nasiona marihuany

Amatorstwo

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PnIaQ

Guest
Dostalem(znaczysie wziołem ze sklepu z jakimis nasionami) nasionka konopii (niewiem czy to prawdziwe czy co:p. Zasadziłem bezposrednio do ziemi , podlałem obficie wodą i wszystko wymieszałem. Po dwoch sniach mam juz 2-3 centymetrowe mini palmy z widocznymi lisciami. Czy jest sens dalej to choddowac jesli wziolem to ze zwykłego sklepu starej babci z nasionkami i ziołami??
 

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
jak chcesz cos co kopie to lepiej zmien nasiona ja mialem takei same to wy***alem po miesiacu chodowli ;p
 
P

PnIaQ

Guest
NIo to niewiem :) bo pokutrze jeszcze dostane 5 nasion zenskich zadarmo od kumpla bo mu znajomy diler dał 10 i mi 5 odstąpi:) ale takie od dilera z holandii to raczej niewyrzucac nie??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
PnIaQ napisał:
NIo to niewiem bo pokutrze jeszcze dostane 5 nasion zenskich zadarmo od kumpla bo mu znajomy diler dał 10 i mi 5 odstąpi:) ale takie od dilera z holandii to raczej niewyrzucac nie??

LOL. Każdy diler mówi, że ma nasiona z holandii, a ma pestki prosto z zoologicznego. Naiwniacy. Dilerzy kłamą, by zarobic, a wy potem powiecie - a w Holandii słabe palenia mają, ROTFL.
 
P

PnIaQ

Guest
nio akurat to jest przyjaciel tego kumpla i kitu mu napewno nie wcisnął a pozatym jest on szanowanym dilerem w moim miescie:) a co do palenia to dopiero zaczynam i napewno niebede oceniał jakie jest palenie w holandii:) chodzi mi tylko o to jak poznac po wygladzie czy zioło jest jakosciowe:) :queen:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
szanowany diler to sie nie bawi w pestki ani nie sprzedaje na giety
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
proste jak masz za free to bierz pewnie twój szanowany diler narkotykowy da ci byc moze dobre nasiona w co sie mi niebardzo chce wiezyc'
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
ROTFL. Dziecko ? 1. punkt regulaminu ? Nie mylę się ?
 
L

lukabrasi

Guest
"NIo to niewiem bo pokutrze jeszcze dostane 5 nasion zenskich zadarmo od kumpla bo mu znajomy diler dał 10 i mi 5 odstąpi:"

hahaha.... To POLSKA tu nie ma nic za dramo...Jak chcesz coś dobrego to musisz zabulić albo ukraść.... :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół