nasiona marihuany

Allegro - cannabisowe aukcje

Wyszukiwarka Forumowa:

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
tutaj wpisujemy akucje (temat cannabisowy ale nie wszystko co leci tylko naprawde jakies fajne rzeczy, typu nasionka, sprzet do uprawy palenia) ale nie wystarczy sam link trzeba podac kiedy sie zakonczy date i godzine (bo wiadomo ze aukcje wiecznie nie trwaja) i opisac co znajduje sie pod linkiem (wystarczy krutko)

:arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59351325 nasionka top44, aukcja do czw 04 sie 2005 19:40:47

:arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58922544 fajny prezent i jak narazie bardzo tanio - aukcja do śro 10 sie 2005 18:53:10
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
z tym top44 to typa cos po***alo, "przy idealnych warunkach może być gotowa w ~6 tygodni" aha juz to widze ku**a jak kwitnie od siedmiu do osmiu, a pozatym nie daje high'u tylko stoned, lekko w h*j leci, ja bym nie kupil, a popielniczka owszem bardzo fajna :)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
mnie tez bardzo zdiwiło z tym kwitnieniem :roll: albo gość wciska kit albo nie ma zielonego pojecia o hodowli
 
G

greenlife

Guest
a co was dziwi ???
teoretycznie top 44 powinien dosjc w 44 dni czyli 6 tygliz groszami ale to jest nirvan awiec roznie u nich z ta dokladnoscia bywa kiedys widzialem ze jednym dochodzil drugim tropche dluzej ...jak to nirvana niewiadomo czego mozna sie spodziewac tak naprade :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
dokladnie, tam nawet 100% indica czasami przechodzi bardziej na strone sativy :D ale przynajmniej jest tanio

[ Dodano: 2005-08-02, 12:21 ]
ale jezeli typ sprzedaje nasionka z nirvany to powinien podac wszystko jak jest na stronie
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Bez przesady... 20 zlotych za nasionko? Nie oplaca się... ja bede chodowal na nasiona i na allegro sprzedawal moze :p Nooo... dobry pomysl. Sprzedam ze 20 nasion LR'a i za ten hajs kupie inną odmiane i wkolko c rok inna odmiana :D
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
chyba za 15 nasion przejarany mozgu :)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
BiaLy_MiS napisał:
ja bede chodowal na nasiona i na allegro sprzedawal moze
ale z tego co zauwazyłem allegro nie toleruje sprzedawców nasion i takie aukcje sa często usuwane

BiaLy_MiS napisał:
20 zlotych za nasionko?
gdyby tak drogo sprzedawali to nikt by nawet nie wszedł na ta aukcje ale jestem ciekaw czy sa oni chociaz troche wiarygodni niektorzy maja po kilka pozytywów
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Zaraz zaraz... pogubilem się. Czyli za 15 nasion 20 zlotych?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To co to za biznes? Nic sie ne da zarobic. Wole na osiedlu sprzedac
 
G

greenlife

Guest
tak jest do MJ odmiany jednak nei wiem te zdjecie krazy po necie od kad tylko pamitam ladnych pare lat i napewno nie jest one adekwatne do tej aukcji o takim drzewku mozna tylkomarzyc hehe :)
pozdr.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...no jasne ze to nie to nasionko... :wink: ...ale jestem w szoku...jakie cudo mozna wychodowac...i to jeszcze na outdorze!...przeciez tego jest z pare 5-6-7kg!...logien
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół