nasiona marihuany

ANTI-BISSAN 100% sposób na DZIKA,SARNĘ, KRETA

Wyszukiwarka Forumowa:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Miałem 2 sezony temu, nie polecam.... dzik wrył sie dosłownie w miejscówke.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Bo może Wy to źle stosujecie. Ja zawsze brałem dwie bańki 5l i w nich robiłem mocny roztwór preparatu. Wszystko wylewałem solidnie między plantami i wokół miejscówki. Przychodziłem po tygodniu - dwóch i nadal mocno było czuć preparat. To działa.
 

luszyn

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2010
Postów
317
Buchów
0
moczysz szmatke dajesz ją na patyk jakiś wbijasz to w ziemie i od góry przykrywasz sloikiem albo butelką rozciętą <żeby deszcz nie splukal> :p jak wy chcecie żeby to dzialalo jak wylewacie to na ziemie albo psikacie tym krzaki inne :p ... na ślimaki lepszy ślimakol deszcz nie rozpusci :p ... u mnie sie sprawdza nigdy nie mialem kłopotów jak stosowalem zantybissan teraz przez jeden trydzien nie mialem go na spocie i jakies sk***ysyństwo wykopało mi ziemie ogrodniczą z dolka do polowy razem z roślinkami :p ...
Chyba że nie pada to czasem też popryskam antybisanem do okoła lekko ale ogolnie zawsze szmatki w słoiki i na patyk ;]



O w ch*j
ja leje anti bissanem i ropa,a widziałem juz niedaleko moich roślin sarny bociany i dziki..do krzakow nikt jakos nie podchodzi ze zwierzyny moze czuja odur z ropy i śmierdzacego bissanu..
LEjesz sobie rope na spota !?!?!?!
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Dokładnie jak kolega wyżej pisze tylko gorzej jak pada deszcz i zmywa wszystko:D
 

luszyn

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2010
Postów
317
Buchów
0
w słoiku anty bissana deszcz nie ruszy ... ale ku**a rope :p przeciez te rośliny później to wciągają ... masakra
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
zobacz kiedy tamtego posta napisalem hehe to byl 1 out.Zreszto ch*j wie co było lepsze ropa czy bissan?ch*j wie po lalem to i to ale nie na moje MJ tylko na jakies krzaki obok:DSarny i dziki omijały jakoś,a wiem ze bywaly niedaleko bo widzialem.

Ale ten czas zapier****
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
A używał ktoś tego specyfiku w granulacie? Znalazłem na aledrogo. Jest tańszy ale jakoś mnie nie przekonuje. Uzywałem tego koncentratu i jestem zadowolony mimo tego że słady zwierzyny były na spocie. Zawsze lepsze to niż proszek do prania.
 

flyingwing

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2010
Postów
99
Buchów
0
Siema! Właśnie przegladam ofertę anti-bissanu i jest dużo producentów. Polecacie jakiegoś konkretnego, czy każdy się sprawdzi? Pozdro, flying :smokee:
 

White Buffalo

Member
Rejestracja
Lut 2, 2009
Postów
8
Buchów
0
Zawsze można dodatkowo nazbierać moczu do butelki, zależnie do potrzeb.. na miejscówce rozlać do okoła spotów.. można również pokombinować z kauem.. włosami.. zawsze to lepiej więcej tego niż mniej... tym bardziej, że nie wyrużniają się wizualnie
 

Deks*P.B*

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2010
Postów
137
Buchów
0
Nie mam zamiaru palić gównianego jarania .... ; DD

a tam jak walniesz kac-kupe 20 metrów od planta to i tak będzie wyczuwalna :zombi: i jest w stanie odstraszyć najbardziej twardych graczy <peace> przynajmniej z moją tak jest :lol3:
 

Niezapominajka

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2011
Postów
244
Buchów
0
Outdorowcy - zapewnie każdy miał problem ze zwierzyną czy do dzikiem, sarną czy też królikiem.
Istnieją takie piszczałki na zwierzyne tzn - pod wpływem wiatru (niemam pojęcia czy są na baterie ale poszukam i dam znać) piszczałki wytwarzały ogromną częstotliwośc tonu - niesłyszalną dla człowieka natomiast doskonale słyszalną dla zwierzyny. Zwykle przyczepia się to pod samochód lecz - mogą po odpowiedniej modernizacji znaleźć swoje miejsce na spocie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół