daj, bo nie którzy kupują bo jest ładne opakowanie, hehe. Nie mówie że Top Max jest zły, po prostu nie wiem co to jest.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
nie mieszamy mineralnych z organiczymi kup sobie nawozy z BIOBIZZ bio bloom i top max możesz jeszcze dokupić FISH MIX jak masz kase

No to peszek, bo już zapłaciłem i od jutra paka w drodze. A czemu nie mieszamy mineralnych z organiczymi? :/ Jaka jest zasada. Na czym polega i c się może stać roślince?

a na flo bio-bloom.

No to i Ty i ja mamy bio bloom...
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Ten TOP MAX wygląda z opisu za***iście. Szkoda, że go nie kupiłem :pl:

A dlaczego nie odpowiedziałeś mi BlackMen nie stosujemy organicznych z mineralnymi? Coś się stanie? Przecież ludzie uzywają Biohumusa z mineralnymi...
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
mona uzywac organic z mineralami dlaczego nie ,ale to wtedy nie bedzie organiczna uprawa he zreszta dla mnie biobbizz organicznymi nawozami nie ma za duzo wspolnego he ,

jak juz to polecam uzywac bac -organic, biotabs i atami biobizz przy tych nawozach to wyglada jak rozcienczone gowno he
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ten TOP MAX wygląda z opisu za***iście. Szkoda, że go nie kupiłem :pl:

A dlaczego nie odpowiedziałeś mi BlackMen nie stosujemy organicznych z mineralnymi? Coś się stanie? Przecież ludzie uzywają Biohumusa z mineralnymi...

Nie stosujemy mineralnych z organicznymi bo chemia moze zabic bakterie/enzymy/zmienic slad biologiczny, czyli nawoz nie bedzie dzialal tak jak powonien. Nie dzieje sie tak zawsze, ale po co ryzykowac?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
tak to prawda ale 1 ml na l a nie 3-5 ml i dalej zolte ale smak i dzialanie polecam
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
poprostu mineralne zabiją organike i tyle, ATAMI bardzo dobre nawozy opłaca się troszkę dopłacić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół