nasiona marihuany

Amanita Muscaria

Wyszukiwarka Forumowa:

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Z tego co wiem, to sezon na muchomory zaczyna się w sierpniu. Ostatnio sporo pada. Chyba dzisiaj wybieram się do lasu. Był już ktoś?
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
narazie nie widzialem muchomorków jeszcze... w lipcu kilka widziałem :| a teraz ni ciula... przynajmniej u mnie na dolnym slasku
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hehe ja juz dzisiaj bylem i widzialem w lesie duzo muchomorkow, ale juz gdzies jest temat na temat shroomsow ;]
 

Marcisz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
47
Buchów
0
Ktos palil muchomorka ? :p chialbym sie dowiedziec jak to zrobic :p konkretny opis i jak dlugo trzyma , efekty uboczne
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Wczoraj na sprzątaniu świata widziałem muchomorki. Ale nie miałem w co ich wziąć... Niedługo się na nie wybiorę, jest ich już sporo.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Myślę, że najlepiej by było "eksperymentalnie", zaczynając od małych porcji, np. trzy kapelusze. Słyszałem, że wg starego przesądu należy jeść zawsze liczbę nieparzystą. Poza tym pamiętajcie, że spożywamy tylko suszone kapelusze, ponieważ ponieważ świeżymi można się zatruć, nawet śmiertelnie!
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
Kostek napisał:
Myślę, że najlepiej by było "eksperymentalnie", zaczynając od małych porcji, np. trzy kapelusze. Słyszałem, że wg starego przesądu należy jeść zawsze liczbę nieparzystą. Poza tym pamiętajcie, że spożywamy tylko suszone kapelusze, ponieważ ponieważ świeżymi można się zatruć, nawet śmiertelnie!
gdzies czytalem ze faza nie jest po tym za przyjemna...!to trucizna jak i bielun!!nie lepiej wszamac halucynki??
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Sam osobiście jeszcze nie próbowałem, ale jeszcze nie spotkałem się z taką opinią. Ponoć po małych dawkach faza jest bardziej speedująco-euforyzująca, plus wyostrzenie kolorów, a po większych ostre halucynacje.

...to trucizna jak i bielun...
Na ten temat napisałem w poście powyżej. Podczas suszenia toksyny zawarte w muchomorze czerwonym zostają przeistoczone do innych, nieszkodliwych związków.
 
B

Bigkangoo

Guest
Około dwoch tygodni temu bylem u kumpla na wiosce. Znalazlem 3 muchomory z b. duzymi kapeluszami.
Zabralem je i zostawilem u kumpla w garazu aby sie ususzyly.
Niestety jego stary odkryl grzybki i rozdeptal na drodze :pl:
W sumie to jeszcze kilka ich tam jest, ale krotko mowiac - boje sie :puker:
Nawet na hyperreal nie ma zbyt konkretnych opisow, niewiem czy warto sie poswiecac.

Ktos palil muchomorka ? :p chialbym sie dowiedziec jak to zrobic :p konkretny opis i jak dlugo trzyma , efekty uboczne


Eee, palił?
To da się palić muchomora :scratch:
 

Marcisz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
47
Buchów
0
pewnie ze sie da trzeba zdrapac ta skurke czerwona "zdrapac" i ususzyc ale tylko tyle wiem chialbym sie dowiedziec ile trzeba zjarac :p zeby przezyc ta banie ;]
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Osoby, które paliły muchomora są zdania, że nie warto. Trzeba by takiego muchomora spalić bardzo dużo, aby poczuć mocne efekty. Jest to bardzo uciążliwe, więc nie warto. Chyba, że dało by się jakoś zrobić / kupić ekstrakt.
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
dzisiaj jak byłem w pracy wyszedłem do pseudolasku(jakies tam dzewka rosły),daleko nie musiałem isc a przedemna wuchta muchomorów czerwonych,no to zaraz je do siatki terazleza na tacy i sie susza :) niewiem tylko ile tego w***ac i jak długo maja sie suszyc??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
pokrój w kostkę to będzie szybciej, ja suszyłem 6 dni (pewnie wystarczyłyby 3, ale wyjechałem na następne 3, jak wróciłem po tych 6 dniach to były już zupełnie suche)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół