Siemasz mam pytanie co do mojej Amnezji właśnie jest początek 17 dnia i mam wrażenie że jest ciutkę za mała
https://galeria.haszysz.com/image/fDS2Ce https://galeria.haszysz.com/image/fDSTjh https://galeria.haszysz.com/image/fDSxA4 https://galeria.haszysz.com/image/fDS5wz https://galeria.haszysz.com/image/fDSSOm https://galeria.haszysz.com/image/fDSC1G https://galeria.haszysz.com/image/fDSpxA https://galeria.haszysz.com/image/fDSmkf https://galeria.haszysz.com/image/fDSMNp https://galeria.haszysz.com/image/fDSBru
Doniczka 18l
Lampa Led Full Spectrum 65wat moc ustawiona na 80% 40cm od roślinki od doniczki 50
Wysokość ma 11cm
Buduje się 3 piętro 4 już widać małe w środku
Po LST mam zamiar zalać to Sensi Growem ale to tak za tydzień wentylator chodzi
25stopni
https://galeria.haszysz.com/image/fDS2Ce https://galeria.haszysz.com/image/fDSTjh https://galeria.haszysz.com/image/fDSxA4 https://galeria.haszysz.com/image/fDS5wz https://galeria.haszysz.com/image/fDSSOm https://galeria.haszysz.com/image/fDSC1G https://galeria.haszysz.com/image/fDSpxA https://galeria.haszysz.com/image/fDSmkf https://galeria.haszysz.com/image/fDSMNp https://galeria.haszysz.com/image/fDSBru
Doniczka 18l
Lampa Led Full Spectrum 65wat moc ustawiona na 80% 40cm od roślinki od doniczki 50
Wysokość ma 11cm
Buduje się 3 piętro 4 już widać małe w środku
Po LST mam zamiar zalać to Sensi Growem ale to tak za tydzień wentylator chodzi
25stopni



