nasiona marihuany

ANTI-BISSAN 100% sposób na DZIKA,SARNĘ, KRETA

Wyszukiwarka Forumowa:

losyart

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
128
Buchów
0
Tak na prawdę to sam nie wiem do końca kto to zrobił przypuszczam że były to ptaki lub owady normalnie został mi czubek łodygi parę partii liści przy jednym plancie a w drugim całej prawej strony nagle nie ma no i zastanawiam się co zrobić żeby temu przeciwdziałać. Raczej wykluczam sarny, dziki itp. bo nie mam miejscówki w lesie a na skwerze w mieście więc co najwyżej jeże
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
daj fotki jakies, z fotkami mozna mniej wiecej powiedziec co sie stalo a bez fotek to tak jak bys szukal igly w stogu siana
 

losyart

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
128
Buchów
0
Postaram się zrobić i wrzucić dziś wieczorem lub jutro
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Raczej wykluczam sarny, dziki itp. bo nie mam miejscówki w lesie a na skwerze w mieście więc co najwyżej jeże

Jeże są miesożerne :)

A odnosnie tego srodka przeciw zwierzynie to widze ze nie wszystkim sie sprawdza, dzisiaj albo jutro zastosuje to na swojej miejsowce i napewno pokusze sie o napisanie wnioskow :D pozdro
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
Jeże są miesożerne :)

A odnosnie tego srodka przeciw zwierzynie to widze ze nie wszystkim sie sprawdza, dzisiaj albo jutro zastosuje to na swojej miejsowce i napewno pokusze sie o napisanie wnioskow :D pozdro
sory za offtop ale jeze nie sa miesozercami :p
 

losyart

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
128
Buchów
0
Oto jak wygląda jedno z moich maleństw mam nadzieje że dobrze zdjęcie umieściłem. Co poradzić by przeciwdziałać takim przykrym sytuacjom i wogóle kto to zrobił ??? Stawiam na jakieś ptaki bo widać aż dziurę w łodydze a w krzaczku obok całą prawą stronę kto też ktoś upier... Już pierwsze kroki poczyniłem spryskałem wodą z mydłem odlałem się obok zostawiłem kosmyk włosów,ale chciałbym zabezpieczyć jeszcze bardziej. Acha no i mam nadzieję że roślinka się zregeneruje ??
 
Ostatnia edycja:

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
jakis zwierz ci sfimowal plante, nic nie powinno jej byc, koniec tego offa tutaj jak beda jakies problemy do dzialu z chorobami
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
;)
owadozerca=miesozerca??
w moim przekoaniu nie no ale ch... z tym :sunny:
 
Ostatnia edycja:

losyart

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
128
Buchów
0
to w końcu jest jakiś sposób żeby uniknąć wyżarcia reszty plantów ??? Jak znacie to pomóżcie jak nie to popytam w ogrodniczym tylko że pewnie spyta co za roślina heheh
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
ja leje anti bissanem i ropa,a widziałem juz niedaleko moich roślin sarny bociany i dziki..do krzakow nikt jakos nie podchodzi ze zwierzyny moze czuja odur z ropy i śmierdzacego bissanu..
 

exist

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
36
Buchów
0
ANTI-BISSAN -25% skuteczności

miałem kolejny wjazd bandy dzików, po ostatnim dolałem jeszcze więcej tego cudownego środka :/ oszczędziły tylko jednego najmniejszego krzaka
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Anti - Bissan wcale nie śmierdzi, ten zapach jest nawet przyjemny :) Pewne jest to, że działa na psy i koty (polałem na kota i inne się od niego tak dziwnie odsuwały hehe :D), ale nie dziala na kreta (wlałem do jego tunelów i ch*j, dalej gdzies tam siedzi, moze powinno sie to inaczej stosować na krety). Przed polaniem preparatem na spocie kręciły się sarny, teraz nie widać żadnych nowych śladów zwierząt.
 
R

rrrrr

Guest
oszustwo!!!!!!nie działa!!!! spryskałem obficie tym ścierwem, sarny w***ały się mimo to,zadeptały jedną 30cm roślinkę i zostawiły ze 20 śladów. Nie kupujcie bo szkoda kasy!!!!
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
1
jak duzo pada to go deszcz zmywa i przestaje smierdziec
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół