nasiona marihuany

Analogowy wyłącznik czasowy

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Elo, kupiłem sobie dzisiaj wyłącznik czasowy i za h*j nie wiem jak to działa, mógłby mi ktoś to po krótce wytłumaczyć? Może jakaś instrukcja bo takowej nie otrzymałem w paczce z wyłącznikiem :(

pozdro
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
timera kupiles analogowego czy cyfrowego ??
wiem jak dziala analogowy :p z cyfrowym jeszcze nie mialem doczynienia :)
wiec masz tam taka tarcze :) i takie male przyciski w kolo ;) kazdy przycick to 15 min :] i wiec wciskasz sobie je to wtedy lampa bedzie chyba wylaczona :) a na tych do góry właczona :] (albo na odwrót) musisz samemu spr :] acha masz tam takze takie pokretło ze szczałka :] to nia wskazujesz sobie ktora jest teraz godzina (tak mniej wicej) :rendeer: jezeli masz jeszcze suwak po boku to musi byc ustawiony na zegarek (wtedy bedzie sie okrecal timer (bedzie działał)) a jesli bedzie na tym drugim to bedzie dzialal caly czas :] powodzenia :) pokombinuj sobie w domu np na lampce przy biurku albo czym :king: Pozdo :) (sory za błedy ale jestm śpiący) :cat: :cat:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
spoko właśnie taki mam dzieki
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
yh kupiłem dzisiaj to ustrojstwo, testowałem na lampce biurkowej i chyba działa ;) ustawilem godzine.. i nacisnąłem jedno to.. coś czarnego obok tarczy, potem przycisk dałem na Off i po 15 minutach lampa się włączyła działa :D Nie musze już wstawać o 6 rano coby włączyć lampe heh. Tylko szkoda, że cza co dziennie ustawiać czas ;-/
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
AtomBoy napisał:
Tylko szkoda, że cza co dziennie ustawiać czas ;-/
Jak codziennie??? Ustawiasz raz i włancza ci nawet przez 3 lata o tej samej porze...
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
faktycznie zegar działa cały czas... ustawiamy te zapadki w dół załóżmy od 6 do 24 i mechanizm włączy lampe (czy co tam) o 6 i wyłączy o 24 a zegar chodzi non stop także chyba te 3 lata są realne :D. A w cyfrowym to chodzi o to, że można chyba ustawić cały tydzień włączanie i wyłączanie o różnych porach.. jeśli się mylę to poprawcie mnie.
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Ja mam wlacznik elektroniczny razem z termostatem ;] :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół