nasiona marihuany

Aparaty fotograficzne

Wyszukiwarka Forumowa:

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
Ostatnia edycja:
Q

qazwsxedc

Guest
150zl to ogolnie ograniczony buzdet, ale w tym segmencie - tylko canon
 

JumpDaFuckUp

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2009
Postów
30
Buchów
0
A ja mam Canona S5 is tutaj link do moich kilku fotek ocenzurowano z tym że do swojego canonika mam chyba 15 przeróżnych soczewek (chociaż i tak na razie używam tylko jednej) no i obiektyw Fisheye. Teraz zastanawiam się nad kupnem jakiejś lustrzanki z tym że musi mieć obiektyw 58mm bo za dużo się wykosztowałem na obiektyw żeby go teraz nie używać a sprzedawać go nie chcę.

Edit agna:
REGULAMIN:
1. Forum przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia.
2. Każdy, kto nie łamie regulaminu, ma prawo do wypowiedzi.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Kolejny niepełnosprytny user wychylający się z pełnymi namiarami na siebie...
 
Ostatnia edycja:

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
nie zgodze sie z opiniami o aparatach fuji.mam fujifilm finepix s 5800. mam go 1,5 roku i jestem zadowolony.fakt, ma troche ciemny obiektyw ale na manualu mozna naprawde pyknac dobre fotki.przyklady w mojej fotorelacji
 

yodson

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2008
Postów
89
Buchów
1
Jeśli ktoś nigdy nie miał dłuższej styczności z aparatem, to nie radzę kupować lustrzanki - tylko zniechęci. Do tego sprzętu trzeba mieć już pewną wiedzę i opanowane podstawy fotografii, przynajmniej w teorii. Lepiej kupić dobry kompakcik czy hybrydkę i cieszyć się z przyjemnych początków. To tak jak z samochodami - nie poruszam się po ulicy kilkuset konnym bolidem F1, tylko komfortową i ładną furką z przyjemnym car audio.

Pzdr!
 

Dr.YooInT

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2009
Postów
113
Buchów
0
Jak to nie zmodyfikowana honda crx w v-tecu i 2 turbin.
To będzie moje pierwsze auto:)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Teraz lustra Entry level roznia sie od kompaktów cena, rozmiarem i jakością zdjęć.. Reszta juz sie zaciera ;)
 

Zakah

Active member
Rejestracja
Maj 18, 2008
Postów
30
Buchów
0
Aparat zamontowany w k750i zaliczyl zgon. ogarnalem nokie 5130, jej aparat to najgorszy kał, bez flesza i af. Mimo posiadania 2 megapikseli, robi o wiele gorsze zdjęcia od k750i, który posiadal podobne parametry. Moim ulubionym aparatem jest Canon G1, który mimo swojego wieku sprawuje się doskonale. Niestety, musiałem go niedawno wypożyczyć komuś z rodziny. Skojarzyłem, że gdzieś, w najgłębszych czeluściach szuflady, znajduje się jakiś cyfrak. Okazał się nim HP M407. Jego zalety można wprawdzie zliczyć na palcach jednej ręki, jednak za największą uznaję fakt, że w ogóle go znalazłem ;d
 

dOke

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2009
Postów
119
Buchów
0
Nikon D60 :

ps. Nie jestem super fotografem hehe :)
 

themisiek

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2010
Postów
47
Buchów
0
Nie chce mi sie zakladac nowego wątku wiec dorzuce tutaj swoje 3 grosze... Na zagranicznych forach np. drugs-forum.com coraz czesciej podnosi sie temat tego ze "służby specjalne" wytropiły kogoś po tym że zamieścił fotki roślinki w necie.

Chodzi o to ze kazdy aparat (matryca) posiada charakterystyczne zniekształcenie, jak odcisk palca. po prostu niektore obszary matrycy sa wrażliwsze inne mniej... Powoduje to ze w specjalistycznym orpogramowaniu mozna odczytac owo zniekształcenie i porównać je np z fotkami z naszej-klasy czy facebooka. Podobno powstaja juz cale banki-kartoteki takich odciskow-zestawionych z nazwiskiem czlowieka. Gdy pojawi sie nielegalna fotka latwo odnalezc autora...

Podejrzewam ze nasze sluzby specjalne sa 100 lat za murzynami ale wiedza o tym w ktorym kierunku idzie rozwoj jest przydatna...
 
U

Usunięty 12614

Guest
Tak, ale zmiana rozmiaru (np zmniejszenie) fotografii powoduje utracenie tego odcisku [; i już jesteśmy bezpieczni.
 

boniek

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2008
Postów
50
Buchów
0
Witam
Do tej pory korzystalem z aparatu canon A590IS bylem b. zadowolony ale niestety upadł i sie popsuł nie znam sie kompletnie na aparatach moze ktos by doradził mi w wyborze aparatu w kwocie 400-500zł out juz rozpoczęty a ja nie mam czym zdjęć robic;/
 

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
Tak, ale zmiana rozmiaru (np zmniejszenie) fotografii powoduje utracenie tego odcisku [; i już jesteśmy bezpieczni.

Co więcej jeśli nie zarejestrowaliśmy sprzętu gdzieś na stronie producenta to nikt nas nie znajdzie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół