nasiona marihuany

Ankieta, bo niewiem co robić juz!

Wyszukiwarka Forumowa:

Które nasiona mam wybrać?


  • Łącznie głosujących
    2

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ELo! pytałem Was tutaj o nasionka i daliscie mi odpowiedz, ale zastanawiam sie nad takim czyms:
Jestem mlody. pieniadze spokojnie na nasionka ze sklepu zbiore, ale boje sie, ze mi to sie nie zwroci jak bede to robil pierwszy raz... chociaz czytam juz w ch*j czasu o tym.
Zastanawiam sie nad opcją wziecia jakis nasiona od ziomka i za rok na outdoor'a dopiero wziasc cos z profesjonalnego sklepu... niewiem co robic, wiec pomozcie;)
napiszcie co lepsze i utwrdzcie tylko swoją wyp. to mi wystarczy;)
Pzdr!
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Dziwny jestes kup raz od canna i juz wiecej nie bedą ci chodzic po glowie ryzykowne opcje .Pozdr.
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
cannabis.fr.pl---------------------->pRosTe ! ! ! :geek:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no i niewiem co ci doradzić , wiele osób bieże sie za uprawę niemając jakiejkolwiek
wiedzy , i zdobywają ją w czasie uprawy, jak sporo czytałeś to bierz profesionalne :)
 
S

sdfsdf

Guest
pomysl sam! jesli duzo czytales i wiesz co powinienes zrobic to nie powinienes sie obawiac ze cos ci sie nie uda! a pozatym masz forum na ktorym zawsze sie ktos znajdzie by ci pomuc :) a lepsze wgf mnie jest jakies firmowe nasionko niz nasionko niewiadomego pochodzenia :) ja na twoim miejscu nawet bym sie nie wahal :)
pozdro! :geek:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Dzięki chłopaki! na Was zawsze mozna liczyć!;D nie chce zakladac nowego tematu... slyszalem, ze do badania ph ziemi jest jakis tam przyzad ma ktos fotke tego? bo moze mam to
za darmo a tak wydawac kolejne 20 zł...
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Ty chcesz dilowac tym stuffem co Ci urosnie?
 
S

sdfsdf

Guest
Cz4rek napisał:
Dzięki chłopaki! na Was zawsze mozna liczyć!;D
heh nie zapomniaj ze rastaDZAsta, jest dziewczyna ;]
pozdro! :dwarf:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Shadow napisał:
Ty chcesz dilowac tym stuffem co Ci urosnie?

NIE. NIKT Z NAS TUTAJ NIE DILUJE NICZYM PRAWDA?;P
a tak na powaznie to jak bedzie dobry to kolezka odkupuje polowe, reszta do palenia itp.
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Cz4rek napisał:
slyszalem, ze do badania ph ziemi jest jakis tam przyzad ma ktos fotke tego?
Jest taki przyrząd jeśli tak można to nazwać. Miałam okazję bawić się tym na zajęciach, za***iście było po prostu :tongue: Nie wiem dokładnie gdzie to kupić, ale ja bym pewnie szukała w sklepie ogrodniczym. W tym ,,zestawie'' jest mała płyteczka z rozrysowaną skalą pH, na środku jest wgłębienie w które dajesz troche gleby i zalewasz tą małą ilością roztworu chemicznego, niestety nie pamiętam jakiego. No i patrzysz na jaki kolorek sie barwi płyn i porównujesz z tą skalą na tej płytce. I masz określoną kwasowośc bleby :santa:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół