akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

Amnezja Haze auto Barney’s Farm (wygląd)

Wyszukiwarka Forumowa:

Jakoob

Member
Rejestracja
Maj 29, 2026
Postów
15
Buchów
2
Siemasz mam pytanie co do mojej Amnezji właśnie jest początek 17 dnia i mam wrażenie że jest ciutkę za mała
https://galeria.haszysz.com/image/fDS2Ce https://galeria.haszysz.com/image/fDSTjh https://galeria.haszysz.com/image/fDSxA4 https://galeria.haszysz.com/image/fDS5wz https://galeria.haszysz.com/image/fDSSOm https://galeria.haszysz.com/image/fDSC1G https://galeria.haszysz.com/image/fDSpxA https://galeria.haszysz.com/image/fDSmkf https://galeria.haszysz.com/image/fDSMNp https://galeria.haszysz.com/image/fDSBru
Doniczka 18l
Lampa Led Full Spectrum 65wat moc ustawiona na 80% 40cm od roślinki od doniczki 50
Wysokość ma 11cm
Buduje się 3 piętro 4 już widać małe w środku

Po LST mam zamiar zalać to Sensi Growem ale to tak za tydzień wentylator chodzi

25stopni
 

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
Weź wstaw te zdjęcia normalnie używając BBCode full.
Nikomu się nie chce klikać w każde po kolei.
 

Jakoob

Member
Rejestracja
Maj 29, 2026
Postów
15
Buchów
2
Siemasz wrzucam foty 17Dniowej Amnezji Haze automat chce się zapytać czy nie jest ciut za mała jakieś uwagi porady ?

Doniczka 18l
Led full spectrum 65wat ustawiony na 80% 45cm od roślinki

Weź wstaw te zdjęcia normalnie używając BBCode full.
Nikomu się nie chce klikać w każde po kolei.
Wstawiłem możesz obczaisz
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Amator botaniki

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2026
Postów
108
Buchów
264
Odznaki
1
Masz kawał donicy. Jak roślina poszła w korzenie, to trochę jej to zajmie, żeby ją wypełniła.
Jest dosyć sucho też z tego co po zdjęciach widać, a to też powoduje, że roślina skupia się na korzeniach.
Ja bym podlał i się nie przejmował. Powinna zaraz się bujnąć. **
 

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
18l doniczka i wygląda na suchą.
Jak to automat to nie wygląda zbyt dobrze.
To nie jest docelowa lampa prawda?
Jaki to namiot?
 

Jakoob

Member
Rejestracja
Maj 29, 2026
Postów
15
Buchów
2
Masz kawał donicy. Jak roślina poszła w korzenie, to trochę jej to zajmie, żeby ją wypełniła.
Jest dosyć sucho też z tego co po zdjęciach widać, a to też powoduje, że roślina skupia się na korzeniach.
Ja bym podlał i się nie przejmował. Powinna zaraz się bujnąć. **
Dzięki stary trochę mnie uspokoiłeś właśnie tak myślałem
18l doniczka i wygląda na suchą.
Jak to automat to nie wygląda zbyt dobrze.
To nie jest docelowa lampa prawda?
Jaki to namiot?
namiot 80x80x180
Lampa narazie taka za dwa tygodnie mam zamiar dołożyć jeszcze raz 65wat
Chociaz myślałem żeby ją zostawić do końca to chyba za duży grooww nie ujedzie lampa nie będzie co zbierać

Co do podlewania to wlałem 2 dni temu 500ml pierwszy raz tak dużo wcześniej to koło 150ml co 3/4dni nawet 5 dni
 

Jakoob

Member
Rejestracja
Maj 29, 2026
Postów
15
Buchów
2
65W czy 130W to trochę słabo na 0,64m2
Daj jej więcej światła, skąd ma brać energię do wzrostu?
65 wat ma jeden panel mam zamówiony drugi teraz ten mam skręcony na koło 50wat po prostu bałem się ją sparzyć ale faktycznie masz racje to trochę mało jak na taką powierzchnię dzięki myślę że za 2 3 dni będę mógł ją naginać ale robię bez toopingu
 

Zielone krainy

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2024
Postów
456
Buchów
1,607
Odznaki
4
Dzięki stary trochę mnie uspokoiłeś właśnie tak myślałem

namiot 80x80x180
Lampa narazie taka za dwa tygodnie mam zamiar dołożyć jeszcze raz 65wat
Chociaz myślałem żeby ją zostawić do końca to chyba za duży grooww nie ujedzie lampa nie będzie co zbierać

Co do podlewania to wlałem 2 dni temu 500ml pierwszy raz tak dużo wcześniej to koło 150ml co 3/4dni nawet 5 dni
Na taki namiot to idzie panel led minimum 200 W. 130 W to by się sprawdziło na namiocie 50x50 czyli powierzchnia 0,25 m2, ewentualnie 60x60 czyli 0,36 m2, choć na taki daje się już 150 W, a ty masz namiot o powierzchni 0,64 m2. Jak chodzi o automat tej wielkości w 17 dniu życia to wyjdzie ci karzeł, bo on za kilka dni przełączy się sam na kwitnienie, by około 30 dnia zakwitnąć. Trzeba było posadzić fotoperiod jaki przełącza się na kwitnienie zmieniając światło z 18/6 na 12/12, wtedy to ty ustalasz długość wega, a nie roślina za ciebie.
 

Jakoob

Member
Rejestracja
Maj 29, 2026
Postów
15
Buchów
2
Na taki namiot to idzie panel led minimum 200 W. 130 W to by się sprawdziło na namiocie 50x50 czyli powierzchnia 0,25 m2, ewentualnie 60x60 czyli 0,36 m2, choć na taki daje się już 150 W, a ty masz namiot o powierzchni 0,64 m2. Jak chodzi o automat tej wielkości w 17 dniu życia to wyjdzie ci karzeł, bo on za kilka dni przełączy się sam na kwitnienie, by około 30 dnia zakwitnąć. Trzeba było posadzić fotoperiod jaki przełącza się na kwitnienie zmieniając światło z 18/6 na 12/12, wtedy to ty ustalasz długość wega, a nie roślina za ciebie.
No w sumie mas rację straciłem cenny czas chociaż uważam że jest to wyratowania będzie mniejsza to na bank a jak dam Reflekt żeby światło się tak nie rozpraszało

To jaki realny plon moim zdaniem jeszcze nie jest ona zmarnowana

W takim razie dołożę jeszcze jedną lampę łącznie będzie 130wat

Zacznie kwitnąć gdzieś za dwa tygodnie ? Coś koło tego jeszcze ma trochę czasu żeby pójść w górę
 

Zielone krainy

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2024
Postów
456
Buchów
1,607
Odznaki
4
No w sumie mas rację straciłem cenny czas chociaż uważam że jest to wyratowania będzie mniejsza to na bank a jak dam Reflekt żeby światło się tak nie rozpraszało

To jaki realny plon moim zdaniem jeszcze nie jest ona zmarnowana

W takim razie dołożę jeszcze jedną lampę łącznie będzie 130wat

Zacznie kwitnąć gdzieś za dwa tygodnie ? Coś koło tego jeszcze ma trochę czasu żeby pójść w górę
Możesz spróbować zmniejszyć powierzchnie tego namiotu np. kupić koc termiczny i go powiesić, aby światło się nie rozchodziło na cały namiot. Ja bym na twoim miejscu posadził drugą pestkę, a na tej się uczył, bo chyba szkoda czasu i prądu na jeden skarłowacony automat, ale oczywiście twój wybór. Za dwa tygodnie będą już pierwsze oznaki kwitnienia, jak dobrze pójdzie to wyjdzie z 30 g na koniec.

Masz tu przykład karzełka:

Tak wyglądał automat w 16 dniu życia ( większy niż twój w 17 dniu ).
1.jpg


Tak wyglądał, gdy zakwitnął 31 dnia .
2.jpg


Tak wyglądał przed ścięciem, a finalnie wyszło 32 g.
3.jpg



Zdjęcia z fotorelacji użytkownika KALMARE-ONE2
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół